Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

Neseniai draugei pasiūlius peržiūrėjau mini serialą Lilyhammer. Veiksmas sukasi apie iš JAV pabėgusį mafijozą, kuris susižavėjęs 1994 metų olimpinėmis žaidynėmis, išvyksta gyventi į Lilihammer'į, Norvegiją. Pasikeičia vardą, pavardę ir pradeda naują (?) gyvenimą - vos ne mafijos pradžiamokslis biggrin.gif
Šiaip serialas smagus, per dantį patraukiami norvegai ir jų gyvenimo ypatumai smile.gif Aš kai įsimylėjus gangsterius ir Norvegiją - man labai patiko smile.gif

Rekomenduoju visoms Sopranų mylėtojoms (ir ne tik), gal patiks 4u.gif
Atsakyti
Kur galima rasti Velykolepny vek 64 serija rusu kalba? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2012 09 15, 17:05)
Kur galima rasti Velykolepny vek 64 serija rusu kalba?  4u.gif

man rodos kad tik 63 yra is viso..
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2012 09 15, 17:05)
Kur galima rasti Velykolepny vek 64 serija rusu kalba?  4u.gif


Nera dar rusu kalba... verysad.gif
Vakar ziurejau turku kalba, bet neidomu tik paveiksliukus ziureti....
Atsakyti
paziurejau pirma sezona Army Wives . apie kariskiu zmonu gyvenima amerikos armijos padalinyje. visai idomus, nors pirma pora seriju pasirode, kad neuzkabins, bet paskui patiko. siusiuos antra sezona
Atsakyti
Praverčiau visą skyrelį,bet neradau Breaking Bad serialo temos. Nejaugi niekas nežiūri? Bent man, tai serialas labai patinka. Pažiūrėjau 3 sezonus lietuviškai, bet ketvirto nerandu, gal ks pasakytų kur rasti? Rusiškai ar angliškai nelabai tinka smile.gif
Atsakyti
kelios serijos yra monstras.lt. jei kitos kalbos netinka, belieka prašyti kad kas verstų, nes lietuviškas nelabai yra.

-------------------------------------------------
panašuolių fotokonkursas, dalyvaukite, nesikuklinkiteuser posted image
Atsakyti
Du nauji serialai atsirado ir man abu patinko biggrin.gif

Go On - su M.Perry (Chandleriu iš Draugų) - šiltas serialas apie vyrą, kurio žmona mirė. Jis pradeda lankyti terapijos grupę, o toje grupėje pilna visokių keistuolių biggrin.gif Kvatojuosi balsu
The New Normal - apie gėjų porą, kuri susiranda surogatinę motiną, su kuria susidraugauja. Nu ir ta motina turi trenktą močiutę.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2012 09 20, 15:08)

Go On - su M.Perry (Chandleriu iš Draugų) - šiltas serialas apie vyrą, kurio žmona mirė. Jis pradeda lankyti terapijos grupę, o toje grupėje pilna visokių keistuolių biggrin.gif Kvatojuosi balsu


apie šitą gerų atsiliepimų skaičiau, kai bus laiko, planuoju pažiūrėt rolleyes.gif


Atsakyti
Toks paprastas, senas smile.gif http://www.imdb.com/title/tt0758737/
Atsakyti
Breaking bad naujausia ir paskutini sezona planuoju ziureti veliau, gal netgi serialui pasibaigus, kad nereiktu sekti, kada iseina kiekviena serija ir po jos likt su jausmu "kas toliau, noriu dar biggrin.gif "

Dėkui rekomendavusioms Suburgatory, linksmas, kartais iki absurdo ribos smile.gif
Atsakyti
[quote=Silvuzhe,2012 09 12, 18:51]
Neseniai draugei pasiūlius peržiūrėjau mini serialą Lilyhammer.

Lilyhammer tikrai geras. Nestandartinis toks. Kartais su tuo "Norvegišku" gyvenimo būdu gal kiek ir perlenkia (pirmoj serijoj nuo tu norvegiškų vilnonių megztukų su elniais net negera darėsi, toks jausmas, kad norvegai daugiau nieko kito nenešioja biggrin.gif), bet turbūt dėl to tik linksmesni tas serialas smile.gif

Breaking bad - superinis thumbup.gif

Bikie Wars - vienas labiausiai įsiminusių iš paskutiniu metu žiūrėtų serialų. Toks sakyčiau gan vyriškas, gan žiaurus, apie baikerius paremtas tikrais įvykiais.Teisybę pasakius nemaniau, kad jis mane užkabins, bet klydau. Labai klydau... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drugeliai: 21 rugsėjo 2012 - 19:49