Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

QUOTE(onyx @ 2013 01 15, 12:55)
Mes šitą sužiūrėjom, bet kad jau taip žiauriai uch ty būtų, tai ne. Žinoma, Jonathan Rhys Meyers vaidyba įspūdinga, bet jau tračiam sezone pradėjo darytis įvykių seka nuspėjama.



kad ir nuspėt nieko nereikia, juk iš istorijos žinoma kiek jis žmonų turėjo ir kaip kiekviena savo dienas baigė biggrin.gif

Aš dabar SMASH antro sezono laukiu thumbup.gif
Atsakyti
mano mėgstamiausi: http://www.kotrynaba...these-days.html smile.gif
Atsakyti
kazkas parekomendavo New Girl,aaaaciu!! 4u.gif nu perfect...surijau per 2dienas visas serijas,mirtinas,atpalaiduojantis. MB pirsta sukiojo prie smilkinio pamates kaip as leipstu nuosirdziu juoku ziuredama. rekomenduoju,numero uno thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Flinstoun' @ 2013 01 26, 00:40)
kazkas parekomendavo New Girl,aaaaciu!! 4u.gif  nu perfect...surijau per 2dienas visas serijas,mirtinas,atpalaiduojantis. MB pirsta sukiojo prie smilkinio pamates kaip as leipstu nuosirdziu juoku ziuredama. rekomenduoju,numero uno thumbup.gif

matyt skonio reikalas. as paziurejau kokias 5 serijas ir atsibodo.
Atsakyti
Nu kas pareklamavo Homeland tai sakiau prakeiksiu, nes antra diena negaliu atsiplėšt ir tik ir galvoju, kaip čia dar vieną seriją pažiūrėjus doh.gif
Atsakyti
Merginos, help!!!
Dievinu serialus apie daugmaz 1960 metu Amerika, ziurejau toki apie stiuardeses, regis Pam Am ar kazkas pan, bet ji nutrauke, ka tik perziurejau Mad Man visus sezonus ir man depresija, nes ziauriai patiko ir neliko, tad ka galetumet rekomenduot???
Atsakyti
QUOTE(Elera @ 2013 01 27, 10:00)
Merginos, help!!!
Dievinu serialus apie daugmaz 1960 metu Amerika, ziurejau toki apie stiuardeses, regis Pam Am ar kazkas pan, bet ji nutrauke, ka tik perziurejau Mad Man visus sezonus ir man depresija, nes ziauriai patiko ir neliko, tad ka galetumet rekomenduot???
Man patiko Mildred Pierce- tiesa, ten apie 1931 m ., bet man labai patiko- tėra tik 5 serijos, bet pažiūrėjau per vieną dieną ax.gif
jeigu jau įdomūs tokie metai (man pvz irgi tokie filmai patinka, tai gal patiks ir šis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 27 sausio 2013 - 12:39
Isitraukiau i komedija Parks and Recreation 2009 m, su kiekviena serija geresne, labai ryskus personazai ir kartais tikrai juokinga _ nedaznas amerikeiciu serialas mane is tiesu prajuokina thumbup.gif Tikiuos, ir toliau islaikys savo lygi.

Gal kas ziuri HBO seriala Girls? 4u.gif Paskutiniu metu taip isgirtas kritiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2013 01 27, 14:14)
Isitraukiau i komedija Parks and Recreation 2009 m, su kiekviena serija geresne, labai ryskus personazai ir kartais tikrai juokinga _ nedaznas amerikeiciu serialas mane is tiesu prajuokina  thumbup.gif Tikiuos, ir toliau islaikys savo lygi.

Gal kas ziuri HBO seriala Girls?  4u.gif Paskutiniu metu taip isgirtas kritiku  smile.gif

ziurejau, nieko toks, bet kad wow, tai tikrai ne
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 01 07, 19:53)

Žiūriu The Borgias blush2.gif bet negaliu atsikratyti didelio The Tudors įspūdžio blush2.gif

Tiudorai nerealus serialas wub.gif ...The Borgias irgi labai labai patiko thumbup.gif

Dar patiko HELL ON WHEELS http://www.imdb.com/title/tt1699748/ 1/2 sezonus maciau. 1860 Amerika - kaip tiesiamas gelezinkelis.

O dabar ziuri cia jau mineta DEADWOOD - irgi is tos pacios epohos - 1870 thumbup.gif Ipusejau antra sezona - nu man labai patinka 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif klientu sarasas
nuoroda
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 01 07, 20:53)
pirmos serijos puse  pažiūrėjau ir  doh.gif išjungiau- jau toks ,,skystukas" doh.gif bent jau man....

Žiūriu The Borgias blush2.gif bet negaliu atsikratyti didelio The Tudors įspūdžio blush2.gif


TIUDORAI NEREALUS... tesiok nuostabus serialas....
paskutineje serijoje net verkiau... taip gaila buvo visko... serialo, heroju... istorijos...
Henrikas kad ir buvo daugeliu atveju neteisus valdovas... bet istiesu budamas galingu valdovu - buvo begalo nelaimingas zmogus...

va Borgios manes taip nezukabino kaip Tiudorai.....
Atsakyti