Įkraunama...
Įkraunama...

Vazonai lauke

QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2012 04 10, 19:55)
apkloji agro ir laikai siltai silnamyje kol sudygsta ,karst nuo karto truputuka palaistyti nenudengus agro  ax.gif

ačiū už patarimą 4u.gif Man labai blogai dygdavo našlaitės ax.gif baigėsi kantrybė, dabar vėl turiu vilties biggrin.gif Kada sėjot pavasariniam žydėjimui?
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 10, 22:24)
o kaip laistyti per ta pleve, persigeria??????Reikes pabandyti, Jums gerai dygsta????

ta plevele speciali kur praleidzia ir saule ir vandeni mirksiukas.gif vadinasi agro plevele mirksiukas.gif tik kai laistysit geriau su kokiu purkstuvu biski padrekint neuzvarykit su laistytuvu lotuliukas.gif tos paparastos tai labai gerai man sudygdavo tik tos mandresnes biski prasciau bet sudygdavo ax.gif

QUOTE(diasaja @ 2012 04 10, 22:31)
ačiū už patarimą 4u.gif Man labai blogai dygdavo našlaitės ax.gif baigėsi kantrybė, dabar vėl turiu vilties biggrin.gif Kada sėjot pavasariniam žydėjimui?

seti reike apie Jonines, pikiuojamos bus kazkur rugpjucio pradzioj apie viduriuka, o pavasari jau bus ziedu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2012 04 11, 08:41)
ta plevele speciali kur praleidzia ir saule ir vandeni mirksiukas.gif  vadinasi agro plevele mirksiukas.gif tik kai laistysit  geriau su kokiu purkstuvu biski padrekint neuzvarykit su laistytuvu lotuliukas.gif tos paparastos tai labai gerai man sudygdavo tik tos mandresnes biski prasciau bet sudygdavo ax.gif
seti reike apie Jonines, pikiuojamos bus kazkur rugpjucio pradzioj apie viduriuka, o pavasari jau bus ziedu wub.gif

Tik pridursiu,kad jau nuo birželio pradžios per pirmą jaunatį pasėkit,temti į rudenį neverta ax.gif Čia ne Simsiui informacija,o tom,kas bijos anksčiau pasėti...
Atsakyti
Aciu, mergaiciukes, uz patarimus 4u.gif Sesiu po Joniniu 4u.gif Sesiu i siltmani, uzdengsiu agroplevele (beja, as ja turiu, dabar ja ridikeliai uzdengti, tik nemaniau, kad per ja galima laistyti bigsmile.gif ), laistysiu su purkstuku ir lauksiu derliaus. Bet ot seklu gamintojai kokie, neraso ant pokucio, kad seklyciu neuzberti.....
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 11, 10:20)
Aciu, mergaiciukes, uz patarimus 4u.gif Sesiu po Joniniu 4u.gif Sesiu i siltmani, uzdengsiu agroplevele (beja, as ja turiu, dabar ja ridikeliai uzdengti, tik nemaniau, kad per ja galima laistyti bigsmile.gif ), laistysiu su purkstuku ir lauksiu derliaus. Bet ot seklu gamintojai kokie, neraso ant pokucio, kad seklyciu neuzberti.....

aaaa kaži jos ten neišvirs šiltnamyje po joninių uždengtos agroplėvele???? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 11, 10:20)
Aciu, mergaiciukes, uz patarimus 4u.gif Sesiu po Joniniu 4u.gif Sesiu i siltmani, uzdengsiu agroplevele (beja, as ja turiu, dabar ja ridikeliai uzdengti, tik nemaniau, kad per ja galima laistyti bigsmile.gif ), laistysiu su purkstuku ir lauksiu derliaus. Bet ot seklu gamintojai kokie, neraso ant pokucio, kad seklyciu neuzberti.....

Į kokį šiltnamį umn.gif biggrin.gif Jauke į lysvę,turi buti užsigrudinę,žiemai irgi į lysvę,dalį gal šiltnamyje,neturiu tokios patirties,nieko negaliu sakyti..Savo aplinkai papuosši ir kapams(jau rudenį yra žydinčiu) auginam,kaip rašiau,seklos savos,taupyti nereikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 11, 11:20)
Aciu, mergaiciukes, uz patarimus 4u.gif Sesiu po Joniniu 4u.gif Sesiu i siltmani, uzdengsiu agroplevele (beja, as ja turiu, dabar ja ridikeliai uzdengti, tik nemaniau, kad per ja galima laistyti bigsmile.gif ), laistysiu su purkstuku ir lauksiu derliaus. Bet ot seklu gamintojai kokie, neraso ant pokucio, kad seklyciu neuzberti.....

sekt i kokias dezutes, tu jas laikysi siltnamyje tik kol sudygs, o paskui nesi i lauka , ir pykiuosi jau i dirva
Papildyta:
QUOTE(Partizanė @ 2012 04 11, 11:32)
aaaa kaži jos ten neišvirs šiltnamyje po joninių uždengtos agroplėvele???? biggrin.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(amarrile @ 2012 04 11, 12:02)
Jauke į lysvę,turi buti užsigrudinę,žiemai irgi į lysvę

drinks_cheers.gif as tik pasetas laikau siltamyje kol sudygs , dirvoj kazi kas sudygtu ten zeme sunki, kazi ar jos pajegs isdygti g.gif as i durpiu substrata seju ax.gif
Atsakyti
Daivasen, nuostabios gėlytės smile.gif
O kas gamino stovelius, kėdes iš beržų. Labai orginalūs smile.gif


QUOTE(daivasen @ 2012 04 09, 14:16)
Sveikos as imesiu keleta nuotrauku, pernyksciu savo augaliuku...
Man labai patinka palergonijos...
user posted image

user posted image

Sitie uzpernyksciai.

user posted image

O cia vaizdelis is palangos,
user posted image

Atsakyti
Nezinau kas gamino, nes nuotrauka is palangos, kai praeinant ka grazaus pamatau isiamzinu...
Atsakyti
gal geriau nei geliu darzeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2012 04 11, 17:06)
gal geriau nei geliu darzeliai  thumbup.gif

man grazu ir darzeliai,bet paskutiniais metais kieme vis daugiau geliu sodinu vazonuose.
Atsakyti
o daugiametes sodinate ar vienmetes? man labai grazu misinukas, bet kaip zinoti kokios gelkes dera viename vazone
Atsakyti