Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

QUOTE(Amalia @ 2005 09 23, 11:53)
Yra specialiu dangciu keptuvems, su reguliuojama viena skyle, su keliom su daug mazu skyluciu - tikrai ka rasi, vakarietiskos firmos savo produkcija gi Lietuva uzverte.O spizines tai pacios geriausios, bet labai brangios, joms jokiu sluoksniu ir nereikia.Musu bobutes spizines storom naudojosi, dar dukos jas paveldedavo - nei issigaubdavo, nei issiraitydavo.
Ka Otaip sako , kad daug laiko prie puodu praleidziu - tokia jau moters dalia.Nekaifuoju, dantis sukandus verdu.O mano zinios - is kursu, i kuriuos kaip nemoksa is rytu igrusta buvau - zinia gi, vokitkoms virtuve kaip altorius biggrin.gif
Del firmos nieko patarti negaliu, mes prenumeruojam zurnala, kur valstybes (ne firmu) islaikomas institutas prekiu kokybe tiria, pagal paskelbtus rezultatus ir perkam, kartais vienos firmos produkcija geresne buna, po poros menesiu - kitos.

doh.gif nepaskaičiau, kad esi iš Vokietijos biggrin.gif - pati ten aukle metus dirbau, bet man ten kursų nereikėjo - visi džiaugėsi, nes darbų mokytojos spec. studijavau papildomai VPU, tai virtuvėj neblogai sukiojausi blush2.gif . Tada suprantu, kad pas jus TEST iranga eina biggrin.gif
Bet ir nutukau aš Vokietijoj nuo tų makaronų, lazanijų... kaip tai Lietuvoj su bulvėm net taip nepaitaisau blink.gif blush2.gif - ....kol po to vokietijos kg numečiau.....
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 23, 10:59)
doh.gif ,  man  kursų nereikėjo - visi džiaugėsi, nes darbų mokytojos spec. studijavau papildomai VPU, tai virtuvėj neblogai sukiojausi  blush2.gif  .

Matai, as tik baliukams ka pagaminti mokejau, dukrele lepunele.Padaviau nedavirusias pupeles, babcia "ach du lieber Gott", numirs badu krisktasunis!, tai kaip vestuvine dovana uzfundino.Negaliu pasakyti, kad uzpykau. Kitas panas anytos papiaut baigia, kad ju suneliai blogai seriami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2005 09 23, 12:06)
Matai, as tik baliukams ka pagaminti mokejau, dukrele lepunele.Padaviau nedavirusias pupeles, babcia "ach du lieber Gott", numirs badu krisktasunis!, tai kaip vestuvine dovana uzfundino.Negaliu pasakyti, kad uzpykau. Kitas panas anytos papiaut baigia, kad ju suneliai blogai seriami biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif - jo, ten virtuvė svarbi
Pas mano "šeimininkus" begalė kulinarijos ir konditerijos knygų buvo, iš kiekvienos kelionės parsiveždavo šeimininkė tokio tipo knygų. Aš irgi "pagavau" tai iš jos - iš Vokietijos parsitempiau net kelias tongue.gif . Kas man patiko - tai stiklinių indų naudojimas apkepam įvairiems - pas mus tai nebuvo populiaru (prieš 7-nis metus) - atvažiavus aš irgi įsigijau tokį, tik va tokio skanaus varškės torto, kaip Vokietijoj - Lietuvoj dar nevalgiau - pas mus kaip tai tokie neįprasti, tik dabar kažkas panašaus atsiranda.

Tai ką, reiks varyt man špižinės su tokiu pat dangčiu ir kokios tefloninės su stikliniu dangčiu pirkt (aišku, ne iškart, nes, kaip matau, pinigėlių paliksiu ax.gif ).
Atsakyti
Turiu TEFAL keptuvę, nesiskundžiu smile.gif
Atsakyti
tefal labai geros keptuves, tik modelis modeliui nelygus, jei pvz.nusipirksit tefal "actua", kur nera pado, vienas sluoksnis teflono ir sumokesit uz 24 cm 35 lt, tai ji gerai keps, bet iki metu. as pvz. naudoju tefal "Priville armatal", kur pilnas padas, ji niekaip neissigaubs, keturi sluoksniai teflono, tai pabruzinus su peiliu maza tikimybe, kad pazeisit visus sluoksnius ir jie prades luptis!is sios serijos tai ne tik keptuves thumbup.gif , bet ir puodai ypac vaikucio kosei.aisku, mes tefal produkcija gaunam is Rusijos Prancuzijoj ji dar geresne! sad.gif
Atsakyti
QUOTE(petrute @ 2005 06 07, 12:36)
iCook nepridegancios keptuves, turincios spec. DURAMIC sluoksni.Ji sudaro titano ir keraminos derinys.
Titanas yra lengviausias ir stabiliausias zinomas metalas.Keramika dar padidina sluoksnio stabiluma.Tai Amerikoje uzpatentuotas keptuves paruosimas  nepridegancio sluoksnio uzliejimui.
Sios keptuves turi OPTITEMP dugnus, tai pilnai ikapsuliuotas dvieju metalulydinys.
Aliuminis , pasizymi puikiu silumos laidumu.Feromagnetinis plienas higieniskas,nerudijantis ir tinkamas naudoti indukcinems viryklems.( Sios virykles pas mus dar prabanga,jas renkasi dar nedaugelis.)
  Jose galima kepti ir be aliejaus, keptuves yra su grudinto stiklo dangciais.
  Kad keptuvė neišsigaubtų, niekada nepilkite į karštą šalto vandens.
Tinka visoms viryklėms ir orkaitėms.
  Garantija dėl gamintojo klaidų, naudojant juos buityje -visam gyvenimui,
5 metai -atspariems sluoksniams.

     
  Komplektas 20cm,25cm,30cm .Ir viena atskirai  30cm .Potencialiems pirkejams  pademonstruoti galečiau namuose.


Pirkau pries metus laiko titano lydinio keptuve, kainavo virs 300 lt, garantija - 10 metu, sake, kad galima ja net i orkaite kisti, rankena atspari karsciui, ir apskritai daug prigyre, bet, deja, neseniai apsiziurejau - puslytes iskile, o vidyr net ir nusilupe taip pat kaip pas tefali. (Net i orkaite nespejau isbandyti ikisti) Kaip suprasti??? Apgavo??? Rodos, naudojuosi keptuve atsargiai, nors galima vartyti su metaline sakute, naudoju tik medine. Pirkau Kaune, Vytauto prospekte (netoli Donelaicio g.) puodu parduotuveje. Eisiu ziureti, ar ji dar nebankrutavus, priduoti atgal, jei priims...
Taigi, nusivylusi visomis keptuvemis verysad.gif, ieskosiu senovines spizines, gal zinot, kur tokiu buna?
Atsakyti
tevai nusipirko borner firmos keptuve.as kazkaip dar is pradziu skeptiskai ziurejau,galvojau pinigus i bala meto. bet teko pripazint, kad keptuve thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dabar ir pati zadu tokia isigyt, nes tas papigiajskas jau atsibodo, kas pusmeti ismetinet doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 28 spalio 2005 - 21:59
o mes tai nuadojame bergof ketine keptuve.. isbandziau vosokias,bet ketas yra nepakeiciamas keptuvems..
ir i orkaite gali kisti.. rankena nusiimi.. ir nepridega ir gerai laiko..
jau 4m. naudojuos.. jokiu problemu..
Atsakyti
QUOTE(petrute @ 2005 06 07, 11:36)
iCook nepridegancios keptuves, turincios spec. DURAMIC sluoksni.Ji sudaro titano ir keraminos derinys.
Titanas yra lengviausias ir stabiliausias zinomas metalas.Keramika dar padidina sluoksnio stabiluma.Tai Amerikoje uzpatentuotas keptuves paruosimas  nepridegancio sluoksnio uzliejimui.
Sios keptuves turi OPTITEMP dugnus, tai pilnai ikapsuliuotas dvieju metalulydinys.
Aliuminis , pasizymi puikiu silumos laidumu.Feromagnetinis plienas higieniskas,nerudijantis ir tinkamas naudoti indukcinems viryklems.( Sios virykles pas mus dar prabanga,jas renkasi dar nedaugelis.)
  Jose galima kepti ir be aliejaus, keptuves yra su grudinto stiklo dangciais.
  Kad keptuvė neišsigaubtų, niekada nepilkite į karštą šalto vandens.
Tinka visoms viryklėms ir orkaitėms.
  Garantija dėl gamintojo klaidų, naudojant juos buityje -visam gyvenimui,
5 metai -atspariems sluoksniams.

     
  Komplektas 20cm,25cm,30cm .Ir viena atskirai  30cm .Potencialiems pirkejams  pademonstruoti galečiau namuose.



Turiu šias keptuves thumbup.gif , kadangi esu išbandžiusi pakankamai daug įvairiausių keptuvių, tai šios man atradimas 4u.gif
Atsakyti
Maximose yra pirkti tokios sunkios ketaus keptuvės,maždaug už 30lt. Kelių dydžių ir dar jom šiuo metu jom akcija.Ar turite kas tokią,ar vertos dėmesio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2005 10 31, 17:55)
Maximose yra pirkti tokios sunkios ketaus keptuvės,maždaug už 30lt. Kelių dydžių ir dar jom šiuo metu jom akcija.Ar turite kas tokią,ar vertos dėmesio? g.gif


Na ir aš vą tokią nusipirkau, bet matyt naudot nemoku, kažko man labai joje viskas dega g.gif
Atsakyti
QUOTE(LORD @ 2005 07 19, 23:06)
Bauer keptuves  thumbup.gif  jokios ne tefall  doh.gif

Nenaudojau Bauer, bet dėl Tefall negaliu skųstis. Man patinka labai
Atsakyti