Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

Aciu atsakiusiems,nes negaliu prisiskambinti savo buhalteriai,gal atostogauja.Nes kai anksciau esu su ja kalbejusi,tai ji kazka minejo,kad jei pastoviai dirciau pas ta patiar tuos pacius zmones,tai jie turi irgi moketi mokescius,kaip idarbine darbuotoja ar tai atskira saskaita banke bisnes atsidaryti ir moketi mokescius uz tai taippat.Dabar beveik radau kelis zmones,kuriems galeciau savaitgaliais tvarkyti namus ir pergyvenu,kad neuzkrauciaunezinodama juos papildomais mokesciais.Dar karta aciu.Kiek ieskausi internete informacijos,tai tik dali supratau,o abejoniu ir neaiskumu buvo daug.Dabar lyg ir ramiau pasidare,kai tik prisiskambinsiu buhalteriai,taiparasysiu ka ji pasakys ir gal kuriai pravers.Na ciakad uztikrinta butu smile.gif
Atsakyti
turiu toki durna dalyka, kaip dovieriaj no provieriaj- pasitikek, bet perpatikrink. maza ka kas sako. tai tik buna uzvedimu ant kelio, o visa kita susiziuri. juk visa atsakomybe, kaip self, gula ant jusu peciu. pasakymas, kad buhalteris sake, niekam bus neidomus. juolab, kai padai svyla, ir buhalteriai muzika pakeicia. vienaip ar kitaip, sekmes
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2012 02 14, 12:07)
turiu toki durna dalyka, kaip dovieriaj no provieriaj- pasitikek, bet perpatikrink. maza ka kas sako. tai tik buna uzvedimu ant kelio, o visa kita susiziuri. juk visa atsakomybe, kaip self, gula ant jusu peciu. pasakymas, kad buhalteris sake, niekam bus neidomus. juolab, kai padai svyla, ir buhalteriai muzika pakeicia. vienaip ar kitaip, sekmes

Na tai taip.Jus patarete,pati dar pasigooglinau ir kad uztikrinta butu pagaliau perskambinau buhalteriai smile.gif Tai jusabu teisus buvote.Man dar lengviaubus ir nereikes ieskotis kas menesi ar puse nauju uzsakovu.Namus tvarkant pas viena ar kelis zmones viskas liekatas pats kaip ir dirbau pries tai,jei tai darbas tikkelias dienas per savaite,o ne kas diena popilnas valandas.Dar geras dalykas,kad sitam darbui reikes pirkti valymo skyscius ir t.t. pirsines,skudurelius...smile.gif Nes kaip rasiau anksciau,dabartiniam mano darbui jokiu papildomu daiktu nereikejo pirkt ir kabinedavosi del irodymu HB . smile.gif
Atsakyti
Dar norejau paklaust.Gavau siandien taip laukta papildoma laiska is CB.Jie praso jau antra karta atsiusti savo ir vaiku pasus,gim.liudijimus.Gerai.Bet kaip su uzregistravimo poliklinikoje irodymu.Nuejau i poliklinika,paprasiau pazymos su anspaudu,kad vaikai lanko sia poliklinika,bet registraturoje pasake,kad jie tokiu pazymu neisraso.Daveapoitmenta pasdaktare,sake,kad ji gal parasys,bet uz tai reikessusimoketi.Gal kuri esate su tuo susidurusi?Drauge siunte israsyta savo vaikui recepta,kaip irodyma.As jokiu receptu neissaugojusi.Ar is tiesu reikia moketi daktarei,kad ji patvirtintu,kad vaikai registruoti ju poliklinikoje?
Ir dar dar su irodymu,kad vaikai lanko mokykla.Nejaugi ir mokykloje reikes ir darzelyje moketi pinigus,kad patvirtintu laiska,kad vaikai lankoju ugdymo istaiga?O gal tik uztenka mokyklos adresa parasyti?
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2012 02 14, 17:58)
As jokiu receptu neissaugojusi.

Juk pasiima vaistine recepta.Del mokejimo nezinau, bet kai kurie GP ima mokesti pvz uz nesciajai israsyta leidima skristi.
Mane siuo metu tikrina mano self employmenta, as tvarkau jau nuo 2007, tik dabar turiu vaikuti.Ir tikrina nuodugniai ( lietuvaiciu reidas smile.gif ), nors maniau issiunciau viska..Paprase dar vakar.Atvirai pasakius, man daug dalyku nereikejo niekada kad dirbciau full time ko jie praso.Business cards,invoicu, darbo knygu..Priemoniu taip pat neperku.
Gal kas susidurete/zinote- jei as turejau klienta vienam kartui, arba kliento jau to nebeturiu, galiu duoti jo duomenis g.gif Pries keleta savaiciu su vienu klientu keliai issiskyre, nelabai draugiskai,bet man tai buvo mano darbo valandos.Turejau vienkartiniu darbeliu,vienam irodymas butu man ismoketo cekio imokejimo kvitas(mokejau pay in masinoje,matos kliento vardas, pavarde), kitas buvo kompanija,man dave kopija invoice, jie patys issirase.
Tvarkausi pati, tikiuosi man pavyks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2012 02 14, 15:58)
Dar norejau paklaust.Gavau siandien taip laukta papildoma laiska is CB.Jie praso jau antra karta atsiusti savo ir vaiku pasus,gim.liudijimus.Gerai.Bet kaip su uzregistravimo poliklinikoje irodymu.


Manęs neprašė visai jokių patvirtinimų, bet draugai siuntė NHS laišką, jame gi įrašyti poliklinikos ir net gydytojo(kartais) duomenys.
Atsakyti
QUOTE(spylkutia @ 2012 02 14, 20:21)
Manęs neprašė visai jokių patvirtinimų, bet draugai siuntė NHS laišką, jame gi įrašyti poliklinikos ir net gydytojo(kartais) duomenys.

Turiu laiska is NHS su siuntimui sunui i ligonine ir kitalaiska,kad ateis pas jaunesnyji sunu daktare i namus.To turbut uztektu,bet dukrai jokiolaisko siusto neturiu,tai manau rytoj pasdaktare prasysiu,kad visus vaikus irasytu kazkokiojpazymoj,kad registruoti.
Dar svarstau apie CTC ir WTC atsiusto laisko,kad nesu atsakinga nei uz viena vaika,poto kai issiunciau jiems vaiku pasus ir gim.liudijumus.Ar gali buti tokia priezastis,kad vaiku liudijimuose irasyta mano senoji pavarde ir jie galvoja,kad ne savo vaiku dokumentus jiems issiunciau?Tuo labiau,kad visu vaiku pavardes skirtingos...Bet juk asmens kodas tai mano tas pats...Painiava su tuo popierizmu...
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2012 02 13, 16:43)
Tie 7 metai ne prie ko.Jei dirbo visa laika nuo prasymo datos,daugiau nei 16 valandu ir turi irodyma,tai reikia jiems nusiusti.Cia dar vienas pavyzdys,kai nereikia firmomis naudotis,kurioms nusispjauti ir jie nesigilina,kas ir del ko.Jei ji nedirba dabar,o diirba vyras,reikia tai pranesti.Kol kas porai uztenka  nors vienam dirbti 16 valandu.Nuo balandzio ju tures buti 24.Vienas tures  dirbti maziausiai 16

Aciu,tai kiek suprantu tai jai vis tiek priklauso kad ir vaikui 7 metai? Jos vyras uzdyrba i menesi tik 800 simtus,ji dabar nedyrba po kolas tik del stuburo operacijos. Aciu Maybe dar karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2012 02 14, 18:51)
Turiu laiska is NHS su siuntimui sunui i ligonine ir kitalaiska,kad ateis pas jaunesnyji sunu daktare i namus.To turbut uztektu,bet dukrai jokiolaisko siusto neturiu,tai manau rytoj pasdaktare prasysiu,kad visus vaikus irasytu kazkokiojpazymoj,kad registruoti.
Dar svarstau apie CTC ir WTC atsiusto laisko,kad nesu atsakinga nei uz viena vaika,poto kai issiunciau jiems vaiku pasus ir gim.liudijumus.Ar gali buti tokia priezastis,kad vaiku liudijimuose irasyta mano senoji pavarde ir jie galvoja,kad ne savo vaiku dokumentus jiems issiunciau?Tuo labiau,kad visu vaiku pavardes skirtingos...Bet juk asmens kodas tai mano tas pats...Painiava su tuo popierizmu...


g.gif o kai registravotės poliklinikoje negavot laiškų iš NHS su NHS numeriais??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spylkutia @ 2012 02 14, 22:21)
g.gif o kai registravotės poliklinikoje negavot laiškų iš NHS su NHS numeriais??? g.gif

Nuejau pirmakarta i poliklinika,dave anketas,ten jas uzpildziauir iskart pasiemiau apoitmentus pas ''skiepu''daktare.Dave uzrasymo lapelius ir siaip kiekvienakarta ,kai einamepas gydytojas,tai registraturoje visuomet pasisakai,kad atejai ir jos pasiima ta lapuka.
Gal ir buvo kazkoks laiskas atejas,bet visgi abejoju,nes tikrai neatsimenu,kad gauciau ir tarp visu ''popieriuku''nematau ax.gif
Na paziuresiu,kaman siandien daktare sakys del pazymos irkiek reikes susimoket.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti