Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(whitey @ 2011 07 07, 01:12)
Kazkaip uzsiciklinom. Galima tas lakas veztis ishpirktame bagaze,taip pat ir konservos,ko nepasakyciau apie rankini bagaza.ten kita tvarka,ir 'shprotai' nepraslys biggrin.gif

eltique, taip,per anksti bandot registruotis atgaliniam skrydziui. Po savaites lt galesi tai pasidaryt ramiai ir be papildomu rupesciu. Nesunku gi palaukt wink.gif

dekoju,nuraminote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eluiza @ 2011 07 07, 13:35)
Gal galetu man kas pasakyti ar buteliukus su skysciais reikia sudeti i 1 maiseli, ar galima i 2? Rytoj isskrendam. Maiseliu vyras siandien rado maximoje 18x25 cm. Kiek skaiciau lygtais reikia 20x20 cm, bet grieztu reikalavimu nera, tai gal ir nieko tokio. Buteliuku radau tik pora, tai teko pirkti indelius analizams. Jie gan dideli doh.gif  I viena maiseli tikrai 10 indeliu nesudesi...  schmoll.gif


Man atrodo, kad 1 žmogui 1 maišelis. Induko talpa negali būti didesnė, nei 100ml.
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 07 07, 10:00)
4u.gif
Toumei, mano mama karta per kompanija sakesi bilietukus, tai jai jie pasake ateit kiek tai dienu iki skrydzio ir jie padare ta chekin'a duos bilietuka.Tai jai to rezervacijos numerio nera pas jus, pasiskambinkit jiems ir pasitikslinkite kada ir kaip bus padarytas chekin ir gausit savo bilietuka 4u.gif


Į e-mailą aš gavau tą kodą 6 skaičių smile.gif Bet jeigu ne šitos temos žmonių pagalba, tai būčiau net nesupratusi, kad reikia dar check-in pačiam pasidaryti Ryanair'o puslapyje. blink.gif Ačiū Dievui, dabar jau tikrai viskas tvarkoje, beliko tik atsispausdinti bilietą. blink.gif Kažkaip įdomiai čia su tuo Ryanair'u. Daugiau visokių pildymų, negu skrendant kitomis oro linijomis. Ačiū už pagalbą. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toumei: 07 liepos 2011 - 14:04
Eluiza, 'reikia' ir 'nera grieztu reikalavimu' kazkaip neskamba,neatrodo?! g.gif pagal mane,jei reikia,tai reikia biggrin.gif

Del lutono oro uosto,tai stovi autobusas toks sujungtas, kuris veza i gelezinkelio stoti (stotele einant link parkingo,paskutine lyg).vaziavimas mokamas.lyg 1.5£
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2011 07 07, 15:03)
Į e-mailą aš gavau tą kodą 6 skaičių smile.gif Bet jeigu ne šitos temos žmonių pagalba, tai būčiau net nesupratusi, kad reikia dar check-in pačiam pasidaryti Ryanair'o puslapyje. blink.gif Ačiū Dievui, dabar jau tikrai viskas tvarkoje, beliko tik atsispausdinti bilietą. blink.gif Kažkaip įdomiai čia su tuo Ryanair'u. Daugiau visokių pildymų, negu skrendant kitomis oro linijomis. Ačiū už pagalbą. 4u.gif

tiek to pildymo, viena karta nusipirkai kita karta chekin padarei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 07 07, 14:38)
Eluiza, 'reikia' ir 'nera grieztu reikalavimu' kazkaip neskamba,neatrodo?! g.gif pagal mane,jei reikia,tai reikia biggrin.gif

Del lutono oro uosto,tai stovi autobusas toks sujungtas, kuris veza i gelezinkelio stoti (stotele einant link parkingo,paskutine lyg).vaziavimas mokamas.lyg 1.5£


Del maiselio dydzio parasyta, kad jis turi buti 1 l talpos pvz. 20x20 cm. Tai nemanau, kad tai reikalavimas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eluiza: 07 liepos 2011 - 16:03
o tai kas? cia taisykle
Atsakyti
Kad raynair ziuret ka ash 'manau' viena ar kita tema,butu neblogai. Bet yra kaip yra. Gali dar nutart, kad rankinis 'pagal tave' turi but ne 55x40x20 cm. Tik po to nesiguosk cia ale 'kokia neteisybe, ash maniau' biggrin.gif nes cia svarbiausia,ka ryanair mano ar pamanys smile.gif
vook, drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 07 liepos 2011 - 17:15
jei kartais kas nors sugalvosit nusipirkt ryanair siūlomą draudimą ir po to jums jo nebereiks, kreipkitės į ryanair ir be jokių problemų gražins pinigus rolleyes.gif
Atsakyti
Ateinu su dar vienu klausimu.
Jau lyg ir nusipirkau bilietą, duomenis visi suvesti,atrodo viskas teisingai. Pinigėliai saskaitoj rezervuoti.
O kaip su chekinu? Mano skrydis liepos 23d. ir lyg ir leido jau jį pasidaryti ir borading pass išsaugoti leido, ar čia viskas gerai? Jau panika,kad kažką ne taip padariau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Geisha24 @ 2011 07 07, 21:12)
Ateinu su dar vienu klausimu.
Jau lyg ir nusipirkau bilietą, duomenis visi suvesti,atrodo viskas teisingai. Pinigėliai saskaitoj rezervuoti.
O kaip su chekinu? Mano skrydis liepos 23d. ir lyg ir leido jau jį pasidaryti ir borading pass išsaugoti leido, ar čia viskas gerai? Jau panika,kad kažką ne taip padariau  doh.gif

viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 07 07, 21:13)
viskas gerai

Dar vienas klausimas biggrin.gif Boarding pase kamputyje yra numeriukas SEc.no 36, ką jis reiškia?

o tapatybės kortelės duomenų po chek-in pamatyti negalima taip? unsure.gif Kažkokia baimė,kad netokius skaičiukus įvedžiau biggrin.gif

Jaučiuosi kaip visiška blondinė biggrin.gif
Atsakyti