Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms, vol. 4

Noreciau ismokti megzti, bet neturiu kas pamokina. Gyvenu Vilniuje. Pradmenis moku, o toliau tamsus miskas... Knygos nepadeda, kad ir kiek skaityciau vistiek niekas nesigauna. Uz pamokas atsilyginciau.
Atsakyti
Siaip tai svarbiausia tureti DIDELY nora megzti ir nerti. O toliau sitas forumas yra tiesiog aukso lobynas!!! Nusprendi ka nori ismokti megzti (siulyciau pradeti nuo serveteles, o jei virbalais tada saliko) ir pradedi vartyti senesnes temas. Merginos tikrai viska laaabai issamiai papasakojusios yra, kai kur net nuotraukose nufotografavusios kas ir kaip. Svarbiausia nereikia ieskoti pacio lengviausio kelio, kad kazkas visa informacija uz tave sukramtytu ir pateiktu. Nepatingek ir isiskaityk i sita foruma. O kaip sakoma googlas siais laikais visagalis- informacijos sociai. Kas neaisku klausk cia. Kiek galesime tiek padesime ir atsakysime.
Atsakyti
As youtubej su pamoklem nezinau kiek laiko prasedejau, kruvos mezgimo knygu perskaiciau ir bandziau . Man vistiek neiseina suderinti, apskaiciuoti raportus, ismezgu netaisyklingai akis,o ir nezinau kaip tesingai, tuoj ir rastas netoks, niekaip nesugebu atgaivinti mokyklos laiku pradmenu. As suprantu, kad cia lobynas rastu , paaiskinimu ir taip visokiu gerybiu, bet as bijau , kad man tai ne kiek nepadeda. gali ismokti zenklus atmintinai , bet jei nezinai kaip teisingai ta aki ismegzti tai niekur toli nenueisi. o man knygose parodyti paaiskinimai nepadeda, vistiek negerai gaunasi. Salika paprasta , blogu, geru akiu as numezgu be problemu, bet kai tik uzsimanau numegzt megztini , suprantu ,kad nemoku nuleist akiu , kiek ju nuimt. As LABAI noriu ismokti megzti normaliai. Vaseliu jau net nesvajoju , jauciu tai butu visai ne mano galvai.
Atsakyti
na stiprybės tada tavo būsimai mokytojai, nes jei tikrai tiek perveretei knygų ir dar skaitinėjai internete tiek...... ax.gif
Papildyta:
nors šalikus sugebi megzt.... tai ko tada kitkas taip beviltiškai? hm........
Atsakyti
As suprantu ,kad jums atrodo tai keista, gal net juokinga smile.gif man tai graudu, kad as ant rankdarbiu niekam tikus.
Atsakyti
simoncita, o aš jus puikiai suprantu ir pritariu 4u.gif 4u.gif Jei tik yra noras, poreikis mezgimui - pirmyn thumbup.gif Nesigaus kartą, kitą, o trečia - jau viskas pavyks. Žinoma, gerai būtų susirasti šiek tiek patyrusią mokytoją..
O Vilniuj siūlų parduotuvėse nėra tokios paslaugos - ateini su savo mezginuku tam tikromis valandomis ir už kažkokį valandinį mokestį tave moko ir aiškina ko nesupranti ? Kaune bent kelias žinau, kur galima taip pasimokyti.. Na ir šiaip Kaune galėčiau padėti, nes ax.gif mokau visad ir visas, kas bent kiek domisi mezgimu. Kažkada, studijų metais, mane pačią kambariokė labai pašaipiai mokė, stebėdamasi kaip čia aš vidurinę baigiau ir rašto susiskaičiuoti nemoku.. Tai va, dabar aš suprantu kaip gali norėti megzti ir.. stop ... nėra kam pamokyti.
Atsakyti
Aš tai vis tiek nesuprantu ko jūs nemokat... Blogas, geras akis megzt mokat? O užmetimą padaryt? O sumegzt 2 akis į kairę ar į dešinę? Jeigu tiek mokat - tada galima ir internetu aiškintis...

o vašeliu jeigu mokat žemą ir su užmetimu stulpelius nert - viskas ten toliau iš jų susideda ax.gif

Kaune mielai parodyčiau ir pamokyčiau, kiek pati moku, bet Vilniuj deja nebūnu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 09 rugsėjo 2011 - 13:24
Man visa gyvenima geriau sekesi matematinius uzdavinius spresti, kompa galiu isrinkti ir surinkti vel is naujo, bet kas liecia rankdarbius, kazkoks nesusipratimas.
Zinau , Kaune kazkaip daugiau atsiranda kas pamoko, va mano drauge besilaukdama leliuko, susirado mokytoja, o si jai padejo ismokti normaliai megzti, ir vaiko kraitelis jau nemenkas, visko prigalvojo. Nepaisant visu nesciuju prietaru,kad negalima megzti kol laukiesi. Ji labai savimi didziuojasi smile.gif O anksciau irgi i knygas akis ibedus sedejo ir gaudavos snipstas. Man nesvarbu jeigu jums atrodo tai juokinga, ismokt gerai megzti yra didziausia mano svajone.
Papildyta:
Aciu Dohlia+++ uz palaikyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simoncita @ 2011 09 09, 14:00)
As suprantu ,kad jums atrodo tai keista, gal net juokinga smile.gif man tai graudu, kad as ant rankdarbiu niekam tikus.

kas nori ismokti, tas ir ismoksta.... mano dukra 13 metu, neria sukneles, serveteles, staltieses vaseliu ir niekas netskiria ar tai as, ar dukra, pati issipiesia schemas, prigalvoja visokiu rastu, net zodzius isneria, mezga salikus, is puses zodzio supranta kaip daryti, bet tai irgi ismoko per asaras.... Budavo trenkia i siena ta mezgini, sako - kvaili tie siulai ir tie visi mezginiai, nesamone, nemegsiu daugiau niekad, nesamone ir t.t. Bet po truputi ismoko, reikejo motyvacijos.... As pati mokiausi is knygu (mano mama niekada nemezge, nesiuvo ir apskritai, su rankdarbiais iki sios dienos nedraugauja...), po truputi, po truputi ir ismokau.... Knygose gana aiskiai parodyta kiekviena aki kaip ismegsti, tik reikia bandyti.... O mezgant megztuka ar kelnes, as isardydavau senas kelnes ar kokia bliuzele ar maike ir pagal ta iskarpa megzdavau. Pirmiausia paprastu rastu, lygiai, paskui siek tiek sudetingesni.... kaskart vis tobuleji, matai, kad buvo blogai, tai kita karta kitaip darai..... nemegzkit iskart rubu sau - megzkit vaikams... Pradekit nuo liemenes vaikui paprastu rastu (jei jau salikus mezgat), paskui kai jau liemenes ivaldysit, galit rankoves pabandyti nusimegzti 9irgi koki isaugta ruba issiardykit ir matysit kokia forma megzti. Forma suteikiama nuimant arba uzdedant akis.... kaip tai padaryti - visos mezgimo knygos prirasytos (arba vaizdines net medziagos youtube yra). vaikiski rubeliai greiciau mezgasi, greiciau perprasis esme, o paskui jau galsit ir suaugusiems bandyti - principas tai tas pats smile.gif....
Zinoma, kai gyvas zmogus parodo, tai lengviau.... cia be kalbu. Bet imanoma ir paciam ismokti, jei didelis noras yra. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoncita @ 2011 09 09, 14:39)
Man nesvarbu jeigu jums atrodo tai juokinga, ismokt gerai megzti yra didziausia mano svajone.

niekas čia ne juokinga. Bet jeigu neatsiras mokytoja, tai kažkaip vis tiek norėsit išmokt mirksiukas.gif Pabandykit paklaust mezgimo parduotuvėse - ten turėtų pamokyt be problemų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 09 09, 14:43)
kas nori ismokti, tas ir ismoksta.... mano dukra 13 metu, neria sukneles, serveteles, staltieses vaseliu ir niekas netskiria ar tai as, ar dukra, pati issipiesia schemas, prigalvoja visokiu rastu, net zodzius isneria, mezga salikus, is puses zodzio supranta kaip daryti, bet tai irgi ismoko per asaras.... Budavo trenkia i siena ta mezgini, sako - kvaili tie siulai ir tie visi mezginiai, nesamone, nemegsiu daugiau niekad, nesamone ir t.t. Bet po truputi ismoko, reikejo motyvacijos.... As pati mokiausi is knygu (mano mama niekada nemezge, nesiuvo ir apskritai, su rankdarbiais iki sios dienos nedraugauja...), po truputi, po truputi ir ismokau.... Knygose gana aiskiai parodyta kiekviena aki kaip ismegsti, tik reikia bandyti.... O mezgant megztuka ar kelnes, as isardydavau senas kelnes ar kokia bliuzele ar maike ir pagal ta iskarpa megzdavau. Pirmiausia paprastu rastu, lygiai, paskui siek tiek sudetingesni.... kaskart vis tobuleji, matai, kad buvo blogai, tai kita karta kitaip darai..... nemegzkit iskart rubu sau - megzkit vaikams... Pradekit nuo liemenes vaikui paprastu rastu (jei jau salikus mezgat), paskui kai jau liemenes ivaldysit, galit rankoves pabandyti nusimegzti 9irgi koki isaugta ruba issiardykit ir matysit kokia forma megzti. Forma suteikiama nuimant arba uzdedant akis.... kaip tai padaryti - visos mezgimo knygos prirasytos (arba vaizdines net medziagos youtube yra). vaikiski rubeliai greiciau mezgasi, greiciau perprasis esme, o paskui jau galsit ir suaugusiems bandyti - principas tai tas pats smile.gif....
Zinoma, kai gyvas zmogus parodo, tai lengviau.... cia be kalbu. Bet imanoma ir paciam ismokti, jei didelis noras yra. Sekmes  mirksiukas.gif

Saunuole Jusu dukra , tikiu ,kad jai sekasi megzti kuo puikiausiai. Manau teks paklausyti jusu ir pradet viska megzt nuo lygaus rasto ir nebandyt jokiu kiaurarasciu, pyneliu ir tt.
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2011 09 09, 14:44)
niekas čia ne juokinga. Bet jeigu neatsiras mokytoja, tai kažkaip vis tiek norėsit išmokt mirksiukas.gif Pabandykit paklaust mezgimo parduotuvėse - ten turėtų pamokyt be problemų ax.gif

o as tikrai ismoksiu, nesvarbu , jei tai pareikalaus ir viso mano gyvenimo smile.gif kazkaip netoptelejo paklaust siulu parduotuveje ar neuzsiima ir pamokelem...
Atsakyti
na svarbiausia kad dar kažkas nori megzt nors ir nėra taip madinga kaip naujieji visokie rankdarbiai.... 4u.gif
Atsakyti