Įkraunama...
Įkraunama...

Užrašai ant marškinėlių

Sveiki smile.gif gal galit kas nors pasakyti, kur Kaune daro užrašus ir paveksliukus ant marškinėlių? 4u.gif seniau lyg ir buvau kažkur reklamas mačius, bet kai reikia dabar jau nerandu doh.gif doh.gif
Atsakyti
HyperMaximoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Goodmother @ 2007 10 02, 20:15)
HyperMaximoj  4u.gif

Dar Megoj,Akropolyje. O ant sportinių (ne medvilninių)- Hummel parduotuvėje-prie Muravos žiedo
Atsakyti
Sveikutes..... noriu ir as paprasyti pagalbos... gal kas turi kokiu smaiksciu minciu apie medziotojus.... noreciau brangiajam ant maikutes uzdeti.... smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Sveikos. na nezinau ar cia uzsukau lotuliukas.gif bet kitos temos neradau. Zodziu uzsinorejau savo kambari papuost plakatais na aisku ne tokiais paprastais kur zurnaluose buna o tais normaliais kaip anksciau visokiu grupiu budavo ir tokie dideli tai va. Gal galetume man pasakyt kur imanoma rast plakatu normaliu ar jau nebera tokiu dalyku doh.gif
Atsakyti
va cia neblogu minciu uzrasams galetu buti smile.gif
cafepress
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 06 21, 13:30)
Gal kas turit minčių ka jaunikiui užrašuti ant maikutės  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Mano bendramokslis visai neseniai, atejo su marskineliais, ant kuriu buvo parasyta: AS TURIU SAVO NUOMONE tol kol mano zmona pasako kitaip.
Gal tiks? ax.gif

Oi, neapsiziurejau, cia jau seniai klausta blush2.gif



Atsakyti
Beje, kiek zinau nuo gruodzio men Klaipedos naujame BIGe, bus naujas LIPDYK centras. tai ten irgi bus galima viso to uzsisakyti
Atsakyti
Labutis,
Gal kas nors darė marškinėlius su užrašu Elektromarkt? Įdomu, kokia kokybė? g.gif
Atsakyti
ar niekas nežino, kur Vilniuje gauti plėvelę, kad padaryti užrašą patiems? atsispausdini ir su karštu lygintuvu lygini. neberandu... man reikia dovanų uždėti paveiksliuką ant stringų. kažkaip nepatogu neštis kur nors... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Relaxa: 18 vasario 2009 - 11:52
QUOTE(Relaxa @ 2009 02 18, 11:51)
ar niekas nežino, kur Vilniuje gauti plėvelę, kad padaryti užrašą patiems? atsispausdini ir su karštu lygintuvu lygini. neberandu...


Viena supermamietė yra sakiusi, kad šalia Savanorių Hyper Rimi yra UAB „Popieriaus pasaulis“ parduotuvė „Mylida“, kurioje galima nusipirkti plėvelės, nuo kurios piešinį karštu lygintuvu galima perkelti ant drabužių. Manau, pamėginti verta smile.gif
Atsakyti
gal kas turit ideju ka uzrasyti ant marskineliu ka tik tapusiam teveliui? 4u.gif
Atsakyti