Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(Ruta.. @ 2011 08 16, 12:50)
Pabandykite senukuose paieskoti, prie maisto pakavimo prekiu, yra grynai vienolitro talpos


Ačiū, jau radau Maximoj smile.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif

as vel su klausimeliu, sikart apie Karmelava... jei as nusipirkciau vaikui skysto misinelio ar mus praleistu su juo nepradarytu, ar reiketu pradaryti?
o gal ten imanoma laukimo saleje nusipirkti? g.gif
turis tai didesnis nei 100ml.

kai skridom is londono, tai ten jau uz security pirkome, o cia kaip mastau.gif
nes mazius tikrai nores valgyt...
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2011 08 16, 11:48)
sveiki 4u.gif

as vel su klausimeliu, sikart apie Karmelava... jei as nusipirkciau vaikui skysto misinelio ar mus praleistu su juo nepradarytu, ar reiketu pradaryti?
o gal ten imanoma laukimo saleje nusipirkti? g.gif
turis tai didesnis nei 100ml.

kai skridom is londono, tai ten jau uz security pirkome, o cia kaip mastau.gif
nes mazius tikrai nores valgyt...

Galite susipilti i buteliuka, gali paprasyti paragauti. Arba I buteliuka isiberkite misinelio milteliu, o vandens visada gausite lektuve mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2011 08 16, 13:31)
Ačiū, jau radau Maximoj  smile.gif

Ar to maiselio matmenys nesvarbu? Tik svarbu, kad butu 1 litro talpos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2011 08 16, 17:13)
Ar to maiselio matmenys nesvarbu? Tik svarbu, kad butu 1 litro talpos?  blush2.gif

nesvarbu
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2011 08 16, 11:57)
kad paragauti teks neabejoju, jei bus buteliuke smile.gif
na kaip nors issisuksime  ax.gif

aciu 4u.gif

Na del paragavimo man yra buvus tokia situacija: Pries mane seima su kudikiu darbuotojas isima buteliuka ir praso mamos paragaut. Paragauja viskas gerai. Sekanti as irgi su kudikiu pati paimu buteliuka ir jau ruosiuos ji ragaut biggrin.gif Darbuotojas mane sustabdo sako nereikia blink.gif Pamates mano israiska sypteli, trukteli peciais ir pakartoja: NEREIKIA. Va taip va.
Atsakyti
QUOTE(arbataa @ 2011 08 16, 18:21)

Neklaidinkit zmoniu. schmoll.gif Matmenys maisiuko turi buti 20x20cm.


New European Union cabin baggage security restrictions were implemented on all flights to and from EU/EEA airports. Consequently, from this date, passenger cabin baggage containing any liquids, gels, pastes, lotions or liquid cosmetics MUST be presented at the airport passenger security point in a transparent re-sealable bag of no more than one litre capacity (e.g. 20cm x 20cm ziplock freezer bag). Only gels, pastes, lotions and liquid cosmetics in containers of 100mls or less will be permitted through the passenger security screening points at all EU/EEA Airports, please note there is a limit of one transparent resealable plastic bag per person.
Atsakyti
e.g. reiškia pavyzdžiui, o ne būtinai.
turėjau omeny, kad nesvarbu kokie matmenys. hm gal ir galima buvo suprasti, kad sakau apie 1l nesvarbu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbataa: 16 rugpjūčio 2011 - 20:41
QUOTE(COlibra @ 2011 08 12, 15:12)
radau tinklapi skrendu.lt,kad bilieta galima rezervuoti paparastu bankiniu pavedimu, ar kas nors taip pirko bilieta? kadangi kreditines neturiu, per drauges kortele taip pat nepvyko nusipirkti tai tikiuosi pirkdama siuo budu jokiu nesklandumu nekils, nes jau baigiu nuprotet su tais bilietais, kazkokia makalyne


as asmeniskai perku per www.avia.lt, patikima ir vienas ju filialu prie mano namu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arbataa @ 2011 08 16, 19:38)
e.g. reiškia pavyzdžiui, o ne būtinai.
turėjau omeny, kad nesvarbu kokie matmenys. hm gal ir galima buvo suprasti, kad sakau apie 1l nesvarbu

bet pasirodo matmenys irgi svarbu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 08 16, 22:06)
bet pasirodo matmenys irgi svarbu g.gif


Tikrai ne 4u.gif Netgi tame pačiame VNO dalina maišiukus, kurių matmenys neatitinka šitų išmatavimų -- nematavau, bet maišiukai stačiakampiai. Keliauju nemažai, ir daugelio pasaulio oro uostų maišiukų išmatavimai yra skirtingi.

Beje, atsargiai dėl tūrio -- tie patys aukščiau paminėti Vilniaus oro uosto maišiukai vizualiai yra gerokai mažesni už turėtus svetur g.gif Toks vaizdas, kad 3/4 litro ar dar mažesni. Šią vasarą turėjau visą savo tikro litrinio maišiuko turinį sukompresuot į tą pamažintą variantą...gerai, kad pasitaikė geranoriškai nusiteikęs darbuotojas biggrin.gif Pasakė, kad greičiausiai mano celofano gabalas bus iš Dublino oro uosto, nes ten jie yra 1.5 l tūrio. Neprisimenu, kuriam oro uoste jį gavau, bet tikrai ne Airijoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2011 08 16, 22:14)
as asmeniskai perku per www.avia.lt, patikima ir vienas ju filialu prie mano namu smile.gif


O kokius komisinius jie papildomai ima ?
Atsakyti