Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

QUOTE(axma @ 2012 01 29, 21:26)
Bandau paskutini karta ikelt foto  doh.gif
http://public.fotki.com/axma/

Labai mielos sukneles.Jei nepaslaptis koki dydi nesiojate?O kainos ar nesikandzioja?
Papildyta:
QUOTE(vaivaj @ 2012 01 29, 23:36)
Sveikos, o aš radau gražių suknučių Vilniuje Parkas Outlet esančioje lietuviško trikotažo parduotuvėje. Gal kurią dieną prisiruošiu ir nufotografuosiu  ax.gif

Cia siaures miestelyje kur norfa?
Atsakyti
geras blink.gif pažiūriu, o ta suknutė tikrai PAKAITOS. turiu ją metai su virš bet nei karto nebuvau užsidėjus, man ji kažkaip pilvą išryškina. jei kam įdomu nufotkinsiu, bet įdėt foto nemoku. blush2.gif
Atsakyti
[quote=*AMRI*,2012 01 30, 10:56]
Labai mielos sukneles.Jei nepaslaptis koki dydi nesiojate?O kainos ar nesikandzioja?
Papildyta:


sukneles xxl dydzio smile.gif


[quote=pinkrose,2012 01 30, 10:57]
geras blink.gif pažiūriu, o ta suknutė tikrai PAKAITOS. turiu ją metai su virš bet nei karto nebuvau užsidėjus, man ji kažkaip pilvą išryškina. jei kam įdomu nufotkinsiu, bet įdėt foto nemoku. blush2.gif
[/quote]

As irgi viena toki modeli matavausi,su paraukimu prieki,tai negalejau ziuret i save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axma @ 2012 01 30, 10:06)
As irgi viena toki modeli matavausi,su paraukimu prieki,tai negalejau ziuret i save  biggrin.gif

supratau, kad nuotraukų įkėlimas man tamsus gūdus miškas.
mano tokia paprastutė, bet aš blogai jaučiuosi ją apsivilkus, kad ir kiek besimatuočiau blush2.gif
Papildyta:
AMRI, nežinau kaip vilniuj ar kaune, bet alytuj aš tikrai už ją nedaug mokėjau, kažin ar 100lt net kainavo g.gif
Atsakyti
Maniskes ne viena nekainavo daugiau 100lt.Juoda 89,pilka irgi panasiai,o ta pusiau juoda pusiau marga 95lt
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2012 01 30, 10:43)
aš turiu suknutę ir dabar galvoju ar ji ne pakaitos gamybos, reiks eit pasižėt. g.gif
šiaip viskozė nėra blogas variantasva ką radau .Viskozė - tai regeneruotos celiuliozės pluoštas, gaunamas iš tirpinto medžio, celiuliozės tirpalą perleidus pro specialų įrenginį su labai mažomis kiaurymėmis. Perleistas tirpalas, esant tam tikroms sąlygoms, kietėja ir susidaro siūlas, susidedantis iš atitinkamo gijelių skaičiaus (t.y. tiek, kiek yra skylučių įrenginyje). Vėliau gijos susukamos, supinamos ar kitaip sujungiamos į vieną siūlą. Tokie siūlai vadinami kompleksiniais. Jie būna lygūs, slidūs, daugiau ar mažiau blizga. Jei gamybos metu iš tokių gijų sudaryta gniūžtė supjaustoma į atitinkamo ilgio atkarpas - štapelius, iš jų, kaip ir iš natūralių pluoštų, yra gaminami štapeliniai verpalai.
celiuliozės pluoštai patys higieniškiausi iš visų cheminių pluoštų;
celiuliozės pluoštai nesensta ir ilgą laiką nekeičia savo savybių;
pluoštai lengvai dega, palikdami mažai pelenų, bet nesilydo;  g.gif


thumbup.gif
Man patinka šita tema - taip smulkiai paaiškinot kas ta viskozė, jaučiuosi intelektualiai praturtėjusi!

Jei į temą, tai tose Elvos parduotuvėse ir Spartos firminėj parduotuvėj ir šiaip visokių grožių yra. Buvau visai jas pamiršus. Ir įėjusi drambliu nesijauti, kaip kokiam mango, kur paprašius 40-42 dydžio, nykštukinė pardavėja akis tik išpučia.
Atsakyti
QUOTE(axma @ 2012 01 30, 10:37)
Maniskes ne viena nekainavo daugiau 100lt.Juoda 89,pilka irgi panasiai,o ta pusiau juoda pusiau marga 95lt

tai va aš irgi galvoju, kad 100 su virš tikrai nemokėjau, o kiek tiksliai neatsimenu bet matyt tose ribose nuo 89-95lt 4u.gif

QUOTE(jurgacka @ 2012 01 30, 10:59)
thumbup.gif
Man patinka šita tema - taip smulkiai paaiškinot kas ta viskozė, jaučiuosi intelektualiai praturtėjusi!


supykot g.gif aš tik parašiau kad nėra labai jau blogai ta viskoze
Papildyta:
mokėčiau įkelt foto tai nufotkinčiau sijonus, vieną pirkau iš tokios moters kuri jį iš vokietijos berods parsivežė dar prieš 5mpirkau, bet mžai ir nešiojau jį,nes poto nuridenau savo svorį iki58kg tai galėjau 2 sijonus minimum iš vieno pasidaryt. rudenį nusipirkau kitą panašaus sukirpimo. tai drugės sako, kodėl tu anksčiau tokių sijonų nenešiojai, sako labai kūdina jie tave. ir ne iš vieno žmogaus sulaukiau pagyrų wub.gif bet iš kitos pusės, kiek galima turėt tokio pačio siuvimo sijonų doh.gif
Atsakyti
Jau gal du metus mes, kelios tešlikės, siunčiamės rūbus iš ČIA.. siunčia į Lietuvą, netikusius priima atgal .. ax.gif Yra ir labai džiuginančių rūbų, kartais pasitaiko nesusipratimų.. Būna, kad dydžiai neatitinka, bet visumoj - džiaugiamės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2012 01 30, 12:44)

supykot g.gif  aš tik parašiau kad nėra labai jau blogai ta viskoze


Priešingai! Nuoširdžiai pasidžiaugiau, nes tikrai galvojau, kad viskozė iš naftos 4u.gif
Ir šiaip pagyriau Jus, kad suteikėt iš tiesų vertingų žinių. Atsiprašau jei kažkaip ne taip nuskambėjo...

PMS man, tai visi ištisai tik ir sako, kad aš kabinėjuos, kad pikta... siaubas... atsiprašau dar kartą
Atsakyti
Pasijutau moterim su normaliu kunu ir ugiu biggrin.gif

OldNavy

kokybe thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
visada perku iš SALE skyrio tai kainos wub.gif
pati nešioju UK18-20 arba US16-18, bet čia Lietuvoje toks ispudis kad nemaža to storos trys kart dydesni atlyginimą gauna, bet ir aukštos doh.gif tai dar ir stilius "alia kolukis" gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2012 01 29, 23:38)
O Axma, kiek suprantu, iš čia pirko gražuoles
http://www.pakaita.lt

Įdomu, ar Vilniuje kur nors įmanoma rasti???

Pati parašua ir tik paskui pamačiau, kad daug kur yra, tik firminės nėra.  verysad.gif

Ir dar klausimėlis, o internetu gal galima užsisakyti???

išmierų irgi ne visų gaminių yra, gal jie siuva pagal užsakymus???
Atsakyti
Laba diena,

Aš visai neseniai atradau "Pakaita" drabužius, kurie man labai patinka smile.gif Turiu iš jų 5 sukneles ir tuniką smile.gif Užsisakau iš čia, jei kam įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti