Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Visos dėmės ant rūbų, baldų
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ersketroze
Sveikos,
Gal zinote kaip isvalyti is drabuziu ir odos purskiamu putu (makroflex) demes? Na tu kur statybose naudoja tarpams uzpurskti.. Mano brolis issitepe gerus drabuzius o draugas batus... doh.gif doh.gif doh.gif
Buciau labai dekinga smile.gif
katytia
QUOTE(LAPUTĖ @ 2006 11 20, 08:54)
O kokius miltelius naudoji ?  4u.gif  smile.gif
*

oi ivairiai. bonuxa rexa .o rusiu tai isvis kaip uzplaukia toki ir perku biggrin.gif ar spalvota ar dar koki tik su soda neperku . nezinau. dabar tai naudosiu sakiau bonuxa ta nauja kur su minkstikliu.
Amalia
QUOTE(Flowwer @ 2006 11 20, 11:58)
Pirkau parduotuvej pūkuotą megztuiką, pardavėja kažką užsiminė apie jo laikymą šaldiklyje. Gal kas esate girdėję ir išbandę g.gif
*

Esu girdejusi, kad palaikytas per nakti saldiklyje megztinis maziau kanda, gal ji tai turejo galvoje? Tas atsikises kandantis plaukelis nuo salcio tarsi suminkstejantis. O siaip apie rubu saldyma tezinau, kad naujos kojines po nakties saldiklyje ne taip greit akis paleidziancios.
Katytia, as dar pagalvojau, o gal Tu skalbdama per daug milteliu iverti, tada irgi gali blukti, (o geriau vistiek neskalbia).
Limcamca
Vaikas išpiešė juodu tušinuku virtuvės odines baltas kėdes: labai prašau, gal kas žinote kaip iš odos tokias dėmes išvalyti??
Mum_Brone
Sveikos mamytes, turiu tokia problema. Klijavau vaikui batukus su Super Moment klijais ir netycia uztisko ant dzinsu klijai. Kaip juos galima isimti, isvalyti?
Rimulinka
aš tai skalbiu su Ariel baltiems skabiniams pakelis toks žalias su kalnais automatui ir dar dedu vaniš miltukų nu liuks kaip išema viska pabandyk thumbup.gif
Mergaiciukas
QUOTE(Limcamca @ 2006 11 26, 13:46)
Vaikas išpiešė juodu tušinuku virtuvės odines baltas kėdes: labai prašau, gal kas žinote kaip iš odos tokias dėmes išvalyti??
*

Va, va, labai aktualus klausimas.... Dukryte sviesia odine sofa tusinuku apipaise doh.gif Neisivaizduoju kaip isvalyt - specialiai odai skirtos priemones nepadeda schmoll.gif
Dulsi
QUOTE(Mergaiciukas @ 2006 12 02, 22:50)
Va, va, labai aktualus klausimas.... Dukryte sviesia odine sofa tusinuku apipaise  doh.gif  Neisivaizduoju kaip isvalyt - specialiai odai skirtos priemones nepadeda  schmoll.gif
*

PABANDYK SU SPIRITU PAVALYTI
Limcamca
QUOTE(Dulsi @ 2006 12 06, 16:21)
PABANDYK  SU SPIRITU PAVALYTI
*

Ačiū 4u.gif
kruopa31
Niu padekit, merginos. Toks buvo fainulkiskas vyro megztukas: istepe su spausdintuvo rasalu. Bandziau su Ace delicate, su ukisku muilu - niekas demes neisima. Ir pati demele - nedidele, bet matomoj vietoj. Gal kas turit panasios patirties? 4u.gif
Edelveis
QUOTE(kruopa31 @ 2006 12 07, 09:24)
Niu padekit, merginos. Toks buvo fainulkiskas vyro megztukas: istepe su spausdintuvo rasalu. Bandziau su Ace delicate, su ukisku muilu - niekas demes neisima. Ir pati demele - nedidele, bet matomoj vietoj. Gal kas turit panasios patirties? 4u.gif
*

o tu nemėginai muilu su tulžimi - geras dalykas thumbup.gif
agata
Naujuose namuciuose, nauji baldai sveciai, dovanos, islydejusi svecius puoliau tvarkyti nmaus ir doh.gif ant zurnalinio stalelio( raudonmedzio spalva) liko balta deme, nuo karsto puoduko, ar imanoma kokiu budu tai pasalinti, ar jau atsisveikinti su naujuoju taleliu.
Limcamca
Padėkit 4u.gif Vaikas tušinuku tapetus išpiešė verysad.gif gal žinot kaip tai panaikinti..

Beje, iš odos tušinukas su spiritu neišsivalo, nu bet bent jau tikiuosi, kad vaikas koks Pikaso bus biggrin.gif
naida
QUOTE(Limcamca @ 2006 12 13, 19:51)
Padėkit 4u.gif Vaikas tušinuku tapetus išpiešė verysad.gif gal žinot kaip tai panaikinti..

Beje, iš odos tušinukas su spiritu neišsivalo, nu bet bent jau tikiuosi, kad vaikas koks Pikaso bus biggrin.gif
*

O taip, pas mane ir neišsivalo su spiritu:( o vaikutis neblogų peizažų pripieše.. ką dabar daryt? smile.gif
virugie
Mamytės padėkit kuo daugiau suvalgom daržovių košeles tuo daugiau lieka jų ant rūbų nežinau kaip panaikint, gal galit patart? blush2.gif
naca
QUOTE(naida @ 2006 12 18, 16:46)
O taip, pas mane ir neišsivalo  su spiritu:( o vaikutis neblogų peizažų pripieše.. ką dabar daryt? smile.gif
*

atsargiai pabandyk su vait spiritu
Limcamca
Kas tas vait?
uki
Neseniai prisiemiau "restauruoti" seną čimodaną, bet jo metalinis karkasas gana aprudyjęs. Gal žinot, kuo galima būtų pašalint rūdis?
KriuKriu
Man irgi reikia ziniu apie rudziu valyma. Aprudijo akmens plyteles, nes buvo numesti dregni gelzgaliai. Kaip tas plyteles atsveist g.gif Visokie Ajax, ciff neveikia.
Vytautas :)
QUOTE(Piene123 @ 2007 01 03, 00:39)
Man irgi reikia ziniu apie rudziu valyma. Aprudijo akmens plyteles, nes buvo numesti dregni gelzgaliai. Kaip tas plyteles atsveist  g.gif Visokie Ajax, ciff neveikia.
*

Labai sudėtingas reikalas. Vargu ar pavyks be rimto šlifavimo.
Amalia
Valikliai kaip Ajax , Cliff, Oxy ar Ace ir negali veikti , čia gi geležis susioksidavusi, reikia kokios rūgšties, kad su geležies oksidu sureaguotų. Geriausiai rūdis pašalina oksalo rūgštis (5 % tirpalas) - ji teptuku užtepama ir paliekama kuriam laikui. Plyteles galima valyti acto ir borakso mišiniu lygiomis dalimis, iš rūbų (juos prieš tai sušlapinus šaltu vandeniu) rūdys išimamos citrinos sultimis, sumaišytomis su druska. Mat. reikia laiko, kol sureaguos, tai košytė ne taip greitai išdžiūna. Dėl lagamino patarčiau odą aplinkui apklijuoti lipnia juostele. Aplamai esu mačiusi įvairių patarimų skyrelyje apie "visas dėmes".
Snake
Sveikutes bye1.gif
nori pasigauost jum ir galbut sulaukt kokiu nors patarimu, nes jau nebezinau ko griebtis... unsure.gif nusipirkau Magres baldus http://www.magre.lt/files/millenium.jpg , baltos spalvos. Sedejau ant sofutes gal kokius 5 kartus kartu sudejus. Per Kaledas savo nelaimei sumasciau pasipuosti nauja juoda palaidine cool.gif ryte po vakarelio apstulbau pamacius, kad visa pagalve, i kuria as remiausi sededama nusidaze ir dabar atrodo kaip purvina!!! verysad.gif negana to, atkalte, ant kurios buvau padejus ranka irgi murzina... nesivalo NIEKUO, nors verk schmoll.gif kas keisciausia, mano kunas nenusidaze nuo palaidines nei kiek, nei jokios alergines reakcijos nematau... galvoju vaziuoti pas gamintojus ir skustis, nes galbut oda nebuvo impregnuota, todel taip isigere spalva. Pasiklausiau aplinkiniu kalbu, kaip jie ispila vyna, valo flomasterius ir tusinukus nuo odiniu baldu. Dar labiau pyktis ima, nes kiek pinigeliu sumokejau o dabar esu visishkoj neviltyj. Galbut kuri nors dar esate susidurus su panasia situacija?? verysad.gif
QUOTE(Amalia @ 2007 01 04, 10:57)
Valikliai kaip Ajax , Cliff, Oxy ar Ace  ir negali veikti ,  čia gi geležis susioksidavusi, reikia  kokios rūgšties, kad su geležies oksidu sureaguotų. Geriausiai rūdis pašalina oksalo rūgštis (5 % tirpalas) - ji teptuku užtepama ir paliekama kuriam laikui. Plyteles galima valyti acto ir borakso mišiniu lygiomis dalimis, iš rūbų  (juos prieš tai sušlapinus šaltu vandeniu) rūdys išimamos citrinos sultimis, sumaišytomis su druska. Mat. reikia laiko, kol sureaguos, tai košytė ne taip greitai išdžiūna. Dėl lagamino patarčiau odą aplinkui apklijuoti lipnia juostele. Aplamai esu mačiusi įvairių patarimų skyrelyje apie "visas dėmes".
*

Argi nuo oksalo rūgšties nelieka dėmių?
Gwettul
Pameginkit su Coca-Cola mirksiukas.gif Nejuokauju, daznai suveikia smile.gif
QUOTE(uki @ 2007 01 02, 23:03)
Neseniai prisiemiau "restauruoti" seną čimodaną, bet jo metalinis karkasas gana aprudyjęs. Gal žinot, kuo galima būtų pašalint rūdis?
*

Tavo atveju, manau WD-40 padėtų.
Amalia
QUOTE(Vytautas )
Argi nuo oksalo rūgšties nelieka dėmių?
*

O ar rašiau ją ant rūbo tepti? Ji yra pagrindinis pramoninių rūdžių valiklių ingredientas. Ja valomas koks parūdijęs metalas (tvora, limuzinas...), o rūbai gi kaip sakiau - citrinyte...O kriaukle ar plytelės - uksusiuku... mirksiukas.gif
Lina R.
labukas,gal zinote kaip isvalyti tapetus nuo flamasteriu g.gif
ramuniux
sveikos!gal kas patarsite,kaip alieju is kombinezono issimti?net nezinau nei kur nei kaip,bet vina koju kalaska riebaluota...padekite!aciu!
zirzliuke
sveikos,
lankau baseina, o maudymosi kostiumelis baltas su spalvotom gelem. tai baldos vietos eme gelsti, speju, kad nuo baseino vandens. gal kam nors irgi taip buvo? gal zinot ka daryt?
*mamusikas*
Gal kas galit patart kaip panaikinti baltas dėmes nuo karščio atsiradusiais ant stalo. g.gif
QUOTE(wioletukas @ 2007 02 11, 22:34)
Gal kas galit patart kaip panaikinti baltas dėmes nuo karščio atsiradusiais ant stalo. g.gif
*

Poliravimas geru poliroliu.
ingries
Iš kokio miesto esi? Iš kokios medžiagos stalas?
umedike
jei stalas is MDF ir su laminatu, tai jau nieko nepadarysi tom demem
o jei mediena, tai svelnus svitrinis popierius arba uztenka ir indu plovimo kempineles siurksciaja dalimi pasveisti, paskui aliejuoti ar lakuoti (priklausomai nuo to, kuom dengtas medis)
*mamusikas*
Esu iš Vilniaus. Stalas padengtas laku. Lyg ir saugojau kad neatsirastų tos dėmės bet ... verysad.gif
san
pavalyk su spiritu - kiek pamenu, kaip tik lakuoti paviršiai nusivalo.
Jurgitar
QUOTE(Piene123 @ 2007 01 02, 23:39)
Man irgi reikia ziniu apie rudziu valyma. Aprudijo akmens plyteles, nes buvo numesti dregni gelzgaliai. Kaip tas plyteles atsveist  g.gif Visokie Ajax, ciff neveikia.
*

Bandyk su cilit bang. Tikrai labai geras valiklis, bent jau tuolete rudis gerai nuvalo, kurios atsiranda nuo vandens. Tik jie buna keliu rusiu, tai nesuklysk pirkdama.

Dar visos temos neperskaiciau, bet gal galit pasakyt su kuo kramtoma guma is megstinio isvalyti?
O jau paskaiciau, kad reikia det i saldytuva smile.gif
Amalia
QUOTE(zirzliuke @ 2007 02 03, 09:35)
sveikos,
lankau baseina, o maudymosi kostiumelis baltas su spalvotom gelem. tai baldos vietos eme gelsti, speju, kad nuo baseino vandens. gal kam nors irgi taip buvo? gal zinot ka daryt?
*

Mano liūdnas patyrimas rodo, kad nuo chloro sintetika geltonuoja, tokia su rožiniu atspalviu tampa, nors tu ką. verysad.gif
vilmak
O kailinukus" dublionkę", kaip nors valyti galima? Ar nešti į valyklą? ( O ten kiek kainuotų? blush2.gif )
Jie niekuo ypatingu išterlioti nėra, tik šiai kur ne kur dėmelė kita...Bijau kuo nors valyti, kad plėmai neliktų... g.gif p
Lavute
Gal galite kas patarti kuom išvalyti asfalto dėmes is medžiagos?
Violetikas
Mano vaikas rado "sidabrinį: markerį ir juo padabino grindis (beje nuomuojamas butas, grindys - linoleumas) bei savo gerus Nike bridžus doh.gif blink.gif Gal įmanoma tas dėmes kažkaip panaikinti?
Ir šiaip manau šitoj temoj galima būtų pasidalinti būdais kaip išvalyti markerio, flomasterių ir kitų vaikiškų priemonių dėmes. Pavyzdžiui maniškis apipaišė visą savo spintelę flomasteriais. Gerai kad spintelė jau pagyvenus ir negaila, bet vien dėl tvarkos norėtusi kažkaip ją nuvalyt. Vieni flomasteriai buvo vandens pagrindu, tai jie nusivalė tiesiog drėgnu skudurėliu, o kiti tie pigus, paprasti. Va tie neišsivalo doh.gif
another
Gali mėginti spiritu pavalyti 4u.gif
Tušinuką iš rūbų puikiai iššima LOC- nebūčiau bandžiusi, netikėčiau schmoll.gif
Violetikas
QUOTE(Will @ 2007 03 17, 13:19)
Gali mėginti spiritu pavalyti  4u.gif
Tušinuką iš rūbų puikiai iššima LOC- nebūčiau bandžiusi, netikėčiau  schmoll.gif
*

Pabandysiu, tik kad spirito dabar neturiu ax.gif Tik vanilinės degtinės nuo neatmenamų laikų lotuliukas.gif
O dabar rizikuoju būti palaikyta labai nešeimininkiška, bet kas tas LOC? blink.gif
another
QUOTE(Violetikas @ 2007 03 17, 13:22)
O dabar rizikuoju būti palaikyta labai nešeimininkiška, bet kas tas LOC?  blink.gif
*

LOC- universalus Amway firmos valiklis 4u.gif Aš ji turiu jau porą metų, bet dar nė pusės neišnaudojau, nes dažniausiai tik dėmėms šalinti doh.gif Bet kaskart maloniai nudžiungu pamačiusi rezultatą- pastarąjį kartą dingo riebalų dėmė, o jau maniau, kad maikutę teks išmesti...
QUOTE(Violetikas @ 2007 03 17, 14:15)
Mano vaikas rado "sidabrinį: markerį ir juo padabino grindis (beje nuomuojamas butas, grindys - linoleumas) bei savo gerus Nike bridžus doh.gif  blink.gif Gal įmanoma tas dėmes kažkaip panaikinti?
Ir šiaip manau šitoj temoj galima būtų pasidalinti būdais kaip išvalyti markerio, flomasterių ir kitų vaikiškų priemonių dėmes. Pavyzdžiui maniškis apipaišė visą savo spintelę flomasteriais. Gerai kad spintelė jau pagyvenus ir negaila, bet vien dėl tvarkos norėtusi kažkaip ją nuvalyt. Vieni flomasteriai buvo vandens pagrindu, tai jie nusivalė tiesiog drėgnu skudurėliu, o kiti tie pigus, paprasti. Va tie neišsivalo doh.gif
*

Iš linoleumo -- spiritas arba 646 skiediklis (642 skiediklis/vaitspiritas -- NETINKA!).
Iš drabužių -- tik spiritas (baltiems rūbams galima naudoti 646 skiediklį, tik būtinai valančiosios medžiagos skiautė turi būti balta).
Violetikas
smile.gif+2007 03 17, 14:13-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 17, 14:13)
Iš linoleumo -- spiritas arba 646 skiediklis (642 skiediklis/vaitspiritas -- NETINKA!).
Iš drabužių -- tik spiritas (baltiems rūbams galima naudoti 646 skiediklį, tik būtinai valančiosios medžiagos skiautė turi būti balta).
*

Aciu labai, bandysiu kazkur gaut spirito. O to 642 skiediklio butu Senukuose? As tokiuose dalykuose nelabai nusimanau blush2.gif Turiu kazkur tik vaitspirito.
Acacia
Patarkit, gal kuri žinot, kaip išvalyti dėmes nuo lakuotų medinių baldų. Atsiradusios ko gero nuo alkoholio g.gif Tokios kaip nudeginimai, pabaltavęs lakas tose vietose...
kristelev
QUOTE(Acacia @ 2007 03 28, 15:46)
Patarkit, gal kuri žinot, kaip išvalyti dėmes nuo lakuotų medinių baldų. Atsiradusios ko gero nuo alkoholio g.gif Tokios kaip nudeginimai, pabaltavęs lakas tose vietose...
*

Aš pati nebandžiau , bet draugės mama "Senukuose" perka kažkokį tai baldų gaiviklį, aš nežinau kaip jis vadinasi , bet nedidelis buteliukas, lietuvių gamybos netgi, tai ji vieną kartą į metus su juo baldus atsinaujima, pabandyk gal padės. mirksiukas.gif
dambi
Patarkit, gal kas zinot kaip isvalyti moment kliju demes ant baldu? Nuo ranku siaip ne taip nusigramdziau mechaniskai blink.gif
*mamaite*
QUOTE(Violetikas @ 2007 03 17, 14:15)
Mano vaikas rado "sidabrinį: markerį ir juo padabino grindis (beje nuomuojamas butas, grindys - linoleumas) bei savo gerus Nike bridžus doh.gif  blink.gif Gal įmanoma tas dėmes kažkaip panaikinti?
*

TP parduotuveje yra tokia Mistet Proper kempinele - trintukas. thumbup.gif Nuo baldu man nuvale beveik visas demes. Ir siaip pagalbininkas buityje. Juo valant nereikia jokiu chemikalu, pakanka suslapint vandeniu.Siulau pabandyti thumbup.gif
*mamaite*
QUOTE(ramuniux @ 2007 02 02, 18:03)
sveikos!gal kas patarsite,kaip alieju is kombinezono issimti?net nezinau nei kur nei kaip,bet vina koju kalaska riebaluota...padekite!aciu!
*

užpilk ant demes fairy, o tada plauk skalbimo masinoj iprastai
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.