Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 21, 14:49)
Pas mus per sventes irgi snikersa vaikai kerta net ausys lapsi biggrin.gif

drinks_cheers.gif pas mus yra mergaite, kuri tortu nemegsta,bet snikerso niekada neatsisako lotuliukas.gif
Atsakyti
as ir nematau kame blogas tas snikersas vaikams, juk ten ir rududu, kur vaikuciai megsta.. smile.gif
Atsakyti
As pavyzdziui sunui 4m proga uzsakynejau snikersa, cia is SM, superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai patiko visiems, wub.gif wub.gif wub.gif skonis nostabus ir visi visi valge bigsmile.gif Tai va, antram vaikui irgi uzsakiau snikersa, delto kad labai skanus, ir papuostas super graziai... dailiai ...kropsciai.. riskiai... be prekaistu wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif Uzsakynesiu vel. nes pati niekada taip nepapuosiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 21 rugpjūčio 2011 - 15:54
QUOTE(gabijux @ 2011 08 21, 14:01)
O kadvaikai ji dievina...be to man kazkaip nesijaucia tas sviestinis kremas...jis toks purus man gaunas, juk issiplaka gerai...na kaip kam


nu kaip kam juk rolleyes.gif mano rato vaikai nevalgo snikerso rolleyes.gif o va visokiu varškė skoniu , ar meduti tai lapnoja rolleyes.gif

visi vaikai skirtingi taigi mirksiukas.gif

miolanda jeigu reikia rinktis lengvai kepamo ir tinkamo vaikams tai aš rinkčiausi kirbės meduti 4u.gif mano nuomonė čia 4u.gif
Atsakyti
Vaikai ypac megsta medaus torta pagal cipciuka. As dar idedu persiku, tai isvis suvalgo kaip mat. Tepu is 8-9 laksteliu, buna superinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 21, 17:42)
Vaikai ypac megsta medaus torta pagal cipciuka. As dar idedu persiku, tai isvis suvalgo kaip mat. Tepu is 8-9 laksteliu, buna superinis smile.gif


šito nebandžiau bet jau planuose yra .. rolleyes.gif vis patyngiu kočioti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 21, 16:40)
As pavyzdziui sunui 4m proga uzsakynejau snikersa, cia is SM, superinis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif labai patiko visiems, wub.gif  wub.gif  wub.gif  skonis nostabus ir visi visi valge  bigsmile.gif  Tai va, antram vaikui irgi uzsakiau snikersa, delto kad labai skanus, ir papuostas super graziai... dailiai ...kropsciai.. riskiai... be prekaistu wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif Uzsakynesiu vel. nes pati niekada taip nepapuosiu blush2.gif

Isiterpsiu ir as- as daugiau stebiu ir gerus patarimus nusirasineju, o tortukus kepu tik savo kukliam ratui ir cia pasirodau retai su jais...bet tamsta tikrai negali sakyt, kad Uzsakynesiu vel. nes pati niekada taip nepapuosiu - labai grazus tavo tortukai, o su laiku visi tobuleja bigsmile.gif , tikiuos ir as... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 08 21, 09:25)
labas rytas, noreciau jusu paklaust apie slapia beze, pasakysiu viska kaip darau o jus pasakykit ar gerai, nes man papuostas tortukas para gerai laiko o paskui pradeda tizti... as isplaku kiausiniu baltymus iki putu, pilu cukru, vienu kartu ir dedu ant puodo su garais, puodas vis dar ant silpnos ugnies verda (ar tai gerai? ar man ji reik isjungt?) na tada plaku apie 7min. idedu citrinos rugsteles, ir toliau plaku apie 8min...nukeliu ir dar apie 4min plaku, viskas lyg ir gerai gaunasi, pasidedu as ant stalo viska ir darbuojuosi, o gal likusia beze reik det i saldytuva ir vel ja pasiimt kai svirkste pasibaigia? ar nieko, kad ant stalo laikau?

gal reiktu daugiau cukraus ir gal ilgiau plakti g.gif
o i saldytuva tai nereik det-as laikau ant stalo, pas mane ji dar vos vos silta buna kai darau is jos tai kazi kas gautusi ikisus i saldytuva unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 08 21, 23:58)
gal reiktu daugiau cukraus ir gal ilgiau plakti g.gif
o i saldytuva tai nereik det-as laikau ant stalo, pas mane ji dar vos vos silta buna kai darau is jos tai kazi kas gautusi ikisus i saldytuva  unsure.gif

bet paskui juk tortas saldytuve buna? tai gal cia nuo saldytuvo dregmes patyzta, net nzn ka galvot, nu bet sekanti karta desiu daugiau cukraus smile.gif
Atsakyti
airius
Aciukas tau uz gerus zodzius ir palaikyma 4u.gif zinoma kad sulaiku turetu tobuleti, jej jos kepti dazniau,bet nelabai to laiko buna, tik vasara galesiu kai prekyba sustos, o del karsciu buvo baisoka pradeti, nes visi skundesi kad slapioja, tai ilgai ir nebandziau blush2.gif bet kita met gal daugiau bandysiu, tai kepsiu butinai sau ir savo giminei ax.gif
o vaikams jau butinai uzsakynesiu, nes norisi kasko grazaus ir tobulo wub.gif o man vis iseina netaip kaip norisi, rezultatas buna atvirkstinis doh.gif bet vistiek dziaugiuosiu rezultatu biggrin.gif

Linkiu sekmes Tau ir kitom mamytem kepant ir puosiant tortukus, tobuleti ,ir nenuleisti ranku jej kaskas nepavyksta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 21 rugpjūčio 2011 - 22:35
QUOTE(Miolanda @ 2011 08 21, 12:34)
Norejau kepejeliu konsultacijos - noriu dukriuko 2 m. proga paruosti torta, tik beda, kad normalaus (isskyrus pertepti pirkti biskvitai) nesu kepus. Tad ir kyla klausimas, koki torta rekomenduotumete kepti nepatyrusiai kepejai, kad tikimybe ji sugadinti butu maza arba tokios tikikybes isvis nebutu biggrin.gif Be to, kad skonis tiktu ir maziems pypliams  ax.gif

Manau, lengviausiai būtų paprastas biskvitas- mėgstamiausias, perteptas plakta giretinėle (su žele).
Galima įmaišyti mėgstamų vaisių ar koncervuotų vaisių. Visada gerai pavyksta ir skanu.
Sėkmės
Atsakyti
Man atodo dvimeciai jau daug ko ragave... juolab ir saldainiu, kurie nera naturalus biggrin.gif tad tortas viena kart metuose manau nekenks bet koks biggrin.gif isskyrus su alkoholiu aisku nerekomenduojama biggrin.gif na ir gal su riesutais maziukai nelabai sukramtys.
Atsakyti