Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

QUOTE(RomaR @ 2005 07 20, 09:46)
aš turiu apie 3 metus tefal keptuvę, tai esu labai patenkinta.

Su teflonu? Kiek maciau tefall teflonas lipa lauk
Atsakyti
Mūsų šeimyna mamai gimimo dienos proga padovanojo teffal keptuvę. Tai galiu pasakyti, kad kol kas tai pati geriausia keptuvė, kiek esam turėję! Reikia labai mažai riebalų kepant, niekas neprisvyla, labai gražiai maistas apskrunda, karštis pasiskirsto tolygiai (mat ji su aliuminio kapsule dugne). Taip, kad aš už teffal... thumbup.gif
Atsakyti
Ko jus prie to tefalio prilipot. Berghoff pabandykit. Suprantu, kad tefalis pigiau, bet ne geriausias gi
Atsakyti
Lietuviams jei brangesnis daiktas,tai geresnis.Musu keptuves yra WMF firmos,laaaaabai brangi,bet kad ji kuom skirtus nuo Tefal nepasakyciau.Aisku,is brangesniu medziagu pagaminta,bet Tefal nenusileidzia kokybe jokiu budu.
Atsakyti
Berghoff teflonas yra zymiai patvaresnis uz Tefal.
O ketaus keptuves man per sunkios, as ju nepakeliu, tai jei tureciau - mano stiklo keramikai greitai galas pareitu biggrin.gif
Siaip labai fainu ketaus keptuviu maciau ir MAximoj, ir Ogminoj, pavadinimo neprisimenu, tikrai ne is pigiausiu, apie 100Lt kainuoja, bet juos lygtais su teflonu taip pat yra, tokiom medinem rankenom, maniskiam patinka tongue.gif Jis pakelia - tegul sau ir perkasi, as turiu sau Berghoff, tiesa, nelabai seniai naudoju - tik 4 menesius, bet teflonas kol kas visai nesusibraize smile.gif
Atsakyti
Man l. aktuali tema. Kadangi turim stiklo keramikos viryklę, todėl reikia keptuvės lygiu dugnu, kad dengtų visą kaitvietės paviršių ir kad nuo karščio neišsilenktų. Nusipirkom maximoje keptuvę, virs 50Lt sumokėjom, nepraėjo ir pusmetis- dugnas išsigaubė. Įdomu, kaip tos "tefal" šiuo požiūriu?
Atsakyti
Aš kažkaip ėmiau svaigti dėl ketaus keptuvės - kažkaip nusibodo man visos tefloninės šio amžiaus naujovės, kurių priežiūrai keliami superiniai reikalavimai, nes kitaip jos kenkia sveikatai. Noriu normalios senovinės keptuvės, iš laiko patikrintų medžiagų, be jokių šiuolaikinių pribumbasų. Ir ketaus keptuvė būtų pats tas - jos savybės su amžiumi tik gerėja, o priežiūra gan paprasta - negalima plauti indaplovėje. Ir kaina visai negąsdintų, bet bėda ta, kad norimo dydžio keptuvės beveik nepakeliu cry.gif Tai ir nežinau ką dabar man daryti.
Atsakyti
QUOTE(Ele @ 2005 09 08, 13:22)
Man l. aktuali tema. Kadangi turim stiklo keramikos viryklę, todėl reikia keptuvės lygiu dugnu, kad dengtų visą kaitvietės paviršių ir kad nuo karščio neišsilenktų. Nusipirkom maximoje keptuvę, virs 50Lt  sumokėjom, nepraėjo ir pusmetis- dugnas išsigaubė. Įdomu, kaip tos "tefal" šiuo požiūriu?


Gal as kazka neteisingai dariau, bet maniskes tefal vidus siek tiek iskilo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsas @ 2005 09 08, 14:15)
Gal as kazka neteisingai dariau, bet maniskes tefal vidus siek tiek iskilo  sad.gif


Per aukšta temperatūra mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau ketvirti metai naudojam keptuve Flonal, italiska, pirkta senukuose uz mazdaug 60 lt. Ner lengva ir ner sunki, ir kaina optimali sakyciau. Nu kol kas tai nei kas islinko, nei atsoko, nei issibraize. Kepa tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
siaip naudoju TEFAL.na man metus atitarnauja,bet neilgiau,nes pas mus tikrai jos ne kokios,jos gi pagamintos kokioj lenkijoje ar kinijoje.uzsienyje tokios keptuves kainuoja apie 40-euru,o jau gersnes tai dar brangiau..skaiciau ,kad tokias teflonines keptuves reikia keisti kas metus,nes su laiku tas teflonas isbyra,o tai reiskia mes ji suvalgom,ruosdami joje maista doh.gif !vokietijoje jas po pusmecio ismeta lauk ir perka nauja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2005 09 08, 15:15)
Per aukšta temperatūra  mirksiukas.gif



Supratau sad.gif Labai jau as nekantri smile.gif
Atsakyti