Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(Tuomce @ 2011 12 31, 17:09)
ziurekit o kaip su gerimais kurie turi laipsniu? ar jau saugu truputi ju paragauti?

ir zinoma su artejanciais naujais  drinks_cheers.gif

Man tai gydytoja sake per sventes nieko negerti, per naujus nei laso nei sampano negalesiu paragaut.

Linksmu naujuju metu !!!!
Atsakyti
Sveikos merginos, na man operavo anginą gruodžio 29d KMUK. Gavau pilną narkozę, tai nieko visiškai nejutau. Prabudau palatoje po visko, operacja truko 40min. Spjaudžiaus kraujais gerą pusdienį. Tą dieną gydytojas neleido nei gert nei valgyt, lašino maistą lašalinės būdu. Gruodžio 30d išrašė namo, tuo pačiu receptuką išrašė Ketanov vaistukų 3x per dieną gerti, rėžimą nurodytą laikytis : jokių saldumynų, gazuotų gėrimų, karšto, aštraus, rūgštaus, sūraus, grūbaus maisto, jokio sporto 2-3sav ir pan. Bei apsilankyti po mėnesio pas jį vėl. Na grįžus namo suvalgiau bananą su šaukšteliu krenkšdama, tai sunkiai, sunkiai jis man lindo, geriu tik vandenį bei žolelių atšalusias arbatas.. Skausmas nedingo dar. Kaip ir minėjo gydytojas skausmo truputį perėjo į ausytes, jau antrą naktį žadina kosulys, negaliu dar stipriai prasižioti, kad pažiūrėčiau kaip ten kas gyja.. Tai tiek. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sustoook: 02 sausio 2012 - 13:00
QUOTE(Sustoook @ 2012 01 02, 12:59)
Sveikos merginos, na man operavo anginą gruodžio 29d KMUK. Gavau pilną narkozę, tai nieko visiškai nejutau. Prabudau palatoje po visko, operacja truko 40min. Spjaudžiaus kraujais gerą pusdienį. Tą dieną gydytojas neleido nei gert nei valgyt, lašino maistą lašalinės būdu. Gruodžio 30d išrašė namo, tuo pačiu receptuką išrašė Ketanov vaistukų 3x per dieną gerti, rėžimą nurodytą laikytis : jokių saldumynų, gazuotų gėrimų, karšto, aštraus, rūgštaus, sūraus, grūbaus maisto, jokio sporto 2-3sav ir pan. Bei apsilankyti po mėnesio pas jį vėl. Na grįžus namo suvalgiau bananą su šaukšteliu krenkšdama, tai sunkiai, sunkiai jis man lindo, geriu tik vandenį bei žolelių atšalusias arbatas.. Skausmas nedingo dar. Kaip ir minėjo gydytojas skausmo truputį perėjo į ausytes, jau antrą naktį žadina kosulys, negaliu dar stipriai prasižioti, kad pažiūrėčiau kaip ten kas gyja.. Tai tiek. smile.gif


Labas 4u.gif na ką palinkėsiu, kad kuo greičiau viskas sugytų ir galėtum skaniai šlamšti kas patinka biggrin.gif
Na, o man praėjo 20 dienų po operacijos, bet dar vis vienoj pusėj paskauda.. dar negaliu visko valgyt. Ir pats liežuvėlis dar truputuką patinęs.
Atsakyti
Merginos, nežiau kas darosi šią naktį gėriau vaistus ir užstrigo tabletytė. Visaip bandžiau ją nuryt ir su maistu ir šiltu/šaltu vandeniu, skonis vis pasirodydavo aitrumo tabletės. Taip ir nuėjau po poros valandų kankinimosi miegot. Ryte prabudau, negaliu net žodžio pasakyt.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sustoook: 03 sausio 2012 - 08:56
man jau tas kartumas burnoje erzina doh.gif operacija buvo 12.12, tai jau tris savaites dar niekaip visų skonio receptorių neatgaunu g.gif g.gif ar yra kam taip?
Atsakyti
QUOTE(Sustoook @ 2012 01 03, 08:56)
Merginos, nežiau kas darosi šią naktį gėriau vaistus ir užstrigo tabletytė. Visaip bandžiau ją nuryt ir su maistu ir šiltu/šaltu vandeniu, skonis vis pasirodydavo aitrumo tabletės. Taip ir nuėjau po poros valandų kankinimosi miegot. Ryte prabudau, negaliu net žodžio pasakyt..  verysad.gif

gal pasiskambinkit i LOR skyriu, KMUK. gal lieps atvažiuoti pasirodyti

QUOTE(Indukė @ 2012 01 03, 08:56)
man jau tas kartumas burnoje erzina  doh.gif  operacija buvo 12.12, tai jau tris savaites dar niekaip visų skonio receptorių neatgaunu  g.gif  g.gif  ar yra kam taip?

man nebuvo jokių problemų su skonio receptoriais.

bet žiūriu daugumai sunkesnis gyjimas būna po pilnos narkozės.
ar buvo kam labai baisus gijimas po vietinės nejautros.
nes man su vietine nejautra labai greitai viskas sugijo. 5 dieną po operacijos jau vaistų nebevartojau, laisvai valgiau (tik prisižiūrėjau), po dviejų savaičių, pasak LOR - jau pilnai viskas sugiję buvo, nei baltų apnašų (fibrino) nebebuvo.
dabar mėnuo po operacijos, visiškai jokio diskomforto nėra, kaip nepjauta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 03 sausio 2012 - 10:04
QUOTE(vikta @ 2012 01 03, 10:03)
gal pasiskambinkit i LOR skyriu, KMUK. gal lieps atvažiuoti pasirodyti
man nebuvo jokių problemų su skonio receptoriais.
bet žiūriu daugumai sunkesnis gyjimas būna po pilnos narkozės.
ar buvo kam labai baisus gijimas po vietinės nejautros.
nes man su vietine nejautra labai greitai viskas sugijo. 5 dieną po operacijos jau vaistų nebevartojau, laisvai valgiau (tik prisižiūrėjau), po dviejų savaičių, pasak LOR - jau pilnai viskas sugiję buvo, nei baltų apnašų (fibrino) nebebuvo.
dabar mėnuo po operacijos, visiškai jokio diskomforto nėra, kaip nepjauta.

ale kaip tau gerai.. as beveik dvi sav ant vaistu sedejau.. ir dabar dar liezuvelis patines, viena puse suskausta, toj pusej dar net fibrino biski matos kad like.. ir temperatura 37.. bet man turbut ir ilgai gys nes pas mane imunitetas labai nusilpes.. vienu metu geiau kazkokias stiprinancias kurias kaip pasiskaiciau skiria veziu sergantiems..
Atsakyti
Sveikos.
Siandien dvi savaites kaip po operacijos. Dare man pilna narkoze, bet gijo manyciau greitai, nors dar iki pat siol siek tiek skauda, ir jauciasi lyg kazkas gerklej butu, kai valgau tai biski springstu sunkiai ryjas be arbatos neapsieinu. Su skonio receptoriais ir nera bedu, ir jau balsas kaip ir atsigavo. Ryt eisiu pas lor gydytoja, kad apziuretu.

Del gyjimo manau priklauso kaip operacija atlikta, ar daug buvo kraujuojama per operacija ir nuo zmogaus imuniteto. Nemanau kad turi reiksmes ar su pilna narkoze ar tik su vietine narkoze daryta. As asmeniskai nei uz ka nesidaryciau su vietine, taip baisu yra o cia dar girdi viska, o pas mane laki vaizduote iskart nesamoniu prisigalvoju doh.gif doh.gif Per operacija gydytoja sake beveik nekraujavau tik viena karta reikejo deginti.

Sustoook
Ar pagerejo? Gal pas gydytoju buvai?
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2012 01 03, 13:33)
Sveikos.
Siandien dvi savaites kaip po operacijos. Dare man pilna narkoze, bet gijo manyciau greitai, nors dar iki pat siol siek tiek skauda, ir jauciasi lyg kazkas gerklej butu, kai valgau tai biski springstu sunkiai ryjas be arbatos neapsieinu. Su skonio receptoriais ir nera bedu, ir jau balsas kaip ir atsigavo. Ryt eisiu pas lor gydytoja, kad apziuretu.

Del gyjimo manau priklauso kaip operacija atlikta, ar daug buvo kraujuojama per operacija ir nuo zmogaus imuniteto. Nemanau kad turi reiksmes ar su pilna narkoze ar tik su vietine narkoze daryta. As asmeniskai nei uz ka nesidaryciau su vietine, taip baisu yra o cia dar girdi viska, o pas mane laki vaizduote iskart nesamoniu prisigalvoju doh.gif  doh.gif  Per operacija gydytoja sake beveik nekraujavau tik viena karta reikejo deginti.

Sustoook
Ar pagerejo? Gal pas gydytoju buvai?

o man atrodo su vietine mažiau pjausto, nes reikia greičiau daryti. o su pilna narkoze dar tie plėtimai apdrasko, nuspaudžia gerklę. o ir nelabai saugo gal kai taip lasivai viskas pražiodinta. kai pilna narkozė, gal ir uždegina daugiau, nesaugo taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 03 sausio 2012 - 13:49
QUOTE(vikta @ 2012 01 03, 13:48)
o man atrodo su vietine mažiau pjausto, nes reikia greičiau daryti. o su pilna narkoze dar tie plėtimai apdrasko, nuspaudžia gerklę. o ir nelabai saugo gal kai taip lasivai viskas pražiodinta. kai pilna narkozė, gal ir uždegina daugiau, nesaugo taip

Gal g.gif bet vistiek nesutikciau darytis su vietine schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2012 01 03, 13:33)
Sveikos.
Siandien dvi savaites kaip po operacijos. Dare man pilna narkoze, bet gijo manyciau greitai, nors dar iki pat siol siek tiek skauda, ir jauciasi lyg kazkas gerklej butu, kai valgau tai biski springstu sunkiai ryjas be arbatos neapsieinu. Su skonio receptoriais ir nera bedu, ir jau balsas kaip ir atsigavo. Ryt eisiu pas lor gydytoja, kad apziuretu.

Del gyjimo manau priklauso kaip operacija atlikta, ar daug buvo kraujuojama per operacija ir nuo zmogaus imuniteto. Nemanau kad turi reiksmes ar su pilna narkoze ar tik su vietine narkoze daryta. As asmeniskai nei uz ka nesidaryciau su vietine, taip baisu yra o cia dar girdi viska, o pas mane laki vaizduote iskart nesamoniu prisigalvoju doh.gif  doh.gif  Per operacija gydytoja sake beveik nekraujavau tik viena karta reikejo deginti.

Sustoook
Ar pagerejo? Gal pas gydytoju buvai?


Praeit praėjo, šiandien jau skaldžiau tabletytę tai net į 4 dalis perpjauta sugebėjo užstrigt verysad.gif Skausmas nedingo, o ryt jau savaitukė kaip išpjauta :?
Atsakyti
QUOTE(Sustoook @ 2012 01 03, 20:33)
Praeit praėjo, šiandien jau skaldžiau tabletytę tai net į 4 dalis perpjauta sugebėjo užstrigt  verysad.gif Skausmas nedingo, o ryt jau savaitukė kaip išpjauta :?

O kaip sekas tau valgyt? As tai lengvai tabletes prarijau. Tai gal megink nimesili gerti, kad neina praryti.
Atsakyti