Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

Manau, kad žmonės turėtų pakeisti požiūrį į Aliaską, nes ten nuostabu! Niekada nesu ten buvus, bet kažkodėl įsivaizduoju, kad ten kalnai, ežerėliai, meškiukai, žydinčios pievos... thumbup.gif
Atsakyti
kad aliaskos nurašyt neverta tai faktas, ten tikrai nuostabu beto geri pinigai+pakeliaut po pačią ameriką galėsi per tas 30 dienų likusių cool.gif
Atsakyti
labas, as irgi planuoju sia vasara islekt, bet mano sesija bijau,kad gali iki Birzelio 20d but... bandysiu tartis su destytojais,bet tikrai ne su visais pavyks ir tas "bet", "jeigu" labai painioja viska... priimtu koks nors darbdavys mane taip velai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(happysmile @ 2011 11 06, 11:51)
labas, as irgi planuoju sia vasara islekt, bet mano sesija bijau,kad gali iki Birzelio 20d but... bandysiu tartis su destytojais,bet tikrai ne su visais pavyks ir tas "bet", "jeigu" labai painioja viska... priimtu koks nors darbdavys mane taip velai?  blush2.gif

manau darbdaviai priims tuos, kurie galės nuo birželio pradžios dirbt...nueik i dekanata ar pakalbėk su kuratorium, gal oficialiai galima paankstint sesija jei yra priežastis smile.gif
o jei ne tai girdėjau buna pradedančių nuo birželio 10d. tai iki tiek gal susitarsi su dėstytojais g.gif
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2011 11 06, 12:44)
manau darbdaviai priims tuos, kurie galės nuo birželio pradžios dirbt...nueik i dekanata ar pakalbėk su kuratorium, gal oficialiai galima paankstint sesija jei yra priežastis  smile.gif
o jei ne tai girdėjau buna pradedančių nuo birželio 10d. tai iki tiek gal susitarsi su dėstytojais  g.gif


As galvojau, kad man iki birzelio 14 bus lengva bet ne velnio, nes sesija oficiali bent VU anakart prasidejo birzelio 4, bet siemet kazkiek istatai VU pasikeite tad teoriskai galima prasyt bet kada egzo, o praktiskai tai nzn kaip cia pavyktu...


o taip velai vaziuot pas darbdavius imanoma. bent as emiau pasiulyma per Intrax, tai galimai atvaziuoti data butu iki 06 31. tiesa, paciai susirast toki darba turbut neimanoma.
Atsakyti
o kas cia kazi ta aliaska nuraso? biggrin.gif lotuliukas.gif dauguma jos nesirenka turbut del to ,kad bilietai brangesni ir gal darbu pasiula mazesne nei kitur.
Atsakyti
QUOTE(censoriuoslady @ 2011 11 06, 16:33)
o kas cia kazi ta aliaska nuraso? biggrin.gif  lotuliukas.gif  dauguma jos nesirenka turbut del to ,kad bilietai brangesni ir gal darbu pasiula mazesne nei kitur.

dėl pasiūlos tai abejoju
Atsakyti
darbu pasiula tikrai mazesne smile.gif
Atsakyti
Nepaskaičius, pasirinkau ZIP'ą, bet gal nebus problemų. Neskaitysiu jau, nes vis tiek užstatą jau palikau, tik prigasdinsiu save smile.gif. Norėjau paklaust, jei planuoji keliaut ir dirbt dviese, siųst atskirus motyvacinius laiškus ir tiesiog paminėt, kad nori dirbt su tuo žmogum bei siųst ten pat viską, ar siųst vieną motyvacinį laišką?

P.S, pas mus neatkelia sesijos irgi niekaip, nes tada destytojams reiktų ruošt naujas papildomas užduotis, tai tikriausiai teks keliaut birželio 15-20 labiau, tikiuos tai nesudarys didelės problemos ieškant darbo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabrieele: 07 lapkričio 2011 - 10:42
QUOTE(Gabrieele @ 2011 11 07, 11:40)
Nepaskaičius, pasirinkau ZIP'ą, bet gal nebus problemų. Neskaitysiu jau, nes vis tiek užstatą jau palikau, tik prigasdinsiu save smile.gif. Norėjau paklaust, jei planuoji keliaut ir dirbt dviese, siųst atskirus motyvacinius laiškus ir tiesiog paminėt, kad nori dirbt su tuo žmogum bei siųst ten pat viską, ar siųst vieną motyvacinį laišką?

Jei keliaujate dviese ar daugiau reikia rasyti viena motyvacini laiska ir jame prisegti atskirus CV.
Atsakyti
QUOTE(Carammell @ 2011 11 07, 14:50)
Jei keliaujate dviese ar daugiau reikia rasyti viena motyvacini laiska ir jame prisegti atskirus CV.


Ačiū! Man sakė, kad geriau laiške pačiam kopint ir motyvacini ir CV, nes amerikieciai labai bijo virusu ir neatidarineja failu daznai. Tiesa?
Atsakyti
Norėčiau paklausti, kada reiktų siųsti resume ir motivation letter? PLC sakė pradėti siųsti lapkričio pabaigoj, bet šiandien PLC atidarė darbdavių duomenų bazes, tai sakau gal galima pradėti anksčiau? smile.gif
Atsakyti