Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

gal pirma apsispresk kokios nori:teflonines ar nnn...kaip cia vadinasi...gal metaline .as turiu ta metaline berhofa(metalo amziui panasios)tai ji is tikruju gerai kepa mesa be riebalu,na oblynam reikia aliejaus,bet maziau nei pigiai tefloninei kuria turejau.na o bulviu tai isvis neina iskept net su riebalais(ta pati girdejau ir apie zepter)Žodiu,bulvem jau reikia teflonines.tokios yra ir berhofo:yra2 rušiu 28 skersmens su 2 rankenom ir 25 skersmens viena ilga rankena.tokia padovanojau puseserei ji labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Tigi mano vis neįsidirbganti keptuvė irgi
BEEm vadinasi. O aš jau maniau, kad aš ką
ne taip padariau doh.gif
Atsakyti
QUOTE (naminukas @ 2004 03 18, 19:02)
gal pirma apsispresk kokios nori:teflonines ar nnn...kaip cia vadinasi...gal metaline .

Teflonine, metaline, shpizhine ar dar kokia... Na is ko padaryta man visishkai dzin smile.gif
Svarbiausia, kad VISKA GERAI KEPTU ir nereiktu vargt, kad kazko neishkepa, kazka traukia etc. mad.gif
Atsakyti
Jeigu yra galimybė, geriausia, kad iš užsienio kas nors parvežtu. Ten vis tiek kokybė visai kita. Vyras iš Vokietijos atvežė BEKA firmos vokišką keptuvę. Ji sunkoka ,bet maistas ne tik neprilimpa,bet pats net atšoka. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O plaunant , užtenka tik po vandens srove pakišti . clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Glac.jei nori kad viskam tiktu-pirk teflonine gali berhofa jau isbandyta smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (Glac @ 2004 03 19, 06:47)

Svarbiausia, kad VISKA GERAI KEPTU ir nereiktu vargt, kad kazko neishkepa, kazka traukia etc. mad.gif

geriau tureti pora ketuviu:
viena mesai, zuviai, vistienai
o antraja saldiems kepiniams , pvz sklindziams
Atsakyti
QUOTE (eglek @ 2004 03 18, 11:08)
Aš irgi turiu tokio tipo kaip Berghofas,pirkau
"Metalo amžiuj", bet man va blynai tai kimba
prie jos, nė aš jos suraižiau nei ką. Kai pirkau
pardavėja sakė, kad pradžioj kibs, nes tipo turi
keptuvė įsidirbti, tai va jau 3 metus laukiu kada
ji įsidirbs. Nežinau gal pas mane koks brokas papuolė?
Ar jum taip nebuvo?

As irgi turiu tokia keptuve is Metalo amziaus. Pradzioje nemokejau su ja elgtis, tai lipo, kibo viskas g.gif Bet po kokio menesiuko pripratom - nezinau, ar ji apsitryne, ar temperatura ismokau atitaikyt - bet kepa labai neblogai rolleyes.gif Mesyte visiskai be riebalu kepu (na, nebent karbonadui truputeli aliejaus ipilu), blynams irgi maziau riebalu pilu, nei kad tefloninej man reikdavo thumbup.gif
Tik va vienas trukumas - kepant bulves ju apskudint neiseina unsure.gif Iskepa skaniai - bet neapskrunda. Tam jau kitokios keptuves reiktu g.gif
Beje, plaut labai patogu, ir irankius metalinius naudot galima. Is pradziu dar kazkaip bijojau - bet pasirodo, kad tikrai galima thumbup.gif
Atsakyti
As irgi TEFAL turiu,specialiai pirkau didesne,gilesne kad viskam tiktu,ir neatsidziaugiu- nieks neprikepa,mazai riebalu reikia,ilgai ir gerai laiko karsti.Zodziu- kepu,troskinu ir dziaugiuosi ruosdama gera maista thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane tarnauja Tefal,jau beveik 4 metus,ir tikrai galiu pasakyti,kad labai gera keptuve,nebuvo niekas dar prisviles ir blynai puikiai iskepa,o beto,as su metaliniais saukstais maisau,kai nusipirkau,tai gal menesi su medine mentele vatciau,bet man didziausia nesamone su ta medine mentele,taigi vartau mesa su sakutem,maisau su saukstais ir visvien nieks nesvyla,ir su fairy plaunu.

Mokejau apie 100Lt,yra indikatorius,kuris parodo ar ikaito keptuve

Keptuve thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
tukiuk kaip tu sugebi iskept bulves metalinej pas mane berghofas bet bulves traukia prie dugno kaip pasiutes sad.gif
Atsakyti
naminuk - siek tiek teko paprakaituot, kol ismokom bulves iskept
Keptuve reikia pasistengti ne per daug ikaitint, ipilu siek tiek aliejaus, sumetu bulves - tada jos zinoma prilimpa wink.gif tada uzdengiu ketuve, ir po keleto minuciu jos pacios atsoka nuo dugno - gramdyt nebereikia, uztenka pamaisyt... o kai jau atsoka - tai kartais uzdengtoj, kartais atviroj keptuvej kepu. Iskepa skaniai, tik neapskunda sad.gif
Ir draugai, kurie turi panasia keptuve, sake, kad iskepa viska, tik bulves neapkepa. Tai jie specialiai bulvems kept dar kitokia keptuve pirko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukiukas: 24 balandžio 2004 - 14:47
tukiuk sirdingai dekui uz konsultacija thumbup.gif bandysiu ir as tas bulves sudoroti.o kotletus visai be riebalu kepi g.gif man tai kartais pritraukia kartais ne .nesuprantu kada ir ka ne taip darau sad.gif sad.gif
Atsakyti