Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(arbataa @ 2011 08 12, 18:09)
o kas nors žino apie tokią Master prepaid kortelę? noriu bilietus nusipirkti ir tik su ja nėra papildomų mokesčių. Čia gal tokios Ltu net nėra?

sveikos merginos,
as ir jau menesi ieskau, kur galeciau isigyti mastercard prepaid, mat skrendam bent jau 4 kartus per metus, kartais tenka bilietus pirkti draugams, tad tas papildomas administracinis korteles mokestis pradeda tikrai slegti. Labai erzina,kai pradiniam bilietu puslapy matai bilieto kaina kokius 6 eur, bet pirkimo pabaigoj kaina gali net desimteriopai isaugti:s.
Va siandien internete panagrinejau, ir radau wirecard.com. Keliuose forumuose skaiciau, kad su ja galima atsiskaityti kaip su Maastercard prepaid, be jokio papildomo administracinio korteles mokescio. Gal kam teko apie tai girdeti?
Atsakyti
QUOTE(Ajnootia @ 2011 08 13, 13:26)
sveikos merginos,
as ir jau menesi ieskau, kur galeciau isigyti mastercard prepaid, mat skrendam bent jau 4 kartus per metus, kartais tenka bilietus pirkti draugams, tad tas papildomas administracinis korteles mokestis pradeda tikrai slegti. Labai erzina,kai pradiniam bilietu puslapy matai bilieto kaina kokius 6 eur, bet pirkimo pabaigoj kaina gali net desimteriopai isaugti:s.
Va siandien internete panagrinejau, ir radau wirecard.com. Keliuose forumuose skaiciau, kad su ja galima atsiskaityti kaip su Maastercard prepaid, be jokio papildomo administracinio korteles mokescio. Gal kam teko apie tai girdeti?


Galbut g.gif ...Aš pasidariau per Neteller, tai irgi nėra jokio mokesčio, tik sąlyga, kad būtų ji naudojama nors kartą per metus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tete2006 @ 2011 08 13, 13:56)
Galbut g.gif ...Aš pasidariau per Neteller, tai irgi nėra jokio mokesčio, tik sąlyga, kad būtų ji naudojama nors kartą per metus... 4u.gif

as ir bandzau per ten pasidaryt.. norejau uzsisakyt kortele, kad i namus atsiustu, nusiunciau savo paso kopijas, pasirodo dar reikia gyvenamos vietos patvirtinimo.. o pas mus visos saskaitos eina MB vardu, tai net neisivaizduoju kaip mat ta reikia patvirtinti.. g.gif o gal uztenka tik internetines saskaitos? fizine kortele nebutna?
dar keli klausimai:
-jei metus nebenaudoji, ar ji automatiskai uzdaroma, kas tokiu atveju nutinka?
-kiek laiko trunka pinigu siuntima is kreditines i debetine?
-ar yra max limitas siunciamos sumos? (pvz wirecard gali per savaite max 150 eur siusti)
aciu is anksto uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajnootia @ 2011 08 13, 15:42)
as ir bandzau per ten pasidaryt.. norejau uzsisakyt kortele, kad i namus atsiustu, nusiunciau savo paso kopijas, pasirodo dar reikia gyvenamos vietos patvirtinimo.. o pas mus visos saskaitos eina MB vardu, tai net neisivaizduoju kaip mat ta reikia patvirtinti.. g.gif  o gal uztenka tik internetines saskaitos? fizine kortele nebutna?
dar keli klausimai:
-jei metus nebenaudoji, ar ji automatiskai uzdaroma, kas tokiu atveju nutinka?
-kiek laiko trunka pinigu siuntima is kreditines i debetine?
-ar yra max limitas siunciamos sumos? (pvz wirecard gali per savaite max 150 eur siusti)
aciu is anksto uz atsakymus 4u.gif


Kortelė būtina, na aš tuo pirmu klausimu neturėjau problemų, nes sąskaitos mano vardu...Jei metus nenaudoji, tada turi mokėti kortelės aptarnavimo mokestį - berods 20 USD...Jei klausiate apie persiuntimą į tą kortelę, tai jei iš kreditinės, tai iškarto, tik 1,75 proc. nuskaičiuoja..limitas berods 1000 USD dienai ir ne daugiau 2 operacijų.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tete2006: 13 rugpjūčio 2011 - 14:55
Tema apie korteles tinkacias pigiau Ryanair bilietus uzsisakineti is esmes populiariausios temoje Entropay ir Moneybookers leidziamos korteles smile.gif bet be abejo yra ir kitu variantu
Atsakyti
Yra pas ka nors patirties del apmokejimo busenos Payment 1: pending ?

Korteleje pinigai rezervuoti, laisko neatsiunte. Kiek laiko tas pending iprastai buna ?
Atsakyti
Aš ir vėl pas jus su klausimais.
1.Ar labai klaidus gatwick oro uostas.esu buvus tik Vilniaus ,Rygos ir Barselonos oro uoste.Bijau ir pasiklysti blush2.gif
2.Bagažą galima užsisakyti tik į vieną pusę ar chekinant būtinai reikia į abi puses pirkti bagažą.Pagalvojau,kad papirksiu lauktuvių ir į rankinį neteilps. biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif Man atrodo, kažkur apie tai kalbėjot, bet neberandu blush2.gif Ar įmanoma pasitikrint,ar gerai suvedžiau paso duomenis čekinantis online? Kai nueinu per manage my booking, nerandu niekur.. Tik didelėm raidėm CONFIRMED ir po juo sakinys: Booking is not confirmed until you receive email itinerary. Tai čia vėl kažko turiu pašte laukt ar kas, nes nieko taip ir neatėjo po prisičekinimo. Boarding pass jau mano PC, tai nebesuprantu.. Ačiū!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 14 rugpjūčio 2011 - 19:02
Po prisicheckinimo nieks ir neturi ateit. Juolab, bilieta jau turi,tad neverta sukt galvos apie tau neesminius dalykus.

Netaikau asmenishkai,bet yra toks anekdotas- jei nori uzimti blondine visai dienai, paimk balta popieriaus lapa,ant abieju pusiu parashyk Apversk ir paduok jai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 14 rugpjūčio 2011 - 20:18
QUOTE(whitey @ 2011 08 14, 21:15)
Po prisicheckinimo nieks ir neturi ateit. Juolab, bilieta jau turi,tad neverta sukt galvos apie tau neesminius dalykus.


Tai taip, bet tai ko rašinėja dar, kad laukčiau e-mailo. Tai neišeina patikrint ar gerai suvedžiau paso duomenis?
Atsakyti
Tu skaitai sena bilieto isigijimo patvirtinimo kopija,nieko daugiau. Tuo metu,kai pirkai,ir turejai gauti ta emaila,apie kuri cia kalbi. Paso duomenu nepatikrinsi,bet jie niekam nerupi, kol neishkyla kokiu tai papildomu klausimu. Viskas palikta tavo atsakomybej
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2011 08 14, 13:55)
Aš ir vėl pas jus su klausimais.
1.Ar labai klaidus gatwick oro uostas.esu buvus tik Vilniaus ,Rygos ir Barselonos oro uoste.Bijau ir pasiklysti blush2.gif
2.Bagažą galima užsisakyti tik į vieną pusę ar chekinant būtinai reikia į abi puses pirkti bagažą.Pagalvojau,kad papirksiu lauktuvių ir į rankinį neteilps. biggrin.gif


1.tikrai neklaidus, ypac atskridus sekite nuorodomis ir nematysite vargo arba eikite su kitais zmonemis smile.gif Na bent man jokio vargo neiskilo, siaip UK ganetinai aiskios nuorodos visur mirksiukas.gif

2. Nezinau gal klystu, bet lyg jei perkate iskart su return bagazas skaiciuojamas i abi puses g.gif Nebent uzsisakote atskirai bilietus i prieki ir atgal ax.gif gerai nepamenu del bagazo, mat paskutiniu metu skraidau vien su rankiniu biggrin.gif
Atsakyti