Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

Aciu uz patarimus mamytes...firmos pavadinimas A&J ADWISORS jos randasi walthamstowe,dvi "labai mielos" moterys...
Atsakyti
Advisors, su V ne W (pataisau, nes jei rasysit pareiskima ir tt, kad taisiklingai irasytut) 4u.gif Atsiverciau ju puslapi, spaudziu ant 'lietuvskai' ir vistiek rodo viska rusiskai mastau.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne man apie juos pasiskaityt lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.ajadvisor...-paslaugos.html

Raso ir lietuviskai.
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 10, 19:32)

na tai paslaugu sarasa maciau, bet ten rusiskai kaip aprasymas atrode mastau.gif o lietuvisko ir anglisko vertimo nera, paspaudus ant lietuviskai vistiek lieka rusiskai, o ant angliskai duoda contact us doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 01 10, 19:38)
na tai paslaugu sarasa maciau, bet ten rusiskai kaip aprasymas atrode  mastau.gif  o lietuvisko ir anglisko vertimo nera, paspaudus ant lietuviskai vistiek lieka rusiskai, o ant angliskai duoda contact us  doh.gif

Nu jo,matosi,kad profai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 01 10, 15:35)
taip galit paskambint ir atsaukt atbuline data, kitu atveju, galit ta data tik irasyt i tax assessmenta kai pildysit ir nereiks nei skambint  ax.gif  tik NI butina paskambinti ir pranesti, kad jau neesat self employed (jie tik atbuline data priima atsaukimus)  4u.gif

Aciu labai labai 4u.gif
Atsakyti
na va, kaip tik kazkas buvo cia ieshkojes info apie pasalpas tvarkancias firmeles. prashom. pabandymui biggrin.gif
o shiaip keistokai, kai kitiems yra patikima viska tvarkyt. toks vaizdas, jog jie kazka daugiau zino ar padarys. nebent tik £££ susirinks
Atsakyti
QUOTE(lauryte27 @ 2012 01 10, 13:08)
Jeigu gryzti neketini,ir esi isdirbus toj pacioj darbo vietoj 26 savaites,gali iseiti bet kada,tada gausi Maternity Alowance is valstybes,o ne is darbdavio.As taip dariau nes ir man darbas buvo per sunkus,nenorejau rizikuot vaikuciu...


Dirbu 1,5 metu toje vietoje.
o kiek procentu Maternity Allowance moka? smile.gif
Nes jei visai mazas procentas, tada jau verciau pasikankinsiu pora menesiu, su salyga, kad galesiu prisesti. biggrin.gif nes atlyginimas neblogas, gaila butu tai pararsti. schmoll.gif
Dabar ne sezonas, nera labai busy, galiu daugiau pailset, butu tik kur blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif Nu ,pavarciau temutee,bet neradau atsakymo i savo klausima. Gal galit kas padeti. Pabandysiu paaiskint. Mano vyras yra self-employdas. Pats mokasi kas puse metu po tuos 60 £ ir viskas buvo iki siol gerai. Dabar darbdavys liepe pasidaryti kazkoki kita self-emplaoymenta, kad galetu dirbti kompanijoj. Mano vyras turi atnesti kazkoki tai numeri jam g.gif Nu neaiskiai as cia,bet gal kas mane supras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viva34 @ 2012 01 11, 16:11)
Sveikos mergaites 4u.gif Nu ,pavarciau temutee,bet neradau atsakymo i savo klausima. Gal galit kas padeti. Pabandysiu paaiskint. Mano vyras yra self-employdas. Pats mokasi kas puse metu po tuos 60 £ ir viskas buvo iki siol gerai. Dabar darbdavys liepe pasidaryti kazkoki kita self-emplaoymenta, kad galetu dirbti kompanijoj. Mano vyras turi atnesti kazkoki tai numeri jam g.gif Nu neaiskiai as cia,bet gal kas mane supras ax.gif

Kaip suprantu, jusu vyras yra uzsiregistraves su NI kaip self employed ir moka NI imokas (kas iseina apie £60 kas pusmeti). Jo darbdavys praso UTR numerio (unique tax reference numerio) kuri gauni uzregistraves slef employmenta su Taxu ofisu (ir kurio reikia darant metines mokseciu apskaitas) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2012 01 11, 18:00)
Dirbu 1,5 metu toje vietoje.
o kiek procentu Maternity Allowance moka? smile.gif
Nes jei visai mazas procentas, tada jau verciau pasikankinsiu pora menesiu, su salyga, kad galesiu prisesti. biggrin.gif  nes atlyginimas neblogas, gaila butu tai pararsti. schmoll.gif
Dabar ne sezonas, nera labai busy, galiu daugiau pailset, butu tik kur blush2.gif  thumbup.gif

Maternity Allowance pays a standard weekly rate of £128.73 or 90 procent of your average gross weekly earnings (before tax), whichever is the smaller.
Atsakyti
QUOTE(lauryte27 @ 2012 01 11, 17:12)
Maternity Allowance pays a standard weekly rate of £128.73 or 90 procent of your average gross weekly earnings (before tax), whichever is the smaller.



Cia turimas omeny minimumas? o jei dirbau full time, tai Maternity Allowance gausiu irgi 90% atlyginimo? Iseina nera skirtumo moka valstybe ar darbdavys? 4u.gif
Atsakyti