Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tėvų karšinimas (7)
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sandraMAR29
o taip daug ko mes nezinome... viska reikia patiems suzinoti ir eiti eiti kryziu kelius...
giletaite
Laba diena visoms, daznai skaitau sia tema, nes turime ligoniuka-vyro tevas.Siaip vyrukui dar tik 67 metai, viziskai drutas vyras, bet serga alzheimeriu.... Tiek namuose, tiek aplink viska tvarkinejasi, pyksta ant valdzios ,kad nera tvarkos, kad reikia stalino rankos ir t.t..t. Del to visi sutinkam ir nesigincijam, bet didziausia beda ta, kad kuo toliau tuo maziau nori valgyti,,,,sako mane tiesiog purto kai pagalvoju apie valgi....ir vakarop apima baisinis liudesys, nerimas, depresuoja. Geria vaistus -donepezili, ir kartais raminanciu, bet gydytoja taip ir neatsako ar galimas toks derinys, gal turite kokiu patarimu is savo patirties? g.gif
sandraMAR29
na as tai neturiu... mes anksciua gerdavome nuo spaudimo,ir pleciancias,dar ant miego imdavo tablete. db jau nebegeria ,nes ji ir taip grai miega. ir vietoj plecianciu db perku papildus memoirlus ar ginkobilus. po to vel plecaincius gersim. zodziu biskiuka pakaiteliojam. nes ir to ir to neverta tipo gyd sake duoti. dar gerdavo tiapridali. bet db irgi neduoti liepe, paizureti kaip ji reaguos.
rudenssaule
QUOTE(giletaite @ 2012 03 18, 15:04)
Laba diena visoms, daznai skaitau sia tema, nes turime ligoniuka-vyro tevas.Siaip vyrukui dar tik 67 metai, viziskai drutas vyras, bet serga alzheimeriu.... Tiek namuose, tiek aplink viska tvarkinejasi, pyksta ant valdzios ,kad nera tvarkos, kad  reikia stalino rankos ir t.t..t. Del to visi sutinkam ir nesigincijam, bet didziausia beda ta, kad kuo toliau tuo maziau nori valgyti,,,,sako mane tiesiog purto kai pagalvoju apie valgi....ir vakarop apima baisinis liudesys, nerimas, depresuoja. Geria vaistus -donepezili, ir kartais raminanciu, bet gydytoja taip ir neatsako ar galimas toks derinys, gal turite kokiu patarimu is savo patirties? g.gif
*

Antidepresantus galima su raminamaisiais, man liepe seneliui duot pagal situacija nes antidepresantai issaukia irzluma
kabarksta
QUOTE(giletaite @ 2012 03 18, 15:04)
didziausia beda ta, kad kuo toliau tuo maziau nori valgyti,,,,sako mane tiesiog purto kai pagalvoju apie valgi....ir vakarop apima baisinis liudesys, nerimas, depresuoja. Geria vaistus -donepezili, ir kartais raminanciu, bet gydytoja taip ir neatsako ar galimas toks derinys, gal turite kokiu patarimu is savo patirties? g.gif
*

Jau anksčiau rašiau, kad turėjom šią problemą: ir purtė pamačius maistą, ir ašaros, ir nuolatinės kalbos, kad nori kuo greičiau numirti doh.gif Patekom pas psichiatrą, paskyrė antidepresantus, ir po kiek laiko mama pradėjo geriau valgyti, nustojo verkti thumbup.gif Tiesa, kai mažai valgė, dar duodavau Mezym forte.
Kiek man teko girdėti, sergantiems Alzheimerio liga patartina vengti slopinančių vaistų, bet ne visada pavyksta be jų apsieiti. Galimas dalykas, ir Jums gal pagelbėtų antidepresantai. Reikia ieškoti pagalbos, sėkmės!

"Antidepresantus galima su raminamaisiais, man liepe seneliui duot pagal situacija nes antidepresantai issaukia irzluma"

Su antidepresantais - taip, bet donepezilis ne antidepresantas.
sandraMAR29
mes pernai geguze gulejome ligonineje. tai gyd mane priesinsultinis, bet po to sako ne. tipo vaistu padauginta. sakau ji pati negalejo pasiimti,nes visad as duodu. tai tada priejom isvada gal per daug jai ju buvo. per dideles dozes. nors tik po viena tab gerem, bet ji lb smulki, pagal kg sako uzteks puse. zodziu nieko nesupratau ir po tryju dienu paleido mus namo. tada nuvarem pas seimos gys. tai va taip nusprendem,kad db ji ju negeria isvis jokiu. apart kur anksciau minejau. kiek gydytoju teik nuomoniu isgirstu.
Jurgyyyta
sweikos merginukes 4u.gif mes ja savaite sanatorijoje 4u.gif kiek buvau visko prisiskaicius apie abromiskiu sanatorija tikrai nepasitvirtino thumbup.gif
super personalas thumbup.gif mes su tete bandom po valiai gamtinius reikalus atlikti ne i pampersa o ji tualeta nu ir kolkas sekasi thumbup.gif diena mes jau nedarom i pampersa o einame atlikti reikalu kaip visi sveiki zmones
4u.gif super viskas po valiai sveikstam ir tikimes geros reabilitacijos 4u.gif maistas geras tik truputuka mazoka thumbup.gif
Gute444
Jei jau prakalbome apie valgymą tai mūsų problema yra ta, kad močiutė valgydama nejaučia saiko. Vakar dieną nulipusi į apačią surado pilną saldaininę saldainių, ivairių rūšių ir vaflinių ir šokoladinių visokiausių. kol buvo viena ji suvalgė daugiau nei pusę saldainių ir jeigu mama jų nebųtų atėmusi būtų ir toliau valgiusi, mums atrodo kad betką valgydamą ji nejaučia sotumo. Atrodo kad anksčiau to lyg ir nebuvo. Paklausta ar nori valgyti dažniausiai atsako 'nežinau', bet maistą kiek yra padauodama visada suvalgo visą, na isskyrus duona, ją kažkodėl slapsto. Gal kas esate kur skaitę ar girdėję ar tai ligos simptomas ar čia tiesiog kažkas kita? Pati kiek skaičiau apie alzhaimerį niekur tokio dalyko neaptikau.
O dėl Abromiškių, tai mano tėtis kai buvo priešinsultinės būklės ten gydėsi, jam patiko, o kad maistas ribojamas tai gal ir gerai, juk ten daugiausia ligonių kuriems reikia dietos dėl jū pačių sveikatos.
Viluša
QUOTE(Gute444 @ 2012 03 20, 11:33)
Jei jau prakalbome apie valgymą tai mūsų problema yra ta, kad močiutė valgydama nejaučia saiko. Vakar dieną nulipusi į apačią surado pilną saldaininę saldainių, ivairių rūšių ir vaflinių ir šokoladinių  visokiausių. kol buvo viena ji suvalgė daugiau nei pusę saldainių ir jeigu mama jų nebųtų atėmusi būtų ir toliau valgiusi, mums atrodo kad betką valgydamą ji nejaučia sotumo. Atrodo kad anksčiau to lyg ir nebuvo. Paklausta ar nori valgyti dažniausiai atsako 'nežinau', bet maistą kiek yra padauodama visada suvalgo visą, na isskyrus duona, ją kažkodėl slapsto. Gal kas esate kur skaitę ar girdėję ar tai ligos simptomas ar čia tiesiog kažkas kita? Pati kiek skaičiau apie alzhaimerį niekur tokio dalyko neaptikau.
....

Alkio ir sotumo jausmo nesuvokimas - tai vyraujanti demensijų (tame tarpe ir Alzhaimerio) būsena. Mano mamai kol kas diagnozuota vidutinio sunkumo demesija, bet jau senokai reikia kontroliuoti valgymą - alkana nesijaučia, bet gali suvalgyti bet kiek maisto. Draugė - pradėjusi slaugyti močiutę (Alzhaimeris) - pradžioj nesusivokė, kodėl ji visą laiką alkana (tiksliau - nesvarbu kiek kartų per dieną ir kokį kiekį maisto bepaduotų - ji viską suvalgo), kol gydytojai griežtai prisakė laikytis valgymo rėžimo...
sandraMAR29
o taip pas,mus tas pats. jei pasakau einam valgyti, arba ar nori, visada pasakys nenoriu. bet nuvedus ji suvalgo viska. irgi laikomes dienos rezimo. valgo tris k normaliai,ir viena k koki jogurta, sureli. na gaunasi 4 matinimai. bet ji visada nenori. ir dar ka pastebejau, viska kemsa, gruda, atrodo kad savaite ji jau nevalgiusi. kad tik greiciau...
Jurgyyyta
QUOTE(sandraMAR29 @ 2012 03 20, 14:09)
o taip pas,mus tas pats. jei pasakau einam valgyti, arba ar nori, visada pasakys nenoriu. bet nuvedus ji suvalgo viska. irgi laikomes dienos rezimo. valgo tris k normaliai,ir viena k koki jogurta, sureli. na gaunasi 4 matinimai. bet ji visada nenori. ir dar ka pastebejau, viska kemsa, gruda, atrodo kad savaite ji jau nevalgiusi. kad tik greiciau...
*

taip elgiaisi ir mano tete doh.gif jei klausi nori valgyt ne g.gif o nusivedi pavalgyt tai tiek viska kemsa kad atrodo ten is jo atims ir vienu kasniu viska suvalgys verysad.gif bet kai su daktarais snekejau tai sako cia taip smegenys suveikia ir vyksta tie visi kimsimo dalykai mirksiukas.gif reik apsisarvuot kantrybe ir tiek biggrin.gif
sandraMAR29
o taip vis semiuos ir semiuos ta kantrybe..... oj oj...
Jurgyyyta
QUOTE(sandraMAR29 @ 2012 03 20, 21:32)
o taip vis semiuos ir semiuos ta kantrybe..... oj oj...
*

mums jos reik tos kantrybes 4u.gif bukim stiprios ir viskas bus gerai thumbup.gif
sandraMAR29
susinervuoju, iseinu apeinu aplink nama ir vel gerai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jurgyyyta
sveikos 4u.gif kazkaip numires musu tas forumas g.gif mes jau baigiam dieneles sanatorijoj thumbup.gif aisku ka dievulis ateme tai niekas nedades , bet tik tiek gerai kad mes kazkiek fiziskai sustiprejom ir galiu pasakyti tikrai nesigailiu kad vaziavom su teciu i sia sanatorija thumbup.gif 4u.gif penktadieny jau parbildam namuciu pasiilgom visu ir musu visi pasiilgo biggrin.gif o kaip jusu ligoniukai laikosi mirksiukas.gif
sandraMAR29
sveikos... aha numirus tema. uzeinu,ale niekas neraso tai ir tyliu.
pas mus tas pats per ta pati nieko naujo. nieko blogo ir niego gero. dziaugiuosi uz jus.. kad va bent fiziskai sustiprejo.
Awita
Kad niekas neberašo reiškia nieko labai blogo nevyksta, daug maž ligoiukai kruta mirksiukas.gif

Jurgyyyta, o kiek laiko praėjo tavo tėčiui kaip taip nutiko? Gal laikui bėgant bus vis geryn ir geryn?
Jurgyyyta
QUOTE(Awita @ 2012 04 02, 17:03)
Kad niekas neberašo reiškia nieko labai blogo nevyksta, daug maž ligoiukai kruta  mirksiukas.gif

Jurgyyyta, o kiek laiko praėjo tavo tėčiui kaip taip nutiko? Gal laikui bėgant bus vis geryn ir geryn?
*

geguzes 2 bus metai verysad.gif bet tik kad jis fiziskai sustiprejo bet protiskai tik laikui eis blogyn...... bet apie toliau nieko negalvoju tik kad birzelio menesi grupe reiks prasitest nu laukia sunkus laikotarpis ,bet istversim thumbup.gif
Awita
QUOTE(Jurgyyyta @ 2012 04 02, 20:45)
geguzes 2 bus metai  verysad.gif  bet tik kad jis fiziskai sustiprejo bet protiskai tik laikui eis blogyn......  bet apie toliau nieko negalvoju tik kad birzelio menesi grupe reiks prasitest nu laukia sunkus laikotarpis ,bet istversim  thumbup.gif
*

ilgai jau unsure.gif Stiprybės jums 4u.gif
sandraMAR29
stiprybes ir as mano puses.
Patraukli ir Savarankiska
Su maitinimu kovojam - visą maistą kurį pati bando valgyti susideda į savo rankinuką ir saugo , kaip atsargas . Taip ir traukom iš rankinuko sausainius , duoną ,dešrą ir sūrį .
Dar vienas bjaurus įprotis , kad nenori keistis sauskelnių , kol prišnekinam tai ir prasišlapina pro šalį ant paklodės ir vis tiek su sauskelnių , paklodės ir naktinių marškinių keitimu labai priešinasi .
sandraMAR29
tai vargstate.. stiprybes ir kantrybes gelezines jums.
QUOTE(sandraMAR29 @ 2012 04 03, 09:00)
tai vargstate.. stiprybes ir kantrybes gelezines jums.
*

Vargstam.
Jurgyyyta
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 03, 08:43)
Vargstam.
*

o as mergaites galvoju kad cia mums Dievulis atsiunte isbandyma g.gif mate kad mes stiprios ir dave proga isbandyt ar tikrai mes jau tokios stiprios budamos su savo ligoniukais 4u.gif ir tikiuosi mes nei viena visiskai nepalusim ir busim iki galo stiprios thumbup.gif bukim drasios stiprios ir energingos nes mes savo ligoniukams tikrai dar reikalingos biggrin.gif neliudekim jau arteja graziausia pavasario svente 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
giletaite
Merginos, o kaip dėl specialių poreikių tenkinimo ir slaugos pinigėlių? Mūsų senelis kaip jau minėjau serga Alzhaimeriu, gauna tik 153 litus prie pensijos, o kada jam priklausytų slaugos pašalpa? I r dar, paskyrė jam raminančius(Nitrazepam), bet ne kompensuojamus, ar taip gali būti? Ir kaip man nepatinka tas derinys donezepilio ir raminančių....Ar yra koks gydytojas, kuris pakonsultuotų šiuo klausimu telefonu? Ačiū Jums.
sandraMAR29
pas mus ir tas pats,gaunam tuos pacius 153lt. del vaistuku nezinau nieko...
rudenssaule
Sveikos,

Palaidojau aš savo ligoniuką. Styprybės Jums visoms.

QUOTE(giletaite @ 2012 04 04, 14:05)
Merginos, o kaip dėl specialių poreikių tenkinimo ir slaugos pinigėlių? Mūsų senelis kaip jau minėjau serga Alzhaimeriu, gauna tik 153 litus prie pensijos, o kada jam priklausytų slaugos pašalpa? I r dar, paskyrė jam  raminančius(Nitrazepam), bet ne kompensuojamus, ar taip gali būti? Ir kaip man nepatinka tas derinys donezepilio ir raminančių....Ar yra  koks gydytojas, kuris pakonsultuotų šiuo klausimu telefonu? Ačiū Jums.
*

visko klausk pas savo apylinkės daktarę ji turi pradėt tvarkyt.
Awita
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 05, 16:44)

Palaidojau aš savo ligoniuką.

Taip ir nebevalgė senelis unsure.gif Užuojauta tau nuoširdžiausia console.gif
_una_
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 05, 16:44)
Palaidojau aš savo ligoniuką.
*

Užuojauta tau. Pabaigė žmogus savo kančias, o tu gražiai jį palydėjai per jas, ramybės tau po sunkių išgyvenimų.
sandraMAR29
oi uzuojautos tau... ir stiprybes.
rudenssaule
QUOTE(Awita @ 2012 04 05, 17:10)
Taip ir nebevalgė senelis  unsure.gif Užuojauta tau nuoširdžiausia  console.gif
*

Nevalgge, nuveziau atgal i ligonine ir ten po paros mire, nuejus atsiimti pazymos man pareiske kad pas juos jis ir valge ir kakojo... Nu zmogiskumo ner.

Bet sventai tikiu kad jam ten geriau
Awita
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 05, 22:37)

*

tai jau tikrai drinks_cheers.gif
nutė
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 05, 22:37)
Nevalgge, nuveziau atgal i ligonine ir ten po paros mire, nuejus atsiimti pazymos man pareiske kad pas juos jis ir valge ir kakojo... Nu zmogiskumo ner.

*

Nuoširdžiau Jus užjaučiu. Tačiau taip galėjo būti. Kartais prieš mirtį žmogaus organizmas sukaupia visas likusias jėgas lemiamam veiksmui: likti šiapus arba išeiti anapus. Mano mėnesį nevalgęs senelis pietums suvagė kelis virtinius ir paprašė iš kaimyno bitininko parnešti medaus. Dukra parnešė, bet po pusvalandžio jau buvo vėlu verysad.gif O promočiutė, po insulto 10 metų buvusi paralyžiuota ir nekalbėjusi, tris dienas prieš mirtį atgavusi kalbą. Yra tekę ir daugiau tokių dalykų girdėti. Žinoma, nežinau, kaip Jūsų atveju, bet kad įmanoma, tai tikrai.
sandraMAR29
sveikos. aha esu ir as girdejusi. kad pries mirti lyg atsigauna buna.. labai gaila, bet ir as manau jam ten geriau... laikykis.
Awita
QUOTE(nutė @ 2012 04 06, 06:58)
Mano mėnesį nevalgęs senelis pietums suvagė kelis virtinius ir paprašė iš kaimyno bitininko parnešti medaus. Dukra parnešė, bet po pusvalandžio jau buvo vėlu 

Labai panašiai ir mano seneliui buvo. Jis paprašė uogienės, bet kol iš virtuvės atnešė nebespėjo paragaut.
rudenssaule
QUOTE(nutė @ 2012 04 06, 06:58)
Nuoširdžiau Jus užjaučiu. Tačiau taip galėjo būti. Kartais prieš mirtį žmogaus organizmas sukaupia visas likusias jėgas lemiamam veiksmui: likti šiapus arba išeiti anapus. Mano mėnesį nevalgęs senelis pietums suvagė kelis virtinius ir paprašė iš kaimyno bitininko parnešti medaus. Dukra parnešė, bet po pusvalandžio jau buvo vėlu  verysad.gif  O promočiutė, po insulto 10 metų buvusi paralyžiuota ir nekalbėjusi, tris dienas prieš mirtį atgavusi kalbą. Yra tekę ir daugiau tokių dalykų girdėti. Žinoma, nežinau, kaip Jūsų atveju, bet kad įmanoma, tai tikrai.
*

aš tą žinau, mano Mama ir prieš mirtį ta dieną gerė, nors prieš tai.. plius ir kalbėjo daugiau.

Bet ten truputi kita situacija, ir jei atvirai nebenoriu prisimint.

Sekmės mergaitės!!! 4u.gif
Bespalvė
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 06, 11:27)
*

Nuosirdziausia uzuojauta. Atrodo, toks stiprus buvo. Dar vaiksciojo, kalbejo...
Sviesos Jam!
Jurgyyyta
[quote=rudenssaule,2012 04 05, 16:44]
Sveikos,

Palaidojau aš savo ligoniuką. Styprybės Jums visoms.

uzuojauta tau
Patinka , kai kiti neprižiūri ligonio ir dar sugeba apkaltinti , kad sėdžiu ant tų kitų , neprižiūrinčiųjų sprando . Kai pasiūliau šiandien nuvežti močiutę pas juos , nes jau ne pirmą kartą žada samdyti žmogų priežiūrai , tai dar nieko neatsakė . mad.gif Galėčiau tada susirasti darbą , kad nesedėdžiau ant niekieno sprando . mad.gif
Awita
Patraukli ir Savarankiska, oi kaip dažnai taip būna console.gif Kantrybės ir ištvermės tau atlaikyt viską 4u.gif
Jau baigia praeiti . Matyt tiesa tai , kad dievas siunčia mums išbandymus , kuriuos mes sugebam atlaikyti ir nepalūžti . smile.gif
Jurgyyyta
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 18, 19:01)
Jau baigia praeiti . Matyt tiesa tai , kad dievas siunčia mums išbandymus , kuriuos mes sugebam atlaikyti ir nepalūžti . smile.gif
*

as tau pritariu 4u.gif
pupik
Sveikos, mergaitės,

vakar mačiau pokalbių laidą apie eutanaziją ir ten labai asmeniškai Rūta Vanagaitė pasakojo 10 metų slaugiusi mamą ir mamai mirus kunigui Ričardui Doveikai tegalėjo pasakyti, kad Dievo nėra, nes klausimas buvo "už ką taip ir tiek". R. Doveika jai teatsakė, kad tai pamoka R. Vanagaitei. Ir štai dabar ji jaučia, kad tai tikrai buvo pamoka jai ir ją ji išmoko: pradėjo judinti slaugos klausimus ir paliatyvios medicinos klausimus
Laida buvo labai jautri
*Kivi*
Sveikos mielosios, styprybes visoms.. atsitiko taip, jog teko cia uzkliut. Senele po insulto guli slaugos ligoninei siuo metu, nekalba, nevalgo(maitinama per zonda), paralyzuota viena kuno dalis..mes tik pradejom tvarkyt SPP1 ir jai insultas..tiesa sakant galvojam jog jau mazai liko..nes vaizdelis tragiskas.. verysad.gif Spejom tik sutvarkyt kompensuojamas sauskelnes 30vnt per men.
Dabar kankina klausimas del seneles pensijos, ar tokiu atveju galima kaip nors gauti uz ja pensija? Gal kas susidurete? Slaugos ligoninej paemem pazyma jog ji ten paguldyta ir slaugoma, ar tos pazymos uzteks? Butu puiku gauti jos pinigeliu, nes i ligonine jai reikia daugiau sauskelniu, kremu, serveteliu ir tt..na pacios suprantat.. aciu
korn_korn
Sveiki,
gal kas zinote ar yra SM slaugiu/moteru galinciu priziureti sena zmogu skelbimai. Vaiku aukliu skelbimu juk pilna, o stai slaugiu niekur nerandam sad.gif
kabarksta
QUOTE(korn_korn @ 2012 05 02, 00:04)
Sveiki,
gal kas zinote ar yra SM slaugiu/moteru galinciu priziureti sena zmogu skelbimai. Vaiku aukliu skelbimu juk pilna, o stai slaugiu niekur nerandam sad.gif
*

Kokiam mieste ieškote? g.gif Ar būtinai skelbimas turi būti SM? Įsiveskite į paiešką (GOOGLE) "slaugė į namus" ir išmeta daug skelbimų 4u.gif Pvz:

http://www.slauganamuose.lt/

http://www.rekvizitai.lt/imone/slauge_i_namus/

http://www.imunitetas.lt/mamoms/seima/slau...imiesiems-2439/

Arba galite patalpinti savo skelbimą čia:

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showforum=88

Sėkmės 4u.gif
besika
QUOTE(Laiminga M. @ 2012 05 01, 00:44)
Sveikos mielosios, styprybes visoms.. atsitiko taip, jog teko cia uzkliut. Senele po insulto guli slaugos ligoninei siuo metu, nekalba, nevalgo(maitinama per zonda), paralyzuota viena kuno dalis..mes tik pradejom tvarkyt SPP1 ir jai insultas..tiesa sakant galvojam jog jau mazai liko..nes vaizdelis tragiskas.. verysad.gif Spejom tik sutvarkyt kompensuojamas sauskelnes 30vnt per men.
Dabar kankina klausimas del seneles pensijos, ar tokiu atveju galima kaip nors gauti uz ja pensija? Gal kas susidurete? Slaugos ligoninej paemem pazyma jog ji ten paguldyta ir slaugoma, ar tos pazymos uzteks? Butu puiku gauti jos pinigeliu, nes i ligonine jai reikia daugiau sauskelniu, kremu, serveteliu ir tt..na pacios suprantat.. aciu
*

labas,o i kur ji gauna pensija?mano atveju,as buvau sutvarkiusi jai kortele,ir i ja pervesdavo ir pensija,ir slauga,turejau pin koda,galejau nusimti bankomate.pazymos,gauti kortele is slaugos ligonines,ar pensija uz ja-tikrai neuzteks.reik notaro igaliojimo,-arba samdyti notara i slaugos ligonine_net ,nzn,ar tai imanoma,arba ja vezti pas notara,arba i banka,kito kelio nera .dar teisminiu budu-bet tai uztruks laiko.....
geriausia,isodinus i masina,nuvezti iki banko,ten uzpildyti visus prasymus del korteles(geranoriskai sutarus,banko darbuotoja iseis prie masinos,ir paims jos parasa),taip buvo mano atveju,jei mociute mevaiksto visai.kito kelio nera....
FUJI
Teko susidurti su sia problema,tik kad ji buvo samoninga,keite klubo sanari 87m,bet mes issikvieteme banko darbuotoja i namus ir ji atveze indeli,likusi banke ir sutvarke kortelei gauti dokumentus.
*Kivi*
Jai laiškininke atnesdavo visada namo pensija.. per pasta gaudavo. Hmm..o ar notaras padarys igaliojima jei ji nekalba, nes nesuvokia kas prieina prie jos? g.gif Jei butu per banka, tai su kortele nebutu problemos, o dabar nezinau kaip cia bus.. pakalbesim su laiskininke, bet man atrodo vargu ar duos..
Jurgyyyta
QUOTE(Laiminga M. @ 2012 05 04, 09:28)
Jai laiškininke atnesdavo visada namo pensija.. per pasta gaudavo.  Hmm..o ar notaras padarys igaliojima jei ji nekalba, nes nesuvokia kas prieina prie jos? g.gif Jei butu per banka, tai su kortele nebutu problemos, o dabar nezinau kaip cia bus.. pakalbesim su laiskininke, bet man atrodo vargu ar duos..
*

mano teciui ir nesdavo i namus lt , tai palikdavau jai po 5lt ir jokiu problemu nebudavo.graziai pakalbekit ir manau tikrai jums paliks ir vargo nematysit ,nes notarai pamatys kad ji nesuvokia ir nieko nepadarysit tik bus pinigai i bala ismesti .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.