Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

QUOTE(saulinukas @ 2011 12 01, 12:26)
Sveiki, reikia pagalbos, gal kas žinot, ar aš gausiu iš DB pašalpą, jei dirbau nuo 2008-01-01 iki 2009-06-12 po to  buvau registruota DB ir vėl įsidarbinau nuo 2011-02-21 ir dirbsiu iki 2012-01-21. Taigi ar man po Naujų(2012-01-21) išėjus iš darbo(baigiasi terminuota sutartis) man priklausys  DB pašalpa.

Jei per 3 metus yra isdirbta 18 menesiu tai priklausys. Ir dar nuo paskutines birzos gautos pasalpos turi buti praeje 12 menesiu, kad ja moketu vel.
As mastau, kaip cia suktis, stoviu birzoj nuo liepos menesio, praeita menesi man pakeite konsultante. Su buvusia kalbejau apie tai, kad laukiu pletros vienoj imonej, kurioj dirbantis mano vyras prase, kad mane priimtu. Pagal aukstojo mokslo diploma be snasu gauti darba, tai siulo prekyba, kur visa patirtis kone 10 metu.. bet as kazkaip nenoriu lyst vei i prekyba, kol sprendziasi klausimai del to darbo pas vyra imonej. Zmones sake gali pradet si menesi rinkt, ir tas darbas man visai patiktu, tai nenoriu verztis i prekyba, tik nezinau kaip ta paaiskint konsultantei..
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2011 12 01, 11:39)
Jei per 3 metus yra isdirbta 18 menesiu tai priklausys. Ir dar nuo paskutines birzos gautos pasalpos turi buti praeje 12 menesiu, kad ja moketu vel.
As mastau, kaip cia suktis, stoviu birzoj nuo liepos menesio, praeita menesi man pakeite konsultante. Su buvusia kalbejau apie tai, kad laukiu pletros vienoj imonej, kurioj dirbantis mano vyras prase, kad mane priimtu. Pagal aukstojo mokslo diploma be snasu gauti darba, tai siulo prekyba, kur visa patirtis kone 10 metu.. bet as kazkaip nenoriu lyst vei i prekyba, kol sprendziasi klausimai del to darbo pas vyra imonej. Zmones sake gali pradet si menesi rinkt, ir tas darbas man visai patiktu, tai nenoriu verztis i prekyba, tik nezinau kaip ta paaiskint konsultantei..

pas mane tokia situacija,po naujų turiu šansą dirbti kitą darbą ir nežinau kaip paprašyt-kalbėt,kad nesiūlytų darbų pagal senają specialybę g.gif doh.gif ...o aš norėčiau,kad pakeistų konsultantę huh.gif nes su dabartine fool.gif be šansų
Atsakyti
Bauvau pas konsultante lapkricio 21d. kitas vizitas turejo buti sausio gale (kas 2 men ) vakar sulaukiau skambucio konsultantes pasake kad atsirado nauja tvarka ir dabar lieps ateidineti kas menesi ,db turiu eiti gruodzio gale.
Konsultante nauja ,kabinetas taip pat kitas .
Gal kam irgi taip yra ?
Papildyta:
QUOTE(delfinarija @ 2011 11 30, 09:36)
Mano konsultante ir jau sako,kad per ilgai esu birzoj,tai sako geriau paciai dabar issiregistruoti,o po menesio vel prisiserigstruoti,nes negaunu jokiu soc.pasalpu smile.gif

kokia nesamone, kodel jus turit issiregistruoti ?? jei nera darbo tai nera stovekit sau ramiai o ka jos sako maziau kreipkit demesi.
As irgi seniai stoviu , darba dirbusi ir ji praradus ieskau butent tokio ka moku dirbti ,ir man sake kad ilgai stoviu .. tai ka dabar turiu iseiti ?? Tikrai ne,kai rasiu darba tada ir iseisiu.
Kiek pastebejau tai birza tik ir nori kad zmones iseidinetu .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kinderiukas: 02 gruodžio 2011 - 08:34
Kas gali apsviesti liaudiskai tariant. Ejau prasitesti pasalpa, ir man pasake jog turesiu atlikti viesuosius darbus. Draugams, pazystamiems nesiulo, o man pasiule kaip tycia. Tai sako per menesi turesiu gauti lapa kazkoki. Tai kiek ten per menesi tu dienu mazdaug reiktu dirbti ir valandu ?


na manau jie manes tuose darbuose nematys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(minde0445 @ 2011 12 02, 14:54)
Kas gali apsviesti liaudiskai tariant. Ejau prasitesti pasalpa, ir man pasake jog turesiu atlikti viesuosius darbus. Draugams, pazystamiems nesiulo, o man pasiule kaip tycia. Tai sako per menesi turesiu gauti lapa kazkoki. Tai kiek ten per menesi tu dienu mazdaug reiktu dirbti ir valandu ?
na manau jie manes tuose darbuose nematys biggrin.gif

Ten jums viska ir pasakis,mes gi nezinom i kokius darbus sius,koks ten grafikas smile.gif
Atsakyti
bet tai kaip pikta, butent man, o tai nemokes kol nepadarysiu ??

ir dar, o kas jeigu isvaziuoju pusantro menesiui, tai kas tada bus ?
Atsakyti
QUOTE(minde0445 @ 2011 12 02, 18:20)
bet tai kaip pikta, butent man, o tai nemokes kol nepadarysiu ??

ir dar, o kas jeigu isvaziuoju pusantro menesiui, tai kas tada bus ?

iseinat is darbo,jus braukia is birzos,vaziuojat dirbt sau,o i birza vel galesit stot tik po puses metu
arba
pradirbat ta menesi vesuju,sakot tarpininkei kad isvaziuojat i uzsieni darbo ieskot,ji sustabdo stovejima,ne ilgiau 3 men,tada griztat ir toliau stovit birzoj(del sito dar pasitikslinkit,nes cia vyrui sake jo konsultante)
Atsakyti
bet cia ne birza, o socialinis siule, negaliu su jais jog uz pasalpa atiditbsiu kai grisiu?
Atsakyti
Na bet ir slykstumas zmoniu, kai pinigus gaut, tai labai norisi, o kai uz juos atidirbt tai jau nereikia.
Atsakyti
oi oi oi, kazkokie beveik visi zmones sedes namuose ir gaus, o as turesiu ten vargti dienas uz lytukus, kaip kiti sedi. Cia lietuva tokiu salis bananu. Man nerupi, as nedirbsiu viesuju darbu, tegul ta socialine darbuotoja varo biggrin.gif taip ir pasakysiu kita savaite, pas mus visada del pasalpu paprastu, del invalidumu buna problemos/

Tie kur sedi kur sprendzia ar duot ar ne, va ten ne zmones, taip jiems ir pasakiau, ir tik keisti asmenys tuos kvailius suprasti gali, bananu salis
Atsakyti
QUOTE(minde0445 @ 2011 12 02, 20:24)
oi oi oi, kazkokie beveik visi zmones sedes namuose ir gaus, o as turesiu ten vargti dienas uz lytukus, kaip kiti sedi. Cia lietuva tokiu salis bananu. Man nerupi, as nedirbsiu viesuju darbu, tegul ta socialine darbuotoja varo biggrin.gif taip ir pasakysiu kita savaite, pas mus visada del pasalpu paprastu, del invalidumu buna problemos/

Tie kur sedi kur sprendzia ar duot ar ne, va ten ne zmones, taip jiems ir pasakiau, ir tik keisti asmenys tuos kvailius suprasti gali, bananu salis

Siaip idomu. O kodel dirbt neinat?
Atsakyti
QUOTE(minde0445 @ 2011 12 02, 20:24)
oi oi oi, kazkokie beveik visi zmones sedes namuose ir gaus, o as turesiu ten vargti dienas uz lytukus, kaip kiti sedi. Cia lietuva tokiu salis bananu. Man nerupi, as nedirbsiu viesuju darbu, tegul ta socialine darbuotoja varo biggrin.gif taip ir pasakysiu kita savaite, pas mus visada del pasalpu paprastu, del invalidumu buna problemos/

Tie kur sedi kur sprendzia ar duot ar ne, va ten ne zmones, taip jiems ir pasakiau, ir tik keisti asmenys tuos kvailius suprasti gali, bananu salis

jei nesutiksit dirbti tai soc.pasalpa gaudinesit i "MAXIMOS" ar i "IKI" kortele.Juos nusiimti negalesit,tik atsiskaityti parduotuvej.
Atsakyti