Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (7)

Sveikos,

na pas mus tai panašu netoli pagrabas.
psihoterapiautas liepė maitint prievarta, bet kap tai daryt jei jis neryja? nu žodžiu.

Bet šiaip viskas puiku, orai gražėja, gyvenimas gerėja wink.gif
Atsakyti
taip pavasaris grazu... snd saulute sviecia, tik kad vejelis yra. mes jau papietavome... eisiu kavutes gerti smile.gif
uzjauciu jus....
Atsakyti
QUOTE(mamukas0629 @ 2012 03 12, 23:05)
Su didziausia pagarba Jusu rupesteliams.. Gal bus aktualu:
http://www.rupestingosrankos.lt/

Puiku, kad kažkas toj srity pajudėjo 4u.gif .
QUOTE(rudenssaule @ 2012 03 13, 09:34)
psihoterapiautas liepė maitint prievarta, bet kap tai daryt jei jis neryja? nu žodžiu.

Nenorėčiau prievartos, kai nebegali praryt, o kažkas tave "gelbėja" jėga verysad.gif . Manau šiek tiek šalto proto ir pagarbos ligoniui nepamaišo. Suprantu, kad artimiesiems labai sunku console.gif ...
Atsakyti
Stiprybės visoms, kurių rupestėlius apniko pavasaris console.gif
Rašau 'apniko pavasaris" nes pas mus jau kelinti metai vis pastebimas tas pavasario reiškinys. Močiutė pastarasias 4 dienas miega turbūt tik nuo kokios 4 valandos iki pietų (jeigu mama nezadintų pietauti turbūt miegotų visą sviesiąją paros dalį). O į vakarą labai suaktyvėja, vakar nesužiūrėjau kaip paėmė mano telefoną ir kažkur padėjo, vis dar jo neradau doh.gif Atrodo na kur galima paslėpti telefona... bet tuoj bus para kaip esu be mobilaus ryšio ir pikta (ant savęs ir kartu jokinga).
Na bet tas pavasaris, man patinka šitas laikas, suteikia kažkokio optimizmo ir vilties
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 03 13, 19:26)
paėmė  mano telefoną ir kažkur padėjo, vis dar jo neradau doh.gif

O skambinant į jį nesigirdi, kur skamba (ar įjungta begarsė)?
Atsakyti
sveikos 4u.gif siandien isvykome i sanatorija thumbup.gif bet as taip bijojau kad su juo bus negerai tai ir pasitvirtino verysad.gif nenori likti , piktas ant viso pasaulio ir dar priedo sako pabegsiu namo blink.gif aiskinau graziai kad tu cia ne vienas lieki su juo liko mano vyras ax.gif bet jis varo savo ir tiek doh.gif duok dieve kad viskas but gerai ir jis apsisprastu thumbup.gif o siaip labai smagu tose abromiskese nesitikejau kad toks malonus personalas thumbup.gif kolkas pirmas ispudis neblogas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2012 03 13, 19:39)
O skambinant į jį nesigirdi, kur skamba (ar įjungta begarsė)?

Vat kad nesigirdi, begarse aplinka lyg ir nebuvo įjungta, bet aš mėgėja palikti neužrakintą klaviatūrą blush2.gif tai manau, kad galėjo pasiėmusi pamaigyti ir išjungti. Vakar net nugriuvusi šliaužiojau aplink visus minkštus baldu klausydamasi ar neišgirsiu skambant, nes močiutė šiaip dažnokai mėgsta ką nors įkišti į minštus baldus.
Atsakyti
nu va... gal rasi greitai. maniskei kas pavasari paumeja vis. kolkas dar nieko aciu dievuliui....
Atsakyti
Sveiki, atradau tokią temą ir manau, kad labai tinka į ją parašyti. Dirbu pagal vieną socialinį projektą, kurio esmė yra darbo derinimas su šeima ir pagal kurį skiriama nemokama neįgaliųjų slauga Vilniuje. Sąlygos tokios-slauga suteikiama senoliui, kuris yra neįgalus, turintis specialiuosius slaugos poreikius, kurio artimieji (sūnus, dukra, vyras, žmona) yra dirbantys ir jiems yra problema suderinti slaugą ir darbą. Ir tokioje šeimoje pajamos vienam asmeniui neturi viršyti 1050 lt/mėn. Va(: per savaitę skiriamos 24 val nemokamos slaugos, t.y apie 5 val per dieną. Slaugytojas ateina į namus ir maitina, duoda vaistus, varto slaugomąjį ir t.t. Dabar konkrečiai reikia vieno tokio žmogaus, nes aš atsilaisvinau, t.y močiutę, kurią slaugiau išvežė į slaugos namus. Kažkaip keista, kad kurį laiką vis neatsiranda ką slaugyti, nes manau kad čia juk labai didelė pagalba. Tai va, jei kas atitinka pagal kriterijus, galit parašyti man i elektroninį paštą: kulikauskaite.g@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(rudenssaule @ 2012 03 13, 09:34)

na pas mus tai panašu netoli pagrabas.


console.gif
Atsakyti
ale didziuose miestuose tik tas teikiama...
Atsakyti
QUOTE(sandraMAR29 @ 2012 03 13, 22:09)
ale didziuose miestuose tik tas teikiama...

Bet tai vistiek fantastiška wub.gif . Tik va, nežino žmonės, kad yra tokia galimybė.
Atsakyti