Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

QUOTE(orchideja123 @ 2011 11 03, 03:51)
Na as vis sugriztu prie savo sunaus ligos. Ar normalu, kad vaikas 6 dienos karsciuoja ir laikosi auksta temperatura virs 39? Mums tokio atvejo dar nebuvo. Pavyksta siek tiek numusti homeopatiniais ir vel pakyla, kai jau auksta, daviau porakart Ibufeno, nes nuo Beladonnos nekrito. Kaip minejau, mums nori pripaisyti BA.
Kitas dalykas - vakar darem vibrosilini masaza. Ar gali po jo uzkilti temperatura? Ir apskritai, ar galima ji daryti, jei yra temperatura. Idomumo delei klausiu, reiks dar gydytojai skambinti.


O tai per tas 6 dienas ar jauciamas nors kazkoks pagerejimas? Ta prasme ar temperatura kyla pastoviai kas kazkiek valandu ar tarpai jau ilgeja? Mums pavasari buvo savaite tokia temperatura, taciau tarpai tarp temperaturos kilimo ilgejo, kol galiausiai po savaites visai nebeuzkilo
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 11 03, 03:51)
Na as vis sugriztu prie savo sunaus ligos. Ar normalu, kad vaikas 6 dienos karsciuoja ir laikosi auksta temperatura virs 39? Mums tokio atvejo dar nebuvo. Pavyksta siek tiek numusti homeopatiniais ir vel pakyla, kai jau auksta, daviau porakart Ibufeno, nes nuo Beladonnos nekrito. Kaip minejau, mums nori pripaisyti BA.
Kitas dalykas - vakar darem vibrosilini masaza. Ar gali po jo uzkilti temperatura? Ir apskritai, ar galima ji daryti, jei yra temperatura. Idomumo delei klausiu, reiks dar gydytojai skambinti.


Tikrai negalima mirksiukas.gif . Taip sakė ir masažistė, ir gydytoja
Atsakyti
Aš sviškei sloga sutvarkiau, bet išlindo baisingi rytiniai kosuliai verysad.gif . Konstitucinį H liepe duot kas pusvalandį, bet po dienos tokio davimo jokio efekto g.gif
Atsakyti
H pasakytų palaukt arba duot konstitucinį kas 15 min + į gėrimą, bet iš savo patirties galėčiau pasiūlyti geriau ryte pridėti ką nors iš simptomatinių, kad neįsibėgėtumėt... Mums paskutiniu metu tiesiog stebuklingai veikia Stodalis. Beje, rytiniai kosuliai 9-11 val Aconitumo požymis, ~4-5 ryto Droseros...
Atsakyti
QUOTE(niunyte @ 2011 11 03, 09:02)
Tikrai negalima mirksiukas.gif . Taip sakė ir masažistė, ir gydytoja


Musu masaziste visada liepia ziureti kaip jauciasi vaikas. Jeigu jam masazo metu sunku, jis dusauja, sunkiau kvepuoja, tai tada atsisakyti masazo ta diena. Man tai kazkaip visai lengva nuspresti ziurint i savo vaika ar jam siandien tiks masazas ar ne. Siaip mums jis labai padeda! Musu masaziste dar yra degtine trinusi vaika kelis kartus masazo metu, butent kai auksta temperatura buvo. Tai atveria poras pro kurias daug blogu dalyku greiciau iseina.

Papildyta:
QUOTE(Artemidė @ 2011 11 02, 19:01)
Ventolinas šiaip geriau tas, kur sukvėpuojamas, geriamas taip momentiškai neveikia, na nenuima iš karto priepuolio, taip kaip purškiamas.

Buvom šiandien pas Popovą, dėl mažiaus bronchinės astmos. Jis, visgi nenorėtų vadinti to astma, kaip ir aš, beje, daugiau traktuoja, kaip imuniteto sutrikimą. Išrašė va tokių va vaistų: Arsenicum album 30 kažkokių vienetų (neperskaitau tik kokių) ir Drosera rotuudifolia 30 kažko tai. Aišku gali būti kad neteisingai nuskaičiau kai kurias raides pavadinime, bet kas žino, tai supras. Trims mėnesiams čia taip.
Gal kas pakomentuos? Įdomu išgirsti,ar kas gėrė tokios vaistus,ar padėjo?


Mums P paskyre lygiai ta pati, tik Arsenicum 200 potencijos. Kokiu daznumu ir po kiek zirniuku jums? Mums pagerejimas buvo zenklus. Pradejus gerti man vaikas kokia savaite rytais pakosedavo kaip is vamzdzio ir dar mums akis buvo pradejusi labai traiskanoti is po miego. O paskui viskas po savaites praejo ir kosuliai taip pat. Nors buvome si savaitgali sodyboje, tai kita aplinka, kita patalyne (mes turime alergija dulkiu erkei) issauke mums labai uzsikimsusia nosi, bet kosulio neturejome.
Atsakyti
Prašymukas kas kurs naują temą - įdėkit nuorodas į ankstesnes temas, prašau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Hortonas @ 2011 11 03, 10:23)

Papildyta:
Mums P paskyre lygiai ta pati, tik Arsenicum 200 potencijos. Kokiu daznumu ir po kiek zirniuku jums? Mums pagerejimas buvo zenklus. Pradejus gerti man vaikas kokia savaite rytais pakosedavo kaip is vamzdzio ir dar mums akis buvo pradejusi labai traiskanoti is po miego. O paskui viskas po savaites praejo ir kosuliai taip pat. Nors buvome si savaitgali sodyboje, tai kita aplinka, kita patalyne (mes turime alergija dulkiu erkei) issauke mums labai uzsikimsusia nosi, bet kosulio neturejome.


Pirmą mėnesį parašyta Nr. 1 ryte Nr. 2 vakare. Paskui tik rytas, kaip supratau vieną rytą vieną, kitą kitą. Po savaitės tik atsiimsiu vaistus tai dar reiks pasitikslinti, sunku perskaityti nuo lapelio tiksliai. Sakė gali paberti, sloga pasirodyti, viskas tam, kad nuo bronchų pereitų prie lengvesnių formų.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 11 03, 00:12)
Maniškį beria visą kūną nuo kažkurio komponento Influcide esančio.

mano dukrai irgi visai netinka influcidas..nes tik suciulpus valandu begyje vaikas pasilpstra ir kyla tempa ...

QUOTE(Kirkė @ 2011 11 03, 09:13)


Kirkė[U] tikrai nepaprotingėjo homeopatijoje  lotuliukas.gif Kitaip čia nebesilankytų  ax.gif  biggrin.gif


paprotinge, paprotingejo irnesakyk.gif

ar aconitum tik uzsakomas?
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 11 03, 10:42)
H pasakytų palaukt arba duot konstitucinį kas 15 min + į gėrimą, bet iš savo patirties galėčiau pasiūlyti geriau ryte pridėti ką nors iš simptomatinių, kad neįsibėgėtumėt... Mums paskutiniu metu tiesiog stebuklingai veikia Stodalis. Beje, rytiniai kosuliai 9-11 val Aconitumo požymis, ~4-5 ryto Droseros...


Pamiršau paminėt, kad kas pusvalandį ir + į gėrimą. Bet, blogėja verysad.gif . kosulys jau toks varginantis daros.
O Aconitum galima nusipirk paprastoj vaistinėj ar tik homeopatinėj?
Papildyta:
QUOTE(Hortonas @ 2011 11 03, 11:23)
Musu masaziste visada liepia ziureti kaip jauciasi vaikas. Jeigu jam masazo metu sunku, jis dusauja, sunkiau kvepuoja, tai tada atsisakyti masazo ta diena. Man tai kazkaip visai lengva nuspresti ziurint i savo vaika ar jam siandien tiks masazas ar ne. Siaip mums jis labai padeda! Musu masaziste dar yra degtine trinusi vaika kelis kartus masazo metu, butent kai auksta temperatura buvo. Tai atveria poras pro kurias daug blogu dalyku greiciau iseina.


Čia gal kaip kam mirksiukas.gif . Maniškei buvo dvi dalys tempos ir masažavom, bet po kiek laiko temperatūra užkylo, akys vandeningos, visa raudona. Žodžiu matės, kad vaikui ne kas. Tai masažistė sakė, kad jei nors kelios dalys tempos, geriau nerizikuot. 4u.gif
Atsakyti
O aš vis dabar galvoju apie tą vit. C, kur bulbul1980 rašė g.gif Vakar irgi galvojau,kad nesąmonė taip perdozuoti, bet va pakalbėjau su mama, tai ji nors irgi šiaip nesusimąstydavo ta tema, bet prisiminė, kaip kažkada naudojo tokią praktiką, kai tik blogai pasijusdavo, virusai puldavo, tai jos sesuo (dirba medike) suleisdavo arklišką vit. C dozę ir iš karto akyse nušvisdavo. O mano tėtis irgi iki šiol tik vit. C gydosi, kažkaip vis juokiamės mes iš jo, bet dabar kai pagalvoju, tai tikrai va pusė giminės iškrito prieš dvi savaites, o jis pora dienų gal tik blogiau jautėsi ir išsikapstė su tuo vit. C. Kai paieškau vis daugiau atrandu tokių pavyzdžių. Ir jau šiandien galvoju, gal tikrai jis padeda, gal tas perdozavimas ligos atveju ne toks ir baisus, gal su šlapimu pašalinamas vit. C jau būna atlikęs savo darbą. Čia tik šiaip mano tokie pamąstymai, gal ir man reiks paeksperimentuot, aišku, pradžioje ne su vaikais, o " ant savęs" išbandyt. Aišku, galima ir natūralų vit. C naudoti, bet klausimas ar pavyks kilogramą citrinų per dieną suvalgyti, jei toks tik kiekis realiai padeda g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti