Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(whitey @ 2011 07 06, 16:39)
Taip jau drasiai tvirtini del tu aerozoliu.dar pasakyk, kad konservu negaliu didelej tashej vezt biggrin.gif akivaizdu,kad ju atemimas ish rankinio bagazo buvo


ko nezinau to ir netvirtinu
Del ko atimtas lakas ir koncervai nezinau, nes nesu ta muitininke kuri ateme, bet del lako gali but tik vienas paaiskinimas, jog jis buvo aerozolinis, nes ju skraidint negalima.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milux: 06 liepos 2011 - 19:35
QUOTE(Vook @ 2011 07 06, 00:57)
Jums turėjo atsiųsti rezervacijos kodą iš 6 ženklų, patys pasidarysit check in ir tuomet gausit bilietus (check in darytis reikia ryanair puslapyje, skiltis manage my booking). Tikiuos klausimą teisingai supratau biggrin.gif


blink.gif blink.gif blink.gif Kas čia per... Bandysiu ieškoti... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 07 06, 11:34)
tai gal bilietus atskirai pirkotes, nes mes kai iskart pirkom pirmyn ir atgal ir iskart padare chekin.O tai gal jum ir padare iskart abiem bet nepastebejote, perziurekite tuos lapus

ne ne tikrai neatskirai,viskas kartu.bilietai tik 2 (man ir vaikui) i viena gala.pirma kart man taip,skridau daug kartu bet ne 3 savaitem tai sakau gal del to neleidzia.o jus kuriam laikui skridote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eltique: 06 liepos 2011 - 21:02
QUOTE(Milux @ 2011 07 06, 15:18)
ne del to kad butent plauku lakas, o todel kad buten aerozolinis, dabar dauguma purskiamu priemuniu be aerozolio, turbut pas jus tokios ir yra, o pas ta forumiete buvo matomao aerozolinis.Aerozolini purskikli parduodancios kompanijos raso kad nesiuncia oro pastu .


Vat specialiai nuejau ir patikrinau neleidziamu gabenti daiktu registruojamame bagaze sarasa, nes kazkodel mane bando itikinti, kad iki siol man labai sekesi- ne karta veziausi aerozolini plauku laka ir kazkaip kol kas jis uzkliuvo tik SM forume biggrin.gif Parasyta, kad negalima vezti degiu daiktu, isskyrus alkoholinius gerimus, plauku laka, kvepalus, odekolona. Cituoju:

The following items are strictly forbidden for carriage:

.........
flammable substance (except: alcoholic beverages, hair spray, perfume, cologne)
.........


Turbut prie lako butu parasyta, jei butu issimciu? nes prie alkoholio yra isimtis-ne stipresnis nei 70% alkoholis. Del aerozoliu parasyta, kad negalima veztis aerozoliniu dazu. Nors, kazkada teko parsivezti ir purskiamu aerozoliniu dazu flakona, bet niekam neuzkliuvo-tiesa, tada nezinojau, kad negalima, matyt pasiseke...Taigi, sutikciau tik del dazu, o ne plauku lako

QUOTE(Milux @ 2011 07 06, 20:35)
ko nezinau to ir netvirtinu
Del ko atimtas lakas ir koncervai nezinau, nes nesu ta muitininke kuri ateme, bet del lako gali but tik vienas paaiskinimas, jog jis buvo aerozolinis, nes ju skraidint negalima.


Taigi is rankinio bagazo ateme, ne registruojamo doh.gif
Atsakyti
Kazkaip uzsiciklinom. Galima tas lakas veztis ishpirktame bagaze,taip pat ir konservos,ko nepasakyciau apie rankini bagaza.ten kita tvarka,ir 'shprotai' nepraslys biggrin.gif

eltique, taip,per anksti bandot registruotis atgaliniam skrydziui. Po savaites lt galesi tai pasidaryt ramiai ir be papildomu rupesciu. Nesunku gi palaukt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 07 liepos 2011 - 00:14
4u.gif
Toumei, mano mama karta per kompanija sakesi bilietukus, tai jai jie pasake ateit kiek tai dienu iki skrydzio ir jie padare ta chekin'a duos bilietuka.Tai jai to rezervacijos numerio nera pas jus, pasiskambinkit jiems ir pasitikslinkite kada ir kaip bus padarytas chekin ir gausit savo bilietuka 4u.gif
Eltique, as kalbejau apie atskirai ta prasme kad pirma nusipirkote i viena gala, paskui atgal bilietus.Na bet kuriuo atveju jum tiesiog atbuliniams reiks veliau pasidaryti chelin'a.Mes skridome 2,5sav.Bet anksciau kai ilgiasniam laikui tai niekad nebuvo kile jokiu nesklandumu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milux: 07 liepos 2011 - 09:04
Klausimas skambės juokingai, bet jau man galvelė susisuko. Pirma kartą ruošiuos pirkti bilietus su RYANAIR'u todėl daug neaiškumu. Klausimas būtų toks, vakar žiurint mano norimus bilietus buvo raudonas užrašas "Only 4 seats left on this fare" tai jau man kaip blondei aišku,kad tik 4 vietos liko,taip? O šiandien jau susiruošiu pirkti ir užrašo nebėra, ir viršuje kur pažymėtą skrydžio data rašo "low faires available " na tai mažos kainos,ar ne? Bet visgi klausiu,kaip su tom likusiom vietom biggrin.gif jei vakar buvo 4, šiandien nieko nerašo,tai nėra jų ar kaip čia? doh.gif
Atsakyti
Duoda pasirinkt skrydį tą dieną kurią jūs norit? jei taip, tai pirkit ir viskas. kai jau nebebūna vietų tai nei rinktis nei pirkt negalima.
Atsakyti
QUOTE(Vook @ 2011 07 07, 11:38)
Duoda pasirinkt skrydį tą dieną kurią jūs norit? jei taip, tai pirkit ir viskas. kai jau nebebūna vietų tai nei rinktis nei pirkt negalima.

Aha duoda. Na tada ramiai pirksiu biggrin.gif

Ir dar turiu klausimą, nežinau tinka jis čia ar nelabai, bet visgi klausiu. Gal kam teko susidurti su Lutono oro uostu ir nusigavimu nuo jo iki artimiausios traukinių stoties? Googlinau jau daug,lyg ir aišku viskas, bet tvirčiau būtų iš patirties kažką išgirsti.
Atsakyti
QUOTE(Geisha24 @ 2011 07 07, 11:34)
Klausimas skambės juokingai, bet jau man galvelė susisuko. Pirma kartą ruošiuos pirkti bilietus su RYANAIR'u todėl daug neaiškumu. Klausimas būtų toks, vakar žiurint mano norimus bilietus buvo raudonas užrašas "Only 4 seats left on this fare" tai jau man kaip blondei aišku,kad tik 4 vietos liko,taip? O šiandien jau susiruošiu pirkti ir užrašo nebėra, ir viršuje kur pažymėtą skrydžio data rašo "low faires available " na tai mažos kainos,ar ne? Bet visgi klausiu,kaip su tom likusiom vietom biggrin.gif jei vakar buvo 4, šiandien nieko nerašo,tai nėra jų ar kaip čia? doh.gif

Čia rašo, kad tokia kaina liko 4 bilietai, o ne kad tik 4 bilietai liko apskritai.
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2011 07 07, 11:57)
Čia rašo, kad tokia kaina liko 4 bilietai, o ne kad tik 4 bilietai liko apskritai.

Ačiū 4u.gif Ateityje žinosiu.
Atsakyti
Gal galetu man kas pasakyti ar buteliukus su skysciais reikia sudeti i 1 maiseli, ar galima i 2? Rytoj isskrendam. Maiseliu vyras siandien rado maximoje 18x25 cm. Kiek skaiciau lygtais reikia 20x20 cm, bet grieztu reikalavimu nera, tai gal ir nieko tokio. Buteliuku radau tik pora, tai teko pirkti indelius analizams. Jie gan dideli doh.gif I viena maiseli tikrai 10 indeliu nesudesi... schmoll.gif
Atsakyti