Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

Sveikutės smile.gif pagaliau ir mes susitvarkėme huose benifets. Bet iškilo toks klausimukas- ar vaikai neskaičiuojami , kai apskaičiuoja HB? Turim vieną vaiką, mums paskaičiavo , kad turi likti 105 £ į savaitę. Bet aš buvau radusi internete skaičiuoklę, tai pagal ją kai yra vaikas turėtų likti 185£. Ar aš apsirinku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija1978 @ 2012 02 04, 12:19)
Sveikutės smile.gif  pagaliau ir mes susitvarkėme huose benifets. Bet iškilo toks klausimukas- ar vaikai neskaičiuojami , kai apskaičiuoja HB? Turim vieną vaiką,  mums paskaičiavo , kad turi likti 105 £ į savaitę. Bet aš buvau radusi internete skaičiuoklę, tai pagal ją  kai yra vaikas turėtų likti 185£. Ar aš apsirinku? g.gif


Siaip turetu buti iskaiciuojami, bet va, kaip Mitiene, berods rase, jai neiskaiciuoja, nes kazkokios pasalpos dar negauna. Tai, gal ir jums toks variantas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 02 04, 12:07)
Siaip turetu buti iskaiciuojami, bet va, kaip Mitiene, berods rase, jai neiskaiciuoja, nes kazkokios pasalpos dar negauna. Tai, gal ir jums toks variantas  g.gif

Taip,kadangi negauname CB,man skaiciuoja tikkaip vienai.
Atsakyti
Na taip, child benifets dar negauname. Keista tik kodėl nieko mums dėl to nesakė konsule, tik pasakė pranešti kai pradėsime gauti CB. Keistai jie čia skaičiuoja- gaunasi taip, kad vaikas neegzistuoja pagal juos kol pašalpos negauna biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(patricija1978 @ 2012 02 04, 12:42)
Na taip, child benifets dar negauname. Keista tik kodėl nieko mums dėl to nesakė konsule, tik pasakė pranešti kai pradėsime gauti CB. Keistai jie čia skaičiuoja- gaunasi taip, kad vaikas neegzistuoja pagal juos kol pašalpos negauna biggrin.gif .

Auginu trys vaikus.Nesiau is mokyklos ir darzelio popierius,kad vaikai lankougdymo istaigas.Nesiau is poliklinikos patvirtinimus,kad vaikai registruoti ,bet atsakymas,kad kol negaunameCB,tai nuomosjiems nekompensuos.Vakar manes neprieme i CAB,nes buvolabai daug zmoniu,apoitmento irgi nedave.Sake,kad pirmadieni ryte laukciau''gyvoje eileje''.Tai po apsilankymopas juos parasysiu,kokiu patarimugausiu.Gal kuriai bus naudinga irpritaikys savo situacijoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija1978 @ 2012 02 04, 10:42)
Na taip, child benifets dar negauname. Keista tik kodėl nieko mums dėl to nesakė konsule, tik pasakė pranešti kai pradėsime gauti CB. Keistai jie čia skaičiuoja- gaunasi taip, kad vaikas neegzistuoja pagal juos kol pašalpos negauna biggrin.gif .


Ir pas mane tas pats smile.gif Working ir Child credit tax jau senai gaunu, o va CB pakeitimu jau laukiu daugiau kaip puse metu ir Konsulas moka man kaip vienai gyvenanciai. Kaip jie aiskino, o gal vaikas negyvena su Jumis..Sakau tai eina gi i darzeli, tiek darzeli, tiek poliklinikoj gali patvirtinti, kad tik as viena bunu su vaiku smile.gif Nu sako nepykit, bet tokios taisykles smile.gif Nu ir nepykstu, laukiu CB smile.gif Ale tie rupuzes po daugiau kaip puses metu atsiunte vel kazkokia forma apie 10lapu..kur reik uzpildyt nuo kada cia esu, kokiose darbuose dirbau nuo 2003 ir pan.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2012 02 04, 13:09)
Ir pas mane tas pats smile.gif Working ir Child credit tax jau senai gaunu, o va CB pakeitimu jau laukiu daugiau kaip puse metu ir Konsulas moka man kaip vienai gyvenanciai. Kaip jie aiskino, o gal vaikas negyvena su Jumis..Sakau tai eina gi i darzeli, tiek darzeli, tiek poliklinikoj gali patvirtinti, kad tik as viena bunu su vaiku smile.gif Nu sako nepykit, bet tokios taisykles smile.gif Nu ir nepykstu, laukiu CB smile.gif Ale tie rupuzes po daugiau kaip puses metu atsiunte vel kazkokia forma apie 10lapu..kur reik uzpildyt nuo kada cia esu, kokiose darbuose dirbau nuo 2003 ir pan..  doh.gif

Man po formospildymo atejo laiskas su dar kitais klausimynais,paskui kad atsiusciau gim.liudijimus,paskui kadpasus,o paskutinis laiskas,kad nesu atsakinga nei uz viena vaika.Kiekviena karta telefonusakevisnauja versija del atsisakymo moketi CTC ir WTC.Dabar pildau per nauja prasyma doh.gif
Atsakyti
Sveikos, kas dėl HB ir vaiko skaičiavimo, tai mums vaiką skaičiavo nuo pat pirmos dienos, nors dar nei CTC nei CB negaudavom g.gif Taip kad kiekvienam councile kitaip.


Aš su klausimu, prieš metus pildėm WTC, neseniai gavosi taip, kad atmetė ir pildom iš naujo, bet nebeprisimenu ar reikia/kurioj grafoj reikia įrašyti LT gautą vaiko priežiūros atostogų išmoką (tuos pinigus iki dvejų metų būnant atostogose)?? doh.gif

Ir dar 8 psl, 5.7 klausimas apie estimated income "Have you or your partner used estimates when working out your income?" kas čia do klausimas??

Iš anksto dėkoju žinantiems ir atsakiusiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spylkutia @ 2012 02 06, 18:19)


Ir dar 8 psl, 5.7 klausimas apie estimated income "Have you or your partner used estimates when working out your income?" kas čia do klausimas??

Iš anksto dėkoju žinantiems ir atsakiusiems  4u.gif

Klausia ar irasete 'spejamas' t.y netikslias pajamas.Jei suskaiciavot tiksliai-rasote ne.
Atsakyti
QUOTE(mitiene @ 2012 02 03, 10:19)
Vaziuoju siandien i CAB.Matau,kad nieko nebus su tais laukimais ir skambinejimais.Puse metu negaunam CB.,o WTC CTC parase,kad neturiu vaiku (nors issiunciau irgrazino vaiku pasusir gim.liudijimus),dabar vel is naujo uzpildziau forma.HB paskaiciuoja tikman vienai,o council house truksta irodymu,kad dirbu,nors visus irodymus jiems pateikiau.Tai stai su daugybe klausimu ten vaziuosiu ir tikiuosi,kad jie pades ispainioti visas pinkles g.gif  doh.gif Idomu,kaip po apsilankymo pas juos vyks tolimesni dokumentu tvarkymai.

Mes taip pat jau daugiau nei puse metu nieko negaunam verysad.gif
Atsakyti
o as jau gavau WTC ir CTC, kreipiausi gruodi praitu metu, o paskaiciavo nuo rugsejo 19 d. (atvykau i UK rugsejo 25 d.) iki balandzio 5 d. kaip suprast? g.gif
ir gavau vienokia suma, o lapuose, kuriuos siandien gavau, suma yra daug didesne g.gif ir isvis ten tiek prirasyta visokiu sumu, kad jau nesigaudau kiek ir uz ka biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif turiu ir as sokia tokia probleme tikiuosi pagelbesit kuri nors man unsure.gif esu self employed (kirpeja) nuo birzelio 15d. bet dar neteko moketi NI,nors as skambinau i ofisa pries pora men.sake laukti laisko,kuris turetu ateiti iki liepos men.siuo metu laukiuosi mum jau 29sav.noreciau susitvarkyti MA, bet kaip ir neesu dar mokejus NI, be kurio ir negausiu MA, kaip man uzjudinti juos,kad galeciau susimoketi NI?kitas klausimas norit gauti MA reikia siusti 13 payslip kuriu as neturiu...is kur man gauti tuos payslip, juk as dirbu sau? verysad.gif verysad.gif verysad.gif ka dar reikia siusti norint susitvarkyti MA? nebegaliu nervas ima nebezinau ka ir daryti verysad.gif verysad.gif verysad.gif o pinigeliu reikia vaikiuko kraiciui supirkti verysad.gif
Atsakyti