Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

Ner uz ka, malonu padet smile.gif
Toje keptuveje praktiskai visa mesyte be riebalu kepu. Ir kotletus, ir kepsniukus, ir troskinu. Tik karbonada kepant tenka riebaliuku siek tiek ipilt.
Beje draugai, anksciau nei mes nusipirke tokia pat keptuve ismoke - svarbiausia ismokt laiku sumazint karsti - tada ir atsoka viskas, kas buvo prilipe wink.gif
Atsakyti
Turiu ir Berhofa ir Tefal. Kai pirkome Berhofa sake, kad galima bus kepti tik mesa visa kita lips. Tai mesa galima iskepti labai gerai, na ir dar viska kas verda riebaluose. Tefal tai be aliejaus galima kepti blynus, labai skanus smile.gif
Atsakyti
Sveikos didžiosios kulinarės smile.gif
Prašau jūsų pagalbos- padėkite išsirinkti gerą keptuvę. Tefloninė lyg ir gera būtų, bet labai greit nusidėvi.... sad.gif Vat ir dabar jau mano Tefal keptuvė vakar prisvilino blynus, reikia pirkt naują.... g.gif
Atsakyti
Gera keptuve- mano, o ypac mano vyro neissipildziusi svajone. Reikia pirkti- bet kokia? g.gif Juk nuo kokiu 9.99Lt iki ... blink.gif Lt. Ar visada kaina atitiks kokybe? Kas turite gera keptuvike ir zinote pavadinima bei apytiksle kaina, davai greitai pparasote. Va vaziuosiu Vilniun penktadieni ir lauktuviu parsivezciau laugh.gif
Atsakyti
man tai su tefal keptuvem labai sunku, nes mano vyrui patinka gamint pusrycius ir jei nepaziuri, tai su kokiu peiliu ar sakute jau ir darbuojas... mad.gif isbraizo ir reik keist keptuve... doh.gif
Atsakyti
Jei stengsiesi peiliais arti, tai jokia gera keptuvė nelaikys..
Aš naudojuosi Tefal Termospot..na ta, kur reklammavo..tas taškas ten įkaista, spjaudyt nereikia, kad įsitikint, jog kept galima..Kainuoja parduotuvėje apie 90 Lt, didoka, berods 28 cm skersmuo..Nu ir ką gi, vyro artyn neleidžiu, tai dar gyva..labai puiki keptuvė thumbup.gif

Ir be to, keptuvė- ne vyras, visam gyvenimui neišsirinksi laugh.gif Juk daiktas, o daiktai visi atitarnauja rolleyes.gif Svarbu, kad antrą dieną po nusipirkimo nepavargtų wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 22 birželio 2004 - 23:31
Rasma, as turbut turiu tokia pacia keptuve kaip ir tu Tefal, su tuo raudonu tasku, pirkau pernai, jau buvo naujesnes, daug sunkesnes, su storesniu dugnu, kuris ikaites ilgai islaiko karsti. Na man ji pati paciausia..... jau metus turiu, o atrodo kaip nauja. thumbup.gif thumbup.gif Nepridega, labai mazai aliejaus reikia ir pan.

O vyras, pabandytu subraizyti..... mad.gif su ta pacia keptuve kaili isvanociau..... laugh.gif laugh.gif nail.gif
Atsakyti
AS irgi tokia pat turiu, turguj pirkau. Ja galima su sakutem irgi braizyti, bent jau man taip sake. Tikrai gera, kiek kartu jau lyg ir pasvile buvo ir nieko. As blynus kartais net be aliejaus kepu, nedega. Tik svoris nemazas, o ypac dangtis stiklinis blink.gif kiek sveria. Bet gera keptuve ir tas taskas raudonas pasiteisina.
As irgi reklamu prisiklausiau. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melitukas: 23 birželio 2004 - 02:35
Na, gera keptuve nebutinai Tefal! wink.gif As siuo metu naudoju keptuve kuria mano draugas turi nuo fuksavimo laiku- tai jau kokius 5 metelius eina! Ir atrodo dar gerai ir "dirba" ne ka prasciau! thumbup.gif O buvo pirkta Gariunuose uz 30 Lt , didele su stikliniu dangciu. Svarbiausia perkant keptuve yra paziureti, kad ji butu sunki su storu dugnu- nes tada tolygiai kepa! Kai dugnas plonas centras kepa labai greitai, o krastai dar zali. mad.gif Na del teflono tai nezinau kaip atskirti kuris geras, o kuris blogas. g.gif
Atsakyti
tai kad ir mano buvo su tuo raudonu tašku ir sunki. O išdegė kaip paprasta turginė... :( Ir
Atsakyti
Pirkite viena Tefal keptuve sau, o kita "made in China" vyrui, kad butu negaila ismesti, kai sudegins su kiausiniene.... Maniskis tik ant tikros ugnies kepa, bent jau puodu man negadina smile.gif
Atsakyti
as turiu BALLARINI PLATINUM.Kainuoja parduotuveje 200lt.garantija 10metu.Esu labai patenkinta thumbup.gif wink.gif
Atsakyti