Įkraunama...
Įkraunama...

Visos dėmės ant rūbų, baldų

sveikos,
lankau baseina, o maudymosi kostiumelis baltas su spalvotom gelem. tai baldos vietos eme gelsti, speju, kad nuo baseino vandens. gal kam nors irgi taip buvo? gal zinot ka daryt?
Atsakyti
Gal kas galit patart kaip panaikinti baltas dėmes nuo karščio atsiradusiais ant stalo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2007 02 11, 22:34)
Gal kas galit patart kaip panaikinti baltas dėmes nuo karščio atsiradusiais ant stalo. g.gif


Poliravimas geru poliroliu.
Atsakyti
Iš kokio miesto esi? Iš kokios medžiagos stalas?
Atsakyti
jei stalas is MDF ir su laminatu, tai jau nieko nepadarysi tom demem
o jei mediena, tai svelnus svitrinis popierius arba uztenka ir indu plovimo kempineles siurksciaja dalimi pasveisti, paskui aliejuoti ar lakuoti (priklausomai nuo to, kuom dengtas medis)
Atsakyti
Esu iš Vilniaus. Stalas padengtas laku. Lyg ir saugojau kad neatsirastų tos dėmės bet ... verysad.gif
Atsakyti
pavalyk su spiritu - kiek pamenu, kaip tik lakuoti paviršiai nusivalo.
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2007 01 02, 23:39)
Man irgi reikia ziniu apie rudziu valyma. Aprudijo akmens plyteles, nes buvo numesti dregni gelzgaliai. Kaip tas plyteles atsveist  g.gif Visokie Ajax, ciff neveikia.


Bandyk su cilit bang. Tikrai labai geras valiklis, bent jau tuolete rudis gerai nuvalo, kurios atsiranda nuo vandens. Tik jie buna keliu rusiu, tai nesuklysk pirkdama.

Dar visos temos neperskaiciau, bet gal galit pasakyt su kuo kramtoma guma is megstinio isvalyti?
O jau paskaiciau, kad reikia det i saldytuva smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitar: 13 vasario 2007 - 14:20
QUOTE(zirzliuke @ 2007 02 03, 09:35)
sveikos,
lankau baseina, o maudymosi kostiumelis baltas su spalvotom gelem. tai baldos vietos eme gelsti, speju, kad nuo baseino vandens. gal kam nors irgi taip buvo? gal zinot ka daryt?

Mano liūdnas patyrimas rodo, kad nuo chloro sintetika geltonuoja, tokia su rožiniu atspalviu tampa, nors tu ką. verysad.gif
Atsakyti
O kailinukus" dublionkę", kaip nors valyti galima? Ar nešti į valyklą? ( O ten kiek kainuotų? blush2.gif )
Jie niekuo ypatingu išterlioti nėra, tik šiai kur ne kur dėmelė kita...Bijau kuo nors valyti, kad plėmai neliktų... g.gif p
Atsakyti
Gal galite kas patarti kuom išvalyti asfalto dėmes is medžiagos?
Atsakyti
Mano vaikas rado "sidabrinį: markerį ir juo padabino grindis (beje nuomuojamas butas, grindys - linoleumas) bei savo gerus Nike bridžus doh.gif blink.gif Gal įmanoma tas dėmes kažkaip panaikinti?
Ir šiaip manau šitoj temoj galima būtų pasidalinti būdais kaip išvalyti markerio, flomasterių ir kitų vaikiškų priemonių dėmes. Pavyzdžiui maniškis apipaišė visą savo spintelę flomasteriais. Gerai kad spintelė jau pagyvenus ir negaila, bet vien dėl tvarkos norėtusi kažkaip ją nuvalyt. Vieni flomasteriai buvo vandens pagrindu, tai jie nusivalė tiesiog drėgnu skudurėliu, o kiti tie pigus, paprasti. Va tie neišsivalo doh.gif
Atsakyti