Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

QUOTE(shidochika @ 2012 04 12, 19:53)
Graži suknytė aggree pakaitaliojus bliuzeles,golfiukus,vis kitokį rūbelį turėsi  thumbup.gif  Pasirodysiu ir aš kokią nesenai nusipirkau suknelę,dar buvo prie jos diržas bet netinka žiauriai  doh.gif
user posted image


Visai Jus normaliai atrodot thumbup.gif Iki putluciu dar toli mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aggree @ 2012 04 12, 12:00)
user posted image
Jūsų teismui mano suknelė. Manau galėtų būti keliais cm ilgesnė...

Apie aladino kelnes (aš jas kažkodėl Muko kelnėm vadinu), turiu dvejas - dzinsus ir vasarines pirktas garuose. Aš su jom puikiai jaučiuosi. Gaila dabar neturiu foto, įkelčiau pademonstruot. Manau, viskas nuo figūros priklauso.


Ir Jus visai ne putlute thumbup.gif Neprisigalvokit nesamoniu mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=vaivaj,2012 04 12, 23:21]
Čia šiaip, apie drąsias moteris mirksiukas.gif

user posted image
Va kas mano manymu yra putli moteris mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 12, 11:00)
user posted image
Jūsų teismui mano suknelė. Manau galėtų būti keliais cm ilgesnė...

Apie aladino kelnes (aš jas kažkodėl Muko kelnėm vadinu), turiu dvejas - dzinsus ir vasarines pirktas garuose. Aš su jom puikiai jaučiuosi. Gaila dabar neturiu foto, įkelčiau pademonstruot. Manau, viskas nuo figūros priklauso.

o kurioj vietoj ,tamstele,stora?suknia thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aggree @ 2012 04 12, 15:55)

blink.gif blink.gif tokio ugio ir svorio as save pries 4metus kuda laikiau ax.gif turbut per daug save myliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2012 04 13, 11:25)
o kurioj vietoj ,tamstele,stora?suknia  thumbup.gif

g.gif as gal labai fotogeniska... Apimtys 105-80-110... Leskos 62, blauzdos 43 - matuojant storiausias vietas.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 13, 11:29)
g.gif as gal labai fotogeniska... Apimtys 105-80-110... Leskos 62, blauzdos 43 - matuojant storiausias vietas.

o pas man109-100-130...leska80,blauzda47 batu ilgaauliu vos gaunu ax.gif rubus mezgu arba persisiuvu biggrin.gif kadangi ne ofise dirbu,tai nereik ir daug drabuziu bigsmile.gif
Atsakyti
angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 13, 11:39)

Kas cia per nuotaikos dabar?
Visos isgyre, galva auksciau!!! smile.gif
Atsakyti
agree, aš pritariu, kad esat visai ne apvali, bet kartu suprantu ir jus. Tiesiog vienos nori būti lieknutės, o kitoms duokdie bent į XL įsisprausti biggrin.gif AUKŠTYN NOSĮ IR PASIRODYKITE DAŽNIAU mirksiukas.gif

shidochika, suknelė man jūsų labai labai patinka thumbup.gif

Erika38, junkis per daug neklausinėjusi.. mes čia visos apvalios, minkštos ir pūkuotos lotuliukas.gif 4u.gif

iš vajvaj nuorodų labiausiai šita suknelė įstrigo atmintyjevisai smagi suknelė šiltam vasaros vakarui o tą juodaodė, tai g.gif kokios jos blauzdos plonos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 13 balandžio 2012 - 14:33
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 04 13, 15:28)
agree, aš pritariu, kad esat visai ne apvali, bet kartu suprantu ir jus. Tiesiog vienos nori būti lieknutės, o kitoms duokdie bent į XL įsisprausti biggrin.gif AUKŠTYN NOSĮ IR PASIRODYKITE DAŽNIAU mirksiukas.gif

iš vajvaj nuorodų labiausiai šita suknelė įstrigo atmintyjevisai smagi suknelė šiltam vasaros vakarui o tą juodaodė, tai  g.gif kokios jos blauzdos plonos bigsmile.gif

ax.gif bandysiu. Visa gyvenima kovoju su savo apimtim ir svoriu. Gal aplinkiniai zmones bais kudi, kad jauciuos nekaip. Kiekvienai savo storumai baisiausi.

Apie blauzdas, anksciau ziuredama panasias foto galvodavau, kad tai fotoshopas, ir kad tokiu blauzdu prie tokiu lesku nebuna. Bet buna, Amerika pilna tokio tipo figuru.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 13, 15:40)
Apie blauzdas, anksciau ziuredama panasias foto galvodavau, kad tai fotoshopas, ir kad tokiu blauzdu prie tokiu lesku nebuna. Bet buna, Amerika pilna tokio tipo figuru.

aš irgi žinau, kad būna drinks_cheers.gif dažnai, kai tokia figūra, tai kojos X forma išlenktos.

Nauja tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai reik užbaigti senąją biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti