Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

QUOTE(Lolute @ 2011 12 19, 00:45)
Monse, ir as norejau paklaust kaip daromi tie kiausiniai, kur be zele dar visokiu darzoviu ir pan ideta?
Vasara maciau kaip puske dare grynai zele kiausinius - ispusdavo kiausinio turini ir ipildavo pro skylute zele. Bet kaip padaryt tokius kaip jus darot - neisivaizduoju?  bigsmile.gif



skylutę viršui padariau mažojo pirštelio dydžio,ydėjau tarkim krevetę žirniuką ir morkytės,užpyliau dalį žele,palaukiau kol sustings,tada dėjau ikriukus kukurūzus alyvuoges vėl užpyliau žele,ir pačiam viršui krapus dėjau ir vėl užpyliau.Kadangi pyliau sluoksniais tai gavosi pilnas kiaušis,jei būčiau viską vienu metu sudėjus ir užpylus būtų viskas likę dugne o viršus tik žele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monse @ 2011 12 19, 06:51)
skylutę viršui padariau mažojo pirštelio dydžio,ydėjau tarkim krevetę žirniuką ir morkytės,užpyliau dalį žele,palaukiau kol sustings,tada dėjau ikriukus kukurūzus alyvuoges vėl užpyliau žele,ir pačiam viršui krapus dėjau ir vėl užpyliau.Kadangi pyliau sluoksniais tai gavosi pilnas kiaušis,jei būčiau viską vienu metu sudėjus ir užpylus būtų viskas likę dugne o viršus tik žele biggrin.gif


Gal galite tos nesaldžios žele,kur visa tai užpilate,receptuką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 12 19, 07:54)
Gal galite tos nesaldžios žele,kur visa tai užpilate,receptuką? 4u.gif



DR.Oetker mėlynas pakutis,nupiešta "ala"šaltiena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monse @ 2011 12 18, 21:18)
konkrečiai šitie kiaušiniai yra daryti mano asmeniškai ir fotografuoti ant mano stalo šalia matos mikrobanginė cool.gif
ką jūs tuo norėjote pasakyti ax.gif  smile.gif

Dar mamytė rašė až dėl žele torto....jokio spec recepto nėra,viskas parašyta ant kiekvieno žele pakučio,aš tik čiut mažiau pilu vandens nei ten rašo,ir kartais papildomai dedu želatinos,o toliau jau galit fantazuot kaip supilt ar sluoksniais ar žele gabaliukais mirksiukas.gif  4u.gif

nieko pasakyti nenorejau, norejau suzinoti kaip juos darote, atsakyma jau radau, bet dabar papasakokit kaip isgavote abu galus apvalius?nesvat matau kur spalvoti kiausiniai lieka tokia duobute, tas pats pas mane gaunasi, o ppas jus kur su darzovemis kiausinis atrodo kaip tikras be jokiu ydubimu.supraskit mane teisingai, as noriu tokius pasigaminti
Atsakyti
Sveikos,o tik is TW formos issiima zeliukas nesildzius,kaip silikonines?darysiu silikonineje torciuka,bet man lyg ir nesildzius praita karta neiisieme,kai imerkiu i vandeni man labai aptirpsta,vienzo,graziai nebeatrodo,jei merkiat i vandeni,labai karstas ar vos siltas?ar isvis is silikonines turetu issiimt nesildzius?Dekui:)
Atsakyti
QUOTE(Monse @ 2011 12 19, 08:38)
DR.Oetker  mėlynas pakutis,nupiešta "ala"šaltiena mirksiukas.gif


Ačiū. 4u.gif Tik va,pavėlavau su 30 proc. akcija.
Papildyta:
QUOTE(Laimosska @ 2011 12 19, 15:37)
Sveikos,o tik is TW formos issiima zeliukas nesildzius,kaip silikonines?darysiu silikonineje torciuka,bet man lyg ir nesildzius praita karta neiisieme,kai imerkiu i vandeni man labai aptirpsta,vienzo,graziai nebeatrodo,jei merkiat i vandeni,labai karstas ar vos siltas?ar isvis is silikonines turetu issiimt nesildzius?Dekui:)


Didelio skirtumo nepastebėjau. Bet aš bet kokią formą ištepu lašeliu aliejaus ir no problem su iškritimu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monse @ 2011 12 19, 06:51)
skylutę viršui padariau mažojo pirštelio dydžio,ydėjau tarkim krevetę žirniuką ir morkytės,užpyliau dalį žele,palaukiau kol sustings,tada dėjau ikriukus kukurūzus alyvuoges vėl užpyliau žele,ir pačiam viršui krapus dėjau ir vėl užpyliau.Kadangi pyliau sluoksniais tai gavosi pilnas kiaušis,jei būčiau viską vienu metu sudėjus ir užpylus būtų viskas likę dugne o viršus tik žele biggrin.gif

Vaje kiek darbo!!! bigsmile.gif
Papildyta:
Monse, gal dar galit parasyt - zvaigzdes formos zele torte kaip gavot melynos spalvos sluoksni? mirksiukas.gif
QUOTE(Laimosska @ 2011 12 19, 15:37)
Sveikos,o tik is TW formos issiima zeliukas nesildzius,kaip silikonines?darysiu silikonineje torciuka,bet man lyg ir nesildzius praita karta neiisieme,kai imerkiu i vandeni man labai aptirpsta,vienzo,graziai nebeatrodo,jei merkiat i vandeni,labai karstas ar vos siltas?ar isvis is silikonines turetu issiimt nesildzius?Dekui:)
As asmeniskai dr. Oetken silikonine nepasiteisino - tiek kepant keksa - blogai issiimdavo, ir plaut bjauru buvo - aplipe lyg prikepusiu aliejum viduj. ir zele blogai isslisdavo(tiesa, ta forma kao dariau zele aliejum netepiau - tai gal del to).
Atsakyti
Sveiki,


Gal kas žino kokia kaina šiuo metu želė žiedo? ir kur galima jį įsigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2011 12 20, 21:52)
Sveiki,
Gal kas žino kokia kaina šiuo metu želė žiedo? ir kur galima jį įsigyti?  g.gif

Kaina ne akcijos metu (man rodos dabar akcijos ner) ~ 85 Lt...
Jei domina - parasykit i AZ - galiu duot platintojos, per kuria pati pirkau, kontaktus wink.gif
Atsakyti
bigsmile.gif tiek skanėstų prisižiūrėjau, kad vakar parsitempiau visokių skonių žele ir sluoksniuoju thumbup.gif
Iškilo toks klausimas... Vis kalba eina apie grietinėlę.. tai čia ne tas pats kaip naudojama gtietinė 30proc. ? ar reikia ieškoti specialios? g.gif
Mano pirmas torčiukas blush2.gif o ir formos neturiu bandau į apvalų dubenį, kas gausis nežinau, nemoku nei vieno balto sluoksnio.. doh.gif
Norėtųsi su jogurtu, tai kiek skaitinėjau santykiu tokiu eina? Tarkim 1litras jogurto=2 žele pakučiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2011 12 20, 20:52)
Sveiki,
Gal kas žino kokia kaina šiuo metu želė žiedo? ir kur galima jį įsigyti?  g.gif

mačiau pardavinėja mamos po 50lt. aišku jei norisi naujo, tada per platintojus brangiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 12 22, 13:49)
mačiau pardavinėja mamos po 50lt. aišku jei norisi naujo, tada per platintojus brangiau  mirksiukas.gif

aną mėnesį pirkau naują už 45 lt, šį mėnesį paėmiau draugei irgi už 45 litus. čia per kolegės pažįstamą, ji ten lyg ir platina....
Atsakyti