Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 17

QUOTE(Natha @ 2012 02 12, 15:59)
Sveiki. Pradėjo kompas pūliuot (nešiojamas). Išsiardžiau ir kai kuriose vietose, nežinau kaip tie dalykėliai vadinasi,  tarkim kontaktai (na tie tokie smulkūs pvz ant motinos, na jų visur pilna) pasidengę lyg rūdim, lyg dulkėm. Vieni su ausų krapštuku pavalius nusitrina, o kiti lyg tepaluoti, tie nešvarumai tik trinasi, tepa ir nelabai valosi. Kompas gan ilgą laiką pastovėjęs kur galėjo pasigaut drėgmės. Tai man dabar varyt į Lemoną pirkt kažkokį skystį nuvalymui, ar neverta nei stengtis ir tyliai džiaugtis paskutinėmis kompo gyvenimo savaitėmis? Nes kai kurių vietų net neįsivaizduoju kaip nuvalyti, jos nerealiai smulkios.


joooo... drėgmės šiaip tai kompose nebūna, todėl užuot pačiam tvarkyti, rektų pas meistrus nešti...

QUOTE(Cukliukas @ 2012 02 12, 16:44)
Labukas smile.gif problemele : vakar keliau failus is kompo i isorini harda,nes planavom perinstaliuot windowsus,taciau kadangi daug info,ne viska perkopinom.Istrynem kazka svarbaus matyt,nes siryt kompas nebeisijunge,raso "NTLDR IS MISSING".Internete radau patarimu,kuriu pati nlb suprantu blush2.gif Vienas is ju,kad perinstaliuot windowsus,beet laba svarbi info ten likusi

tokiu atveju darai windows repair. panašiai kaip kad windausų instaliacija, tik neformatuoji jokio disko o pasirenki funkciją repair. Kitas būdas pabandyti užsikrauti safe mode rėžimą ir tuomet bandyti perkopijuoti likusius failus. Safe mode užsikrauna spaudinėjant F8 jei neklystu
Papildyta:
QUOTE(jukotu @ 2012 02 12, 21:00)
DINGO MAN VERTEJAS KUR AUTOMATISKAI ISVERSDAVO doh.gif kur rasti?????nerandu blush2.gif

turbūt pabėgo, nes algos nemokėjai.

QUOTE(vilmmmuks @ 2012 02 16, 21:20)
Laba diena,
turiu prašymą, gal kas žinot ar turit tokią paslaugėlę. Kaip būtų galima skaityti naujesnių metų ofiso wordinį dokumentą ir nebūtinai, excelį ar kitas programas skaityti senesnių metų offise.
Aš kažkada įsiinstaliavau kažkokią programėlę ir ėjo skaityti visų metų dokus, bet db vėl neina...
Dėkui.

fileformatconverter lygtais vadinas. Atsisiųsti reikia iš microsofto puslapiuko
http://www.microsoft...tails.aspx?id=3
Papildyta:
QUOTE(Palme22 @ 2012 02 15, 21:20)
neatidaro disko raso

drag files to this folder to add them to the disc

ka daryt man labai svarbios nuotraukos irasytos verysad.gif

bandyk atidaryti ant kito kompo su kita operacine sistema. o dar geriau, ant to kuriame buvo įrašytas kompaktas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edangra: 17 vasario 2012 - 16:25
QUOTE(overlook @ 2012 02 03, 17:12)
Sveiki 4u.gif

Kaip naršyklėje išjungti tokį dalyką :
tarkim jungiuosi į kokią nors svetainę, įrašau savo nick'ą ir jį automatiškai atsimena, įrašau kažką į google ir jį taip pat atsimena , ta prasme tik pradėjus kažką rašyt jau "meta" pasiūlymus. Tikiuosi supratote  smile.gif  Sename pc taip nebuvo ir dabar norėčiau lygiai to pačio smile.gif


Gal kas visgi padėtų? smile.gif

Atsakyti
gal kas yra bandęs atnaujinti bateriją? ar geriau pirkti naują?
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2012 02 18, 18:30)
Gal kas visgi padėtų? smile.gif

tep, tuoj pabursiu iš savo krištolinio rutulio, kokią tu naršyklę naudoji...
ne nu sako, kad dabar visa transliacija eina skaitmeniniais kanalais, o mano krištolinis rutulys analoginius priima. Tad naršyklės tipas lik nenustatytas...
O dabar į temą Prasivalyk cookius, ir uždėk varnelę kad jų nesaugotų, arba kad būtų išjungtas autocomplete'as
ir viskas
Kaip tai padaryti pasigooglink pagal savo naršyklę.
Siūlau pabandyti paiešką taip how to turn off autocomplete in xxxx
Atsakyti
Galima buvo ir be ironijos, kažkaip nepagalvojau, kad naršyklėse visose tai skiriasi, nors pripažįstu - mintis kvaila smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(popiete @ 2012 02 18, 21:42)
gal kas yra bandęs atnaujinti bateriją? ar geriau pirkti naują?

visada geriau yra pirkti naują:
nes naujas daiktas yra naujas
naujam daiktui suteikiama gamintojo garantija
Papildyta:
QUOTE(overlook @ 2012 02 18, 22:44)
Galima buvo ir be ironijos, kažkaip nepagalvojau, kad naršyklėse visose tai skiriasi, nors pripažįstu - mintis kvaila smile.gif
Ačiū 4u.gif

kaip moteris moterį turėtum suprasti...
kaip kažkada sakė MB, kuo daugiau info tu man pateiksi, tuo mažiau tau reiks vaikščioti susiraukus, kad aš tavęs nesuprantu
Atsakyti


labas 4u.gif ar galėtumėt padėti g.gif negaliu naudotis mozila, man ji patogiau, nei ex.


Nerastas serveris
Naršyklei nepavyko rasti serverio šiuo adresu: search.conduit.com.




Patikrinkite, ar rinkdami adresą nepadarėte klaidų, pavyzdžiui,
ww.pavyzdys.lt vietoje
www.pavyzdys.lt
Jei nepavyksta įkelti ir kitų tinklalapių, patikrinkite kompiuterio ryšį su tinklu.
Jei Jūsų kompiuteris ar tinklas apsaugotas užkarda arba jungiamasi per įgaliotąjį serverį, įsitikinkite, kad
naršyklei „Firefox“ leidžiama pasiekti saityną.

labai būsiu dėkinga blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sefiene*: 19 vasario 2012 - 13:20
Sveiki man atsitiko tokia problemele , kad torrentas nk nesiuncia ,kad ir ka bandyciau jis rodo 0% nk nesidaro.Kas galejo nutikt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolcexxx @ 2012 02 20, 21:35)
Sveiki man atsitiko tokia problemele , kad torrentas nk nesiuncia  ,kad ir ka bandyciau jis rodo 0% nk nesidaro.Kas galejo nutikt? blink.gif


kelios galimos problemos:
nera susijungimo su trackeriu (nes trackeris nuluzes)
nera susijungimo su trackeriu (nes port'ai uzdari)
nera seeder'iu, kurie skleidzia failus
naudojate bloga versija utorrent (pvz beta versija)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiklas: 21 vasario 2012 - 09:37
Sveiki,gal kas gales atsakyti kokia programa laptope skleidzia garsa kaip fotoaparato? g.gif Seniau to nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispyrus ozka @ 2012 02 21, 14:13)
Sveiki,gal kas gales atsakyti kokia programa laptope skleidzia garsa kaip fotoaparato?  g.gif Seniau to nebuvo  g.gif

Prisiminkite ka isirasete pastaruoju metu ax.gif
Atsakyti
Laba ,rasau cia gal kas zinosit,kaip paslept tas visas reklamas puslapiuose????? Aciu 4u.gif
Atsakyti