Įkraunama...
Įkraunama...

Sugrįžimas į pasaką arba automobiliu po Europą '11

...Šis fotoreportažas nebus sugrįžimas į pernykštę pasaką wub.gif wub.gif wub.gif

http://www.supermama...hp/t648210.html


...Mano širdy ilgai tūnojo dar viena pasaka - šalis, kuri buvo taip pavergus širdį kad vis kvietė ir kvietė sugrįžti smile.gif Atsimenu, prieš tris metus 2008-ųjų liepą, dar neišvažiavę iš jos jau kūrėm planus kad kitais metais čia grįšim - ji tokia graži, o mes tiek mažai jos tepamatėm doh.gif Troškimas pamatyti ir kitas šalis, sugrįžimą jon vis atitolindavo ax.gif Na bet šiemet ilgesys galiausiai nugalėjo - nusprendėm - grįžtam į savo svajonių Juodkalniją wub.gif wub.gif wub.gif

Kadangi kelionei galėjom skirti net 25 dienas, sugrįžimas į Juodkalniją tapo... nuostabia kelione po Balkanus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Labai nepykit, kad šis pasakojimas užtruks labai ilgai - vien nuotraukų šiam fotoreportažui turiu apie 5000, kol jas atrinksiu.... doh.gif doh.gif doh.gif

Taigi pradžiai, kad skaitydami be reikalo negaištų savo brangaus laiko tie, kurių šios šalys nedomina, įmetu savo kelionės maršrutą:

Lietuva - Lenkija - Čekija - Austrija - Slovėnija - Kroatija - Bosnija ir Hercegovina - Juodkalnija - Albanija - Graikija - Makedonija - Serbija - Vengrija - Slovakija - Lenkija - Lietuva

Daugiausia vaizdžiai dalinsiuos įspūdžiais iš "paryškintų" šalių smile.gif Truputį nuotraukomis sugrįšiu į 2008-ųjų kelionę smile.gif Drąsiai galiu pasakyti, kad sugrįžimas į Juodkalniją gerokai pranoko visų mūsų lūkesčius drinks_cheers.gif thumbup.gif

...Kągi, šiųmetė pasaka po truputį prasideda... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aaaaaaaa bigsmile.gif vienas is mano busimu marsrutu (nei vienos salies i sona, grynai, kaip as noreciau, super) bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Psio, laukiu nuotrauku ir pasakojimo wub.gif
Juodkalnija.... pavydas grauzia ... biggrin.gif dziaugiuosi, kad jau gizai ten, manes tas dar laukia.. butinai...
Atsakyti
nagi, nagi, jau net sarmata man sakyt, aidluka, kad ir aš norėčiau...ten ax.gif kaip kokia papūga blush2.gif nu bet tiek šiemet prisiskaičiau apie Juodkalnija, kad tikrai panorau pati pamatyt, ir.............manau( ko gero esu isitikinus, nes aidlukos rašymo gebėjimais neabejoju mirksiukas.gif )kad kitų metų kelionė........kaipir aiški mirksiukas.gif blush2.gif
na, bet kol kas..........kaip leisiu vakarus - irgi aišku thumbup.gif
taigi pradedu nuo šio vakaro laukti reportažų drinks_cheers.gif
Atsakyti
thumbup.gif Aidulka, su dziaugsmu ir nekantriai lauksim pasakojimo. Labai dziaugiuosi uz jus, kad igyvendinot savo planus. Ir uz save - kad turesiu rudens vakarams garantuota malonuma- jusu reportaza. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 28 liepos 2011 - 21:26
QUOTE(vidal @ 2011 07 28, 23:21)
nagi, nagi, jau net sarmata man sakyt, aidluka, kad ir aš norėčiau...ten ax.gif kaip kokia papūga blush2.gif nu bet tiek šiemet prisiskaičiau apie Juodkalnija, kad tikrai panorau pati pamatyt

Juodkalnija turi grazia gamta, turi ka parodyti ir t.t. ir pan. Bet siaip manau dauguma saliu tai turi. O si salis turi kazka, kas tiesiog vercia ten grizti, kas vercia nematyti visu minusu, trukumu...
Aidulka, nepyk, kad taip isiterpiau. Tiesiog giliai sirdyje tikejausi, kad siumetine jusu kelione bus i ta puse, juk zadejai grizti blush2.gif Tai dabar net alpeju vaizdu laukdama, begu is to dziaugsmo vynelio ikalsiu biggrin.gif . Jauciuosi taip, tarsi kazkas prizadejo mane ten akimirkai nuskraidinti wub.gif Matyt as JUODAI pamisusi del sios salies blush2.gif
Atsakyti
As dar visai nesusipazinus su siomis salimis blush2.gif bet labai laukiu reportazo, nes Aidluka tai jau tikrai moka supazindint nuostabiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kai kurios šalys matytos,o Juodkalnija,Graikija,Albanija-dar ne,bet pradedu norėti-laukiam nuostabaus reportažo,kaifuojam iš anksto drinks_cheers.gif . Malonu,kad Aidlukai pavyko nauja kelionė-manoji trumputė dar laukia...
Atsakyti
Dienų tik 25, o šalių aplankyta tiek daug. Labai įdomu kiek ir ko gražaus pamatėt.
Mūsų kelionė šių metų į Graikiją truko 10dienų, bet begalo daug liko nepamatyta. Grįžti į ją norisi taip pat labai, kaip jums į Juodkalniją norisi ir norėjosi blush2.gif
Po 3 sav vėl planuojame lėkti į trasą (trumpam, 9 dienom), todėl kaip ir daugelis spirgu, laukiu labai Aidulkos pasakojimo ir nuotraukų.
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2011 07 28, 20:55)
Lietuva - Lenkija - Čekija - Austrija - Slovėnija - Kroatija - Bosnija ir Hercegovina - Juodkalnija - Albanija - Graikija - Makedonija - Serbija - Vengrija - Slovakija - Lenkija - Lietuva


uj kaip visi čia laukiam ax.gif , Makedonija, Albanija wub.gif , svajoju nuvažiuot, galvojau nelabai kas važiuoja, o pasirodo tuoj sulauksim daug žinių bigsmile.gif
Atsakyti
Valiooooooooooooooooooo smile.gif Nauja pasaka thumbup.gif
Atsakyti
Kaip laukiu pasakojimo, kai pradžią paskaičiau net šiurpuliukai per kūną perėjo. Dar viena pasaka wub.gif Nors mintimis nusikelsiu wub.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad dar nepradėjus rašyti jau tiek gerbėjų sulaukiau smile.gif Stengsiuos, kad skaitant šį fotoreportažą jums netektų nuobodžiauti smile.gif Kelionė tikrai buvo nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif Dar nepraėjo nei savaitė kai grįžom - visa kelionė atrodo kaip ilgas ir gražus sapnas wub.gif wub.gif wub.gif Kaip gerai, kad vis dėlto tai ne sapnas...

QUOTE(Cobre @ 2011 07 28, 22:27)
Juodkalnija turi grazia gamta, turi ka parodyti ir t.t. ir pan. Bet siaip manau dauguma saliu tai turi. O si salis turi kazka, kas tiesiog vercia ten grizti, kas vercia nematyti visu minusu, trukumu...


Tikrai ji turi kažkokią magišką galią drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 07 28, 22:27)
Aidulka, nepyk, kad taip isiterpiau. Tiesiog giliai sirdyje tikejausi, kad siumetine jusu kelione bus i ta puse, juk zadejai grizti  blush2.gif  Tai dabar net alpeju vaizdu laukdama, begu is to dziaugsmo vynelio ikalsiu  biggrin.gif . Jauciuosi taip, tarsi kazkas prizadejo mane ten akimirkai nuskraidinti  wub.gif  Matyt as JUODAI pamisusi del sios salies  blush2.gif


Nejuokauk, ko čia pykti lotuliukas.gif Aš irgi matyt esu pamišus ax.gif Šį kartą atrodo tiek daug pamatėm, bet vistiek manau kad kada nors su didžiausiu malonumu ten dar grįšim ax.gif smile.gif

Pst. Mergaitės, aš ne Aidulka, o Aidluka - Aido žmona, Luko mama mirksiukas.gif

Atsakyti