Įkraunama...
Įkraunama...

Sugrįžimas į pasaką arba automobiliu po Europą '11

Vos ne visą birželį tiesiog ėjau iš proto - iki paskutinės dienos nebuvau tikra kad šiais metais pavyks pakeliauti doh.gif ax.gif Vis dėlto įvyko stebuklas ir svajonėms buvo lemta išsispildyt thumbup.gif
... Paskutinė diena darbe praeina kaip akimirka, sugrįžus namo visus kelionei reikalingus daiktus sugebu susikrauti per dvi valandas thumbup.gif Net keista - nieko nepamirštu lotuliukas.gif Liepos 1- osios vakare mes visi trys sėdim mašinoj pasiruošę nuotykiams - kelionė pagaliau prasideda thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

1- 2 dienos.

Vos pajudėjus iš namų mus užklumpa didžiulė liūtis su kruša - negi gismeteo.ru nemelavo prognozuodama lietų ir žaibus vos ne visoj Europoj g.gif Netikiu - žinau, kad lietus greitai praeis - ir neklystu thumbup.gif lotuliukas.gif Prieš vidurnaktį pasiekiam Lomžą, stojam degalinėj kartu su furistais pamiegot - ryt laukia ilga kelionė per Lenkiją smile.gif Rytas irgi išaušta niūrus, bet kol pasiekiam Czestachową stebuklingai išsigiedrija - traukiam aplankyt Jasna Guros vienuolyno smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 29 liepos 2011 - 23:55
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Vienuolynas tiesiog sužavi - džiaugiamės kad neaplenkėm šios šventovės smile.gif Patenkinti kelionės pradžia važiuojam į kempingą Čekijoj - Lenkija pagaliau įveikta - netrukus prasidės tikros atostogos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 29 liepos 2011 - 23:56
3 diena.

Ryte pažadina lietaus barbenimo garsas ax.gif Dar anksti - mano vyrukai miega, o aš lendu iš palapinės, verduos kavą ir pasiėmus Europos žemėlapį mašinoj prieš jį kelias valandas medituoju ax.gif ax.gif Sėdžiu paskendusi dvejonėse g.gif Ramybės neduoda klausimas - ar verta rizikuoti ir važiuoti į Alpes, ar tiesiu taikymu lėkti į Kroatiją g.gif Sveikas protas liepia rinktis Kroatiją, širdis - Alpes blush2.gif Lietus trumpam nustoja, vėjelis pradžiovina palapinę, žadinu vos ne iki pietų miegančius vyrus - galutinis sprendimas jų rankose smile.gif Na tikrai nesitikėjau kad jie taip džiaugsmingai sutiks atsisakyti Alpių doh.gif Liūdna, nepalankaus oro dėka didysis Alpių kelias vėl lieka tik svajonėse doh.gif Na, bet laikas parodė, kad nėra to blogo kas neišeitų į gerą - kalnų kelionėj tikrai netrūko... Ir visai nesvarbu, kad tai ne Alpės - kalnai visur kalnai drinks_cheers.gif O jei dar nematyti, tai iš vis super drinks_cheers.gif
Pusryčiaujam, pakuojamės daiktus ir Austrjos bei Slovėnijos greiteliais sparčiai judam link savo tikslo - Kroatijos thumbup.gif Pagaliau Slovėnijos - Kroatijos pasienis - įvažiuojančių pusėje mes vieni, muitininkė nes nepažiūrėjus į mūsų dokumentus moja kad važiuotume į priekį, o išvažiuojančių pusėj - tiesiog kilometrinės eilės doh.gif Sekmadienio vakaras - Slovėnai po savaitgalio grįžta namo lotuliukas.gif

Pagaliau mes jau Kroatijoj - judam link KRK salos thumbup.gif Privažiuojam tiltą jungiantį žemyną su šia sala smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Trumpam užsukam į Malinską - savo picų mėgėjui tiek esu priskiedus apie SM plačiai reklamuotą picą su jūros gėrybėm kad tas negali tverti savo kaily kaip jos nori lotuliukas.gif Na ir pagaliau mes Baškoj, kuriamės Zablace kempinge smile.gif

http://www.eurocampi...zablace-105209/

Mūsų laikinieji namai po figos medžiu smile.gif

user posted image

user posted image

Dabar atostogos tai jau tikrai prasideda thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 30 liepos 2011 - 09:34
Graži pradžia wub.gif

Na, Jasna Gura tikrai įspūdingai atrodo thumbup.gif , aš irgi vis skaitinėdama apie keliones automobiliais, stengiuosi vyrą nuteikti, kad kitąkart važiuojant reikėtų daugiau po Lenkiją pasidairinėti, tik kad jam, kaip vieninteliam vairuotojui, kažkaip vis greičiau norisi iki vietos nulėkti unsure.gif Penkis kartus pro pat Krokuvą važiavom - ir nė karto neužsukom doh.gif
Atsakyti
Sprendžiant pagal pradžią, atrodo vėl visų mūsų laukia ilga ir nuostabi thumbup.gif kelionė su profesionaliausia SM keliautoja ir fotografe.
Laukiam tęsinio.
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2011 07 30, 13:15)
Sprendžiant pagal pradžią, atrodo vėl visų mūsų laukia ilga ir nuostabi  thumbup.gif  kelionė su profesionaliausia SM keliautoja ir fotografe.
Laukiam tęsinio.

O man labai gaila, kad AŠA daugiau neberaso fotoreportazu verysad.gif
Aidluka, atsiprasau uz niko darkyma doh.gif Kaip galejau nepastebeti blush2.gif
Atsakyti
Niu saunuoles, Jus mergaites, kad turite laiko rengti fotoreportazus. Su dziaugsmu jungiuos i skaitytoju kluba. Gal pades apsispresti kitu metu musu kelionei... nes kaip keista jau nezinom kur norim keliauti kitais metais. Visur grazu, visur norisi sugristi.... taciau kur butent kitais metais - net neisivaizduojame.
Atsakyti
Jungiuosi prie skaitytoju ax.gif kaip pasiilgau Europos..gamtos, architekturos.. wub.gif Ypatingai laukiu pasakojimo is Juodkalnijos, nes dar niekad neteko jos aplankyti blush2.gif Kagi, nusimato nuostabus reportazas, laukiam tesinio 4u.gif
Atsakyti
Jau kad dejot, tai dejot. Saunuoliai. O svarbiausia, kad svajone igyvendinta. Kaip smagu, kai gali tiek laiko keliauti. Zinai, pirma Censtochovos nuotrauka, tokia kaip musu, tik zmogai kiti vaiksto lotuliukas.gif .
Idomu ka teko aplankyti Albanijoje ir Makedonijoje- teko ir mums ten savo snapa ikisti. Savotikos salys.
Atsakyti
QUOTE(Vivica @ 2011 07 30, 10:41)
Na, Jasna Gura tikrai įspūdingai atrodo  thumbup.gif , aš irgi vis skaitinėdama apie keliones automobiliais, stengiuosi vyrą nuteikti, kad kitąkart važiuojant reikėtų daugiau po Lenkiją pasidairinėti, tik kad jam, kaip vieninteliam vairuotojui, kažkaip vis greičiau norisi iki vietos nulėkti  unsure.gif Penkis kartus pro pat Krokuvą važiavom - ir nė karto neužsukom  doh.gif



Mano vyras irgi vienintelis vairuotojas kelionėse ax.gif Aš net teisių neturiu blush2.gif Visada važiuojant į kelionę įtraukiu nors vieną lankytiną objektą Lenkijoje - tuo pačiu ir prasiblaškom, ir vyras pailsi nuo vairavimo, ir kelionė nebetampa tokia monotoniška smile.gif Šioj kelionėj mums ta trečioji diena abiejų vyrukų pageidavimu buvo lėkimas į Kroatiją Austrijos ir Slovėnijos greitkeliais nieko neaplankant doh.gif Labai nepatinka man tokios dienos, bet kartais reikia paisyti ne vien tik savo norų ax.gif Aišku, jeigu nebūtų lijęs lietus, ši diena būtų buvus visai kitokia ax.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 07 30, 12:22)
O man labai gaila, kad AŠA daugiau neberaso fotoreportazu verysad.gif


Arturai15, pritariu Cobrei, man Ašos ir Arunos (ačiū dievui Aruna rašo thumbup.gif ) fotoreportažai yra tiesiog kelionių vadovai, kuriuose tiek informacijos, kad tiesiog imk, atsispausdink ir važiuok thumbup.gif O maniškiuose informacijos ne kažkiek - pagrinde dominuoja tik nuotraukos blush2.gif

QUOTE(almaklp @ 2011 07 30, 23:45)
Niu saunuoles, Jus mergaites, kad turite laiko rengti fotoreportazus.


Almaklp, laiko tikrai nepasakyčiau, kad daug yra - bent jau aš galiu rašyt tik vakarais ir savaitgaliais smile.gif Bet rašymas turi vieną labai didelį privalumą - padeda vėl sugrįžti į kelionę - juk ir žemėlapius vėl iš naujo trauki, ir užrašus pavartai, ir nuotraukas iš naujo peržiūri thumbup.gif Iš tikro apima toks jausmas kad vėl iš naujo keliauji - tik šį kartą ne vienas, o su daug bendraminčių dievinančių keliones thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Aruna @ 2011 07 31, 09:49)
Jau kad dejot, tai dejot.


Aruna, o ką man reikėjo daryt, jei tu vis kalei ir kalei į galvą, kad iš visos Graikijos labiausiai patiko Meteorai - negi būdama netoli tų vietų turėjau teisę juos aplenkt lotuliukas.gif Jasna Guros vienuolynas irgi tavo dėka ilgai laukė savo eilės thumbup.gif

QUOTE(Aruna @ 2011 07 31, 09:49)
... Kaip smagu, kai gali tiek laiko keliauti...


...Išvažiavom paskutinę darbo dieną, grįžom - paskutinę atostogų ... ax.gif



Atsakyti
4 diena.

Ši diena skirta pasyviam poilsiui - reikia atgauti jėgas po ilgos kelionės smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Pramogos vaikams ir ne tik vaikams smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Baškos miestelis smile.gif

user posted image

user posted image

Be cikadų skleidžiamo garso neįsivaizduojamos atostogos Balkanuose smile.gif

user posted image
Papildyta:
Vakaras, tolumoje vos vos matosi žemynas - ten pliaupia lietus doh.gif Negi jis persekios ir Kroatijoj g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 31 liepos 2011 - 10:15
5 diena.

Rytas niūrokas doh.gif Ant gėlių žiedų dar matosi lietaus lašeliai doh.gif

user posted image

Vėl mes klaidžiojam po Bašką smile.gif Vyrai nutaria pažvejot, ale kad tos žuvys nekimba lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš tuo metu gėriuos įlankos vaizdeliais - nesvarbu kad saulutė pasislėpus - vistiek gražu smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Grįžtam į kempingą, pietaujam ir suprantam, kad tokios pasyvios atostogos tikrai ne mums schmoll.gif Neįsivaizduoju, jeigu taip reiktų praleisti visas atostogas - išprotėjimas būtų garantuotas doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
Vietoj pagulėjimo pleže nutariam geriau susipažinti su sala smile.gif Važiuojam į Vrbnik miestelį smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Po to į Krk sostinę - Krk smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti