Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 22, 13:13)
O ne ta nauja karamelizuota gamini naudojot? Geriau naudoti Rududu, arba paciai issivirti..ir gerai isplakti sviesta, tada deti po sauksta rududu..



QUOTE(Jurginė @ 2011 08 22, 13:38)


bet man keista, kodel nestingsta ? gal sviestas per prastas ?
Juk jej paciai isvirti, tai toks pats iseina unsure.gif As tris kkartus kepiau ir man super gerai tortukai isejo, ant rududu irgi raso kad karamelizotas gaminis jej neklistu ax.gif
Papildyta:
RUDUDU irgi gaminamas is pieno milteliu, o ne tikro pieno mirksiukas.gif
http://www.milk.lt/i...&ID=23&PSID=250

na reiks man pabandyti kita syki su rududu, paziureti ar bus skirtumas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 22 rugpjūčio 2011 - 20:06
Kadangi turėjau per akciją užsipirkus to karamelizuoto biggrin.gif tai šį savaitgalį suvartojom didžiulį snikersą. Kad viskas normaliai buvo, niekas neišbėgo schmoll.gif kremas gan tvirtas ir sustengęs buvo. Sviestą dėjau 82 %
Šiaip tai man virtas namie kondensuotas ir tas karamelizuotas vienodos konsistencijos būna. Niekada namuose neteko išvirti tokio kieto kaip rududu.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 22, 20:50)
bet man keista, kodel nestingsta ? gal sviestas per prastas ?
Juk jej paciai isvirti, tai toks pats iseina unsure.gif  As tris kkartus kepiau ir man super gerai tortukai isejo, ant rududu irgi raso kad karamelizotas gaminis jej neklistu ax.gif
Papildyta:
RUDUDU irgi gaminamas is pieno milteliu, o ne tikro pieno mirksiukas.gif
http://www.milk.lt/i...&ID=23&PSID=250

na reiks man pabandyti kita syki su rududu, paziureti ar bus skirtumas unsure.gif

Rududu yra karamelizuotas pienas, o rokiškio- karamelizuotas pieno produktas. Taip kaip grietinė ir grietinės produktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 22, 14:13)
O ne ta nauja karamelizuota


blush2.gif būtent tą naują produktą ir dėjau doh.gif
QUOTE(Erina @ 2011 08 22, 14:16)
Man snickersas vienas stabiliausių tortų. O sviestą kokio riebumo dėjote?


Sviestą ėmiau "Saulutę" g.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 22, 14:32)
gal jus naudojot,ne RUDUDU,o kazkoki nauja karamelizuota kond.piena? jis kremam nera tinkamas,perskystas


4u.gif
QUOTE(egliuchiux @ 2011 08 22, 14:32)
cia virtas kondensuotas pienas turi detis arba rududu.. 

4u.gif
Ačiū visoms už pagalbą 4u.gif Šiandien vėl bandžiau kepti, tik jau su "Rududu", tai viskas žymiai geriau atrodo, na bet bus matyti rytoj ax.gif Lenkiu žemai galvą prieš visas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcka @ 2011 08 23, 00:44)
blush2.gif būtent  tą naują produktą ir dėjau doh.gif
Sviestą ėmiau "Saulutę"  g.gif
4u.gif

4u.gif
Ačiū visoms už pagalbą  4u.gif Šiandien vėl bandžiau kepti, tik jau su "Rududu", tai viskas žymiai geriau atrodo, na bet bus matyti rytoj  ax.gif Lenkiu žemai galvą prieš visas  4u.gif


toki ? cia tepus riebalu misinys o ne sviestas .. rinkites gera sviesta 82 procentu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 22, 20:50)
bet man keista, kodel nestingsta ? gal sviestas per prastas ?


sviestas naminis, natur produkt. patys darom. o likutis su karamelizuotu pieno produktu dubenėlyje nesustingo 2 paras. laikiau šaldytuve. o štai torte trečią dieną apstingo (vet tik apstingo), matyt, įvyko reakcija. g.gif biggrin.gif
rafaelui kažkada pieno produktas irgi nestingo.
užtat dabar jau išmokau skaityt etiketes. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 23 rugpjūčio 2011 - 08:14
QUOTE(rausvakase @ 2011 08 22, 16:14)
Kaip gerai, kad perskaiciau.  blush2.gif Ir as uzsipirkau tokio karamelizuoto per akcija, ketinau savaitgaliui dideli Snikersa kepti. Buciau viska sugadinusi. doh.gif  Kur dabar ta karamelizuota pieno gamini panaudot? g.gif

Bet šitas "produktas" yra daug kartu skanesnis nei Ru du du, todel jei jo turite daug, galima prikepti visokiu mieliniu bandeliu (as taip dariau) arba suvalgyti su batonu thumbup.gif Šiaip aš nusistačiusi prieš visokius "produktus" bet šitam neatsilaikiau ax.gif
Atsakyti
O mes vakar valgem snikersa...dariau su tuo karamelizuotu produktu...viskas sustingo puikiai...kaip cia dabar yra? g.gif
Atsakyti
Klausimuks del Rafaelo svajones pagal Srove - kondensuotas pienas tai turima omeny sutirstintas? Ir kas taip per daiktas tirstiklis, jo buna parduotuvese?
Atsakyti
sveikutes, siandien zadu kept kirbes meducio biskvita, o pertept grietinele ir zele gabaliukais, kazi ar normaliai gausis, ar biskvitu nereiktu sulaistyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2011 08 23, 08:54)
toki ? cia tepus riebalu misinys o ne sviestas .. rinkites gera sviesta 82 procentu  4u.gif

gera ta ''saulute''.svarbu riebumas butu mazdaug 72,86% . as jau netrumpa laika naudoju ''visiems''-neturiu jokiu nusiskundimu tiek del kremu tortu pertepimam ,tiek del''sarlotes''
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 23 rugpjūčio 2011 - 13:28
Merginos, reikia skanaus torto su maskarpone, gal koki receptuka turit mirksiukas.gif ?
Atsakyti