Įkraunama...
Įkraunama...

Užrašai ant marškinėlių

Labutis mamytės ir ne tik wink.gif
Bėda, pritrūkau fantazijos... Taigi, pusbrolis švenčia 30-metį, o dovanų sakė nepirkt, o duot pinigais, pats nusipirks, bet norisi kažką gražaus atsiminimui padaryt. Nusprendžiau nupirkt marškinėlius ir kažką ant jų užrašyt... Bet va čia ir bėda, kiek varčiau visokių pavyzdžių nieko idomaus neradau doh.gif Gal jūs turit kokių minčių, ką jam galima būtų užrašyt? Ką nors originalaus ir juokingo...
Atsakyti
o gal pvz turi jo kokia "pagerinta" nuotrauka? bigsmile.gif Ar maziuko nuotrauka, kur su baltom puskojinem ir sortukais, kaip kad tada budavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainuliuke @ 2006 03 15, 16:37)
Labutis mamytės ir ne tik wink.gif
Bėda, pritrūkau fantazijos... Taigi, pusbrolis švenčia 30-metį, o dovanų sakė nepirkt, o duot pinigais, pats nusipirks, bet norisi kažką gražaus atsiminimui padaryt. Nusprendžiau nupirkt marškinėlius ir kažką ant jų užrašyt... Bet va čia ir bėda, kiek varčiau visokių pavyzdžių nieko idomaus neradau  doh.gif  Gal jūs turit kokių minčių, ką jam galima būtų užrašyt? Ką nors originalaus ir juokingo...



o gal dideli 30 o po to : cia ne man , as dar nesenas , tik tiek ar pan
Atsakyti
Nežinau tavo pusbrolio pomėgių Galima užrašyti kokį juokelį apie žvejybą, medžioklę, kompiuterius, alų, rūkymą.Mano vyras turi maikutę su užrašu apie alaus gėrimą tai labai ją myli.Jei važiuojam kur nors kur reiks nusirengti visad ją rengesi. Juokingų eilėraštukų gali pati sukurti arba pasieškoti internete.
Atsakyti
Mačiau tokį orginalų užrašą . Kas geria dektinę nevedęs ne kvailys . Nes vedęs dektinės nematys wub.gif

čia tokia jumoro forma .

Arba jai kartais nevedęs . didelėm raidėm nevedęs . Aš Italijoj esu mačius tokius užrašus ant maikių . net pati klausiau ,kad išverstu . čiupkit mane dar nevedęs . Bet čia jau jumoro suvokimo klausimas .Dar toks paplitęs jai jis pvz mėgsta važinėti neprisisegęs diržo . Galima nupiešt ant maikės diržą . Tokia maikutę esu mačius smile.gif
Atsakyti
dėkui už mintis, jeigu dar kas turit kokių, tai dar ne vėlu, gimtadienis tik kitą savaitgalį smile.gif Na is tikrųjų jei mėgtų alų tai rasčiau ką užrasyt, bet jis toks gerietis smile.gif... ir su diržu važinėja smile.gif
Atsakyti
Jeigu moki angliskai, tai Internete gali iki soties prisirankioti ideju apie T Shirt. ax.gif
Atsakyti
visokių frazių gali pasižiūrėti www.marskineliai.lt
Atsakyti
thumbup.gif dėkui už nuorodas..jos ateity tikrai pravers. O šiam kartui pasinaudosiu pesimistės patarimu : didelis 30 ir "čia ne man, aš dar ne senas" thumbup.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas žinote kur Kaune galima pasidaryti nuotrauką ant marškinėlių???
Atsakyti
QUOTE(_agnute_ @ 2006 06 11, 09:13)
gal kas žinote kur Kaune galima pasidaryti nuotrauką ant marškinėlių???

Hyper maximoj yra T-shirt, dar Megoj yra kur daro marskinelius, siuvineja uzrasus nat kepureliu thumbup.gif thumbup.gif Padaro per kelias valandas
Atsakyti
Sveikos mergaitės, padėkite sugalvoti ką užrašyti suaugusiam Jonui (50metų) ir mažam Jonukui (0,8 mėn) ant maikutės.... Sedėjau ir sugalvojau, kad visai originali dovana būtų, kaip manote? Mazajam galvojau gal kazka uzrasyti tokio: Aš Jonukas - pats geriausias berniukas....
Padėkite.... blush2.gif
Atsakyti