Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

QUOTE(*woman* @ 2011 12 30, 23:05)
thumbup.gif labai gražūs ir tvarkingi tortai,taip gaiviai atrodo,mmmmmmmmm skanumėlis  thumbup.gif


Aciukas. Sitie tortai labai patinka vaikams ir vyresniems wink.gif Jie minksti, netrupa, neriebus.
Atsakyti
Ieskau pirkti mazo zele ziedo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2011 12 27, 14:19)
Kaledinis smile.gif

is ko padarytos tos gelytes virsuj kur isdeliotos g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 01 03, 19:35)
is ko padarytos tos gelytes virsuj kur isdeliotos  g.gif

nors skirta ne man bet atsakysiu kol gausit "foto savininkes" atsakma smile.gif galit daryt ir bet ko-obuolio, banano... as darau is obuolio, o kad neruduotu ji patepu citrinu sultimis, darau su formelemis tortams puosti.
pvz.: http://www_cake-deco...o...t&Itemid=59
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 01 03, 20:56)
nors skirta ne man bet atsakysiu kol gausit "foto savininkes" atsakma smile.gif galit daryt ir bet ko-obuolio, banano... as darau is obuolio, o kad neruduotu ji patepu citrinu sultimis, darau su formelemis tortams puosti.
pvz.: http://www_cake-deco...o...t&Itemid=59

be galo didelis aciu, tokiu dalyku turiu tai nebus beda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smailyttte @ 2011 12 27, 15:30)
Kalediniai zeliukai smile.gif

nai-nai kaip grazu! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*dew* @ 2011 12 29, 14:41)
pirmas aukstas:
750 gr maskarpones
1 indelis kondensuoto pieno
1.5 v.s. zelatinos
braskes, melynes, bananai, tiramisu skonio selgos sausainiu puse pakelio.
antras aukstas:
beveik 3 pakeliai zelatinos(kiekvienas uzpilamas po 300 ml virinto vandens)
vaisiai

pirmam sluoksniui jau idejus zelatina i maskarpone vaisius sudeti o sasusainius sulauzyti ir sumaisyti, sukresti viska i forma.

antras sluosnis jau daug kalbeta apie tai.

SKONIS NEREALUS, REKOMENDUOJU. VISI TIESIOG APSALE.
DRAIAU PER kALEDAS IR PER SAVO GIMTADIENI TOKI PATI, RAGAVO 10 SUAUGUSIU IR VISIEMS LABAI  PATIKO

Aciu uz recepta - reiks ismegint. Seniai norejau kazka su saldziu kond. pienu megint. Bet jau kaloriju... kond.pienas ir maskarpone bigsmile.gif
Papildyta:
Grikute, labai grazus jusu tortai wub.gif !
QUOTE(ingauk @ 2012 01 03, 19:35)
is ko padarytos tos gelytes virsuj kur isdeliotos  g.gif

obuolys ispjautas spec.formelemis is cake-deco.lt
Panasios i sias tik mano mazesnes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ramune.v @ 2012 01 03, 20:56)
nors skirta ne man bet atsakysiu kol gausit "foto savininkes" atsakma smile.gif galit daryt ir bet ko-obuolio, banano... as darau is obuolio, o kad neruduotu ji patepu citrinu sultimis, darau su formelemis tortams puosti.
pvz.: http://www_cake-deco...o...t&Itemid=59

ramune.v, dekui, kad atsaket smile.gif
man rodos, jus man ir uzrodet sias formeles! 4u.gif
Atsakyti
Kazko aprimo cia visos ax.gif
ikeliu, kad ir nelabai isvaizdu, bet visai nebloga pagal skoni buvusi naujametini varskes torta
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2012 01 09, 00:30)

ikeliu, kad ir nelabai isvaizdu, bet visai nebloga pagal skoni buvusi naujametini varskes torta

thumbup.gif
o koks biskvitas? Niekada taip negaminusi.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2012 01 09, 11:34)
thumbup.gif
o koks biskvitas? Niekada taip negaminusi.

Ten ne biskvitas, o sviestine (ar smeline, kaip ji ten vadinas) tesla, paskui mirkyta.
Atsakyti
sveikos, sakykite o kur gauti tokia forma sijoneliui tortui ? o kaip ta barbe tenai ideti? kai susla zele , tada ispjauna ir ideda? o kiap graziai issiima ta forma? kiek daug klausimu man , o taip noretusi mazajaitoki torciuak ateityje paruosti, arba meniasiadienio proga
user posted image

Atsakyti
barbe nuostabi bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 12, 17:04)
sveikos, sakykite o kur gauti tokia forma sijoneliui tortui ? o kaip ta barbe tenai ideti? kai susla zele , tada ispjauna ir ideda? o kiap graziai issiima ta forma? kiek daug klausimu man , o taip noretusi mazajaitoki torciuak ateityje paruosti, arba meniasiadienio proga
user posted image

as manau kad cia forma su skyle.nes tokia turejau, bet is jos labai sunku iskrapstyti zeliuka g.gif jeigu nerastumet formos su skyle, ispjaukit su peiliu 4u.gif
Atsakyti