Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

o kas tiktu tam vadinama issveikimo laikotarpiui g.gif
kai vos paraudus gerkle..dar didokos tonziles..gelsva tirsta besibaigianti sloga..zodziu toks jau kaip ir issveikes..bet dar truksta keliu strichu g.gif
phytolaca? mercurius sol? hepar sulfuris? ferum phos.? rhus tox?
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 10 13, 14:01)
toks postas privertė ir mane nueit suskaičiuot žirniukus lotuliukas.gif



geriau neskaiciuot biggrin.gif
pas mane nuolat daugeja ju... bet kad tik pagelbetu smile.gif

man nepamainomiausi is zirniuku Alium cepa ax.gif ir Kalium bichr g.gif

kiekvienam savi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2011 10 13, 12:16)
, bar.jodatum 6 -

jei ne paslaptis nuo ko naudojate bar.jodatum. aš juos pirkau dėl dviejų žirniukų, daugiau niekad mum neskyrė, net nežinau kokiu atveju jie galėtų pagelbėti. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirkė @ 2011 10 13, 11:57)
kartą suskaičiavau kiek turiu homeopatinių vaistų. Apakau: 28 buteliukai ir 280 lt. swoon.gif

ir pas mane tiek 4u.gif + dar lašų 6buteliukai tongue.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif gal jus man galetumete nezinanciai rekomenduoti, dabar tik pradejau dometis homeopatija, noreciau pries ziema sustiprinti vaikucio imuniteta galvoju apie eziuoles zirniukus, gal jus patartumet ar teisingas mano pasirinkimas ar kazka kita mums pavartoti?
Atsakyti
QUOTE(Zurbiukas @ 2011 10 13, 15:48)
sveikutes 4u.gif  gal jus man galetumete nezinanciai rekomenduoti, dabar tik pradejau dometis homeopatija, noreciau pries ziema sustiprinti vaikucio imuniteta galvoju apie eziuoles zirniukus, gal jus patartumet ar teisingas mano pasirinkimas ar kazka kita mums pavartoti?

Aš gal jau visoms nusibodau, bet pasikartosiu: imunitetą stiprina ne tik žirniukai. Reikalinga:
1. teisinga mityba (daug daržovių, nedaug vaisių, pakankamai mėsos, žuvies, pieno produktų, džiovintų vaisių, kruopų ir labai mažai saldumynų (saldainiai, kvietinių miltų produktų)
2. pakankamai miego
3. daug gerų emocijų / vengti streso
4. daug būti lauke
5. vėdinti kambarius ir pan.
Žirniukai ar kt. yra tik papildoma priemonė prie visų šitų sąlygų.
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2011 10 13, 15:17)
jei ne paslaptis nuo ko naudojate bar.jodatum. aš juos pirkau dėl dviejų žirniukų, daugiau niekad mum neskyrė, net nežinau kokiu atveju jie galėtų pagelbėti.  unsure.gif


liepe prie tu musu nesibaigianciu snargliu ir kosuliu..mums tada niekaip netirstejo snargliai, tekejo, visokiu alergiju prisimislijau ir buvo keli is eiles obstr. bronchitai, ir tas kompleksas viska per dvi savaites uztrauke...

pulsatilla nuo ko? galvoju pasiimt vienkomponenti kokiu 6, vaikams g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruduoke: 13 spalio 2011 - 19:38
Kažin ką geriausia vartoti užsitęsusiam kosuliui?
Atsakyti
QUOTE(Sellija @ 2011 10 13, 20:36)
Kažin ką geriausia vartoti užsitęsusiam kosuliui?

Mums kažkada, kai kosėjo kokius 2 mėnesius ir nieko nerado po ilgo gydymosi viršutinių kvėpavimo takų uždegimo, skyrė Tuberkulinum.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo argus: 13 spalio 2011 - 20:34
QUOTE(Zurbiukas @ 2011 10 13, 15:48)
sveikutes 4u.gif  gal jus man galetumete nezinanciai rekomenduoti, dabar tik pradejau dometis homeopatija, noreciau pries ziema sustiprinti vaikucio imuniteta galvoju apie eziuoles zirniukus, gal jus patartumet ar teisingas mano pasirinkimas ar kazka kita mums pavartoti?

Šiaip jau mūsų homeopatė skeptiškai nusiteikusi prieš kompleksą imunitetui stiprinti. Sakė, labai retai suveikia, taip kaip tikiesi, jį pirkdamas.
Stiprink nestiprinęs imunitetą, vis tiek sirgs, tik lengviau. irnesakyk.gif Dukra visą vasarą taškėsi vonelėje, iki pamėlynavimo, nesvarbu koks oras. Ir jokios slogos nesusigavo nė karto blink.gif Nuėjo į lopšelį, savaitę palankė ir obstrukcinis bronchitas "prikibo". Ir suprask, kodėl pirmu atveju nesusirgo, o antru - bronchitas.

QUOTE(argus @ 2011 10 13, 18:53)
Aš gal jau visoms nusibodau, bet pasikartosiu: imunitetą stiprina ne tik žirniukai. Reikalinga:
1. teisinga mityba (daug daržovių, nedaug vaisių, pakankamai mėsos, žuvies, pieno produktų, džiovintų vaisių, kruopų ir labai mažai saldumynų (saldainiai, kvietinių miltų produktų)
2. pakankamai miego
3. daug gerų emocijų / vengti streso
4. daug būti lauke
5. vėdinti kambarius ir pan.
Žirniukai ar kt. yra tik papildoma priemonė prie visų šitų sąlygų.

hihihi.gif kartokis, juk nuo to nebus blogiau. Tik kad atrodo, viso to prisilaikom, bet vis tiek ligos kabinasi.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 10 13, 22:17)
Šiaip jau mūsų homeopatė skeptiškai nusiteikusi prieš kompleksą imunitetui stiprinti. Sakė, labai retai suveikia, taip kaip tikiesi, jį pirkdamas.
Stiprink nestiprinęs imunitetą, vis tiek sirgs, tik lengviau. irnesakyk.gif Dukra visą vasarą taškėsi vonelėje, iki pamėlynavimo, nesvarbu koks oras. Ir jokios slogos nesusigavo nė karto  blink.gif Nuėjo į lopšelį, savaitę palankė ir obstrukcinis bronchitas "prikibo". Ir suprask, kodėl pirmu atveju nesusirgo, o antru - bronchitas.
hihihi.gif kartokis, juk nuo to nebus blogiau. Tik kad atrodo, viso to prisilaikom, bet vis tiek ligos kabinasi.

O tu įsitikinusi darželio maistu? Nes 80 proc. imuniteto - tai būtent žarnyne.
Atsakyti
Man homeopatas sake, kad jeigu jau vartojate homeopatinius vaistus ligoms gydyti, jau stiprinate imuniteta. Kiek teisybes, reikia klausti mamyciu, kurios jau senai zirniukus naudoja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2011 10 14, 09:51)
Man homeopatas sake, kad jeigu jau vartojate homeopatinius vaistus ligoms gydyti, jau stiprinate imuniteta. Kiek teisybes, reikia klausti mamyciu, kurios jau senai zirniukus naudoja. 4u.gif

Susimąsčiau g.gif Ar tinka vartojant antibiotikus, vartoti homeopatinius preparatus? smile.gif
Atsakyti