Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 17

QUOTE(Teddi_Bear @ 2012 01 28, 22:09)
Sveiki. Turiu problemėle su internetiniu žaidimu  blush2.gif  ax.gif Bandau paleisti žaidimuką MINECRAFT, o man išmeta štai tokią lentelę:
Gal kas žino ką daryti?  4u.gif  g.gif


http://www.minecraft...play-minecraft/


Atsakyti
Laba visoms/visiems,

Gal kas buvot susidure su tokia nesamone...

Senas loptopas prisigaude virusu (ko gero). Tada prijungiau prie loptopo nesiojama kietaji diska ir i ji "back up`inau" pora svarbiausiu failu. Bet dabar kai prijungiu kietaji nesiojama diska prie naujo kompiuterio, nebematau senu failu, tik tai ta ka "backupinau"...T.y. negaliu prieiti prie mazdaug 400 GB... verysad.gif Visa tai nera dinge, nes vietos diske nesumazeje, taciau viskas pasikeite i ta kazkoki FAT32 formata...Net nemoku normaliai paaiskinti blush2.gif Gal kas zino, kaip tai atsitiko ir ka man dabar daryti, kad susigrazinti "nematomus" duomenis. 4u.gif
Bandziau kazka guglinti angliskai/vokiskai, bet kad sunkiai apskritai suprantu kas ivyko ir kur ieskoti problemos sprendimo... doh.gif
Atsakyti
4u.gif jau radau. pasirodo tik failai pasislepe blush2.gif sorryyy
Atsakyti
Sveiki.Papuoliau į kažkokį užburtą ratą,nebesuprantu.

VGA kabeliu buvau pajungusi TV ir žiūrėjau filmus.Viskas buvo gerai,bet kas atsitiko dabar.
Nors Display settings varnelė uždėta ant " Extend the desktop onto this monitor" , filmai vistiek jungiasi ir rodosi tik per PC.

Net kai TV monitorių padarau "This is main monitor " ir visos ikonos nusikelia ant TV ekrano,vistiek paspaudus filmo peržiūrą,jis ima rodytis per kompą.

Nieko nesuprantu,ką padariau ne taip ir kaip pasitaisyti.
Naudoju VLC Media player programą. Padėkit ,žmonės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimute @ 2012 02 02, 01:04)
Sveiki.Papuoliau į kažkokį užburtą ratą,nebesuprantu.

VGA kabeliu buvau pajungusi TV ir žiūrėjau filmus.Viskas buvo gerai,bet kas atsitiko dabar.
Nors Display settings varnelė uždėta ant " Extend the desktop onto this monitor" , filmai vistiek jungiasi ir rodosi  tik  per PC.

Net kai TV monitorių padarau  "This is main monitor " ir visos ikonos nusikelia ant TV ekrano,vistiek paspaudus filmo peržiūrą,jis ima rodytis per kompą.

Nieko nesuprantu,ką padariau ne taip ir kaip pasitaisyti.
Naudoju VLC Media player programą. Padėkit ,žmonės 4u.gif


Siaip ant klaviaturos, F1 klavise, yra laptopas ir ekraniukas. Ji paspaudus galima nustatyti kaip rodyti vaizda. Galite pasirinkti pvz Dublicate arba Projector only.

Del to Extend (nustatymuose)... gal nepasirenkate antrojo monitoriaus?
O gal visai ten nereikia jokiu varneliu...?

Pameginkite ivairius variantus. Turetu susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DuoDuo: 02 vasario 2012 - 13:40
patarkit kaip operoj bei google chrome narsyklese isjungti reklamas? buciau dekinga .
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 01 31, 20:33)
Gal kas patars,ka daryti... kazkodel neveikia man mozilla siandien,ismeta  lentele "strigciu pranesiklis" kad susidure su problema ir uzstrigo

Atsakyti
sveikos,gal galit padet?nezinau ka reikia daryti,kad forumuose kompiuteris neiimena anksciau rasytu zodziu,kiekviena kart turiu rasyt is naujo tuos pacius zodzius(tikuosi suprantamai parasiau doh.gif )
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Kaip naršyklėje išjungti tokį dalyką :
tarkim jungiuosi į kokią nors svetainę, įrašau savo nick'ą ir jį automatiškai atsimena, įrašau kažką į google ir jį taip pat atsimena , ta prasme tik pradėjus kažką rašyt jau "meta" pasiūlymus. Tikiuosi supratote smile.gif Sename pc taip nebuvo ir dabar norėčiau lygiai to pačio smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
pasakykite prašau, kaip galima prijungti printerį prie komp. jei neturiu diskelio blush2.gif
Modelis - Samsung ML- 2015 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 02 02, 13:34)
Siaip ant klaviaturos, F1 klavise, yra laptopas ir ekraniukas. Ji paspaudus galima nustatyti kaip rodyti vaizda. Galite pasirinkti pvz Dublicate arba Projector only.

Del to Extend (nustatymuose)... gal nepasirenkate antrojo monitoriaus?
O gal visai ten nereikia jokiu varneliu...?

Pameginkite ivairius variantus. Turetu susitvarkyti smile.gif


Viską išbandžiau,nėra pas mane to klavišo su laptopu ir ekraniuku ir pasirinkimo paspaudus jokio neduoda. Mano yra laptopas Dell, o programa naudoju Vista.

Dar kartoju savo prašymą.
VGA kabeliu buvau pajungusi TV ir žiūrėjau filmus.Viskas buvo gerai,bet kas atsitiko dabar.
Nors Display settings varnelė uždėta ant " Extend the desktop onto this monitor" , filmai vistiek jungiasi ir rodosi tik per PC.


Viską padarau nusistatau ir pereinu į televizoriaus monitorių su visom programom ir ikonom,bet tik paspaudžiu filmų leistuvę ir automatiškai tuščiame kompo ekrane pradeda rodyti filmus. Patarė nusinešt su pelyte tą VLC playerį,nusinešiau,vistiek net ten paspaudus,čia atsidaro filmas


Gal dar kas ką gali pasiūlyti.O gal žinot kokį normalų kompiuteristų forumą,kuriame rasčiau atsakymą.

Atsakyti
Sveiki, bukit geri paaiskinkit, ant mano PC ekrano atsirado du balti taskeliai, kurie labiausiai matomi tik baltame fone... ar jie gali dideti ir kas cia per ,,fruktas"??? ir apskritai is kur jie cia dabar islindo? Susinervinau labai ax.gif g.gif
Dekui.
Atsakyti