Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms, vol. 4

QUOTE(Avijacija @ 2011 09 09, 15:57)
na svarbiausia kad dar kažkas nori megzt nors ir nėra taip madinga kaip naujieji visokie rankdarbiai....  4u.gif

gal nemadinga, bet moteris mano manymu turi moketi megzti, man asmeniskai , tai labai moteriska:)
Atsakyti
QUOTE(simoncita @ 2011 09 09, 13:37)
As youtubej su pamoklem nezinau kiek laiko prasedejau, kruvos mezgimo knygu perskaiciau ir bandziau . Man vistiek neiseina suderinti, apskaiciuoti raportus, ismezgu netaisyklingai akis,o ir nezinau kaip tesingai,  tuoj ir rastas netoks, niekaip nesugebu atgaivinti mokyklos laiku pradmenu. As suprantu, kad cia lobynas rastu , paaiskinimu ir taip visokiu gerybiu, bet as bijau , kad man tai ne kiek nepadeda. gali ismokti zenklus atmintinai , bet jei nezinai kaip teisingai ta aki ismegzti tai niekur toli nenueisi. o man knygose parodyti paaiskinimai nepadeda, vistiek negerai gaunasi. Salika paprasta , blogu, geru akiu as numezgu be problemu, bet kai tik uzsimanau numegzt megztini , suprantu ,kad nemoku nuleist akiu , kiek ju nuimt. As LABAI noriu ismokti megzti normaliai. Vaseliu jau net nesvajoju , jauciu tai butu visai ne mano galvai.

Yra mezgimo kursu ir Vilniuje,uzsidekit per google ir tikrai rasit mirksiukas.gif

Pvz.cia kursai ir cia,ir dar tikrai yra,cia pirmus pasitaikiusius sudejau.
Va dar viena ,man atrodo,puiki nuoroda mezgimo klubas
Atsakyti
Puiki nuoroda besimokančioms. Yra ne mažai video pamokėlių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 09 11, 11:51)
Puiki nuoroda besimokančioms. Yra ne mažai video pamokėlių.  4u.gif



Pati as irgi dar visai neseniai nemokejau ir neisivaizdavau kaip virbalais numegzti servetele ir tik sio psl.pagalba be problemu issiaiskinau kaip tai padaryti:) super puslapis.
Atsakyti
Kaip megzti - filmukas biggrin.gif http://www.youtube.c...h?v=3uw-nUvGrBY

Pagrindinės akelės ir išmezgimai (angliškai, bet su paveiksliukais) http://www.learn2kni...ic-stitches.php

Mezgam, aiškinamės, parodom, kas išėjo.

Ardymas - tai taip pat mezgimas, tik ATGAL. Nebijokit ardyti, geriau padirbėti ilgiau, nei būti nepatenkintai rezultatu.

user posted image

Senoji tema - http://www.supermama...howtopic=667723
Atsakyti
Gal kvaila pasirodysiu, bet as nezinau, kokio ilgio rankove megzti megztukui, kaip ismatuoti, kad nebutu nei per ilga nei per trumpa? kaip pamatuoti? Kazkur radau parasyta, kad visiems dydziams vienodas ilgis-41cm.(nuo rieso iki pazasties) Ar tai tiesa?
Atsakyti
Čia kaip visoms kojoms vienas numeris - 41 smile.gif

Juokai juokais, rankos skirtingo ilgio yra, rankovių ilgis skirtingas mėgiamas, aš megzdama matuoju nuo riešo iki pažąsties (įskaitau mėginuko skalbto duomenis, jei pailgėjo), tada jau formuoju galvutę/nuiminėju.



Beje, dar liko galiukas trečios temos čia pabaigt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 04 gruodžio 2011 - 16:06
QUOTE(radera @ 2011 12 04, 16:53)
Gal kvaila pasirodysiu, bet as nezinau, kokio ilgio rankove megzti megztukui, kaip ismatuoti, kad nebutu nei per ilga nei per trumpa? kaip pamatuoti?  Kazkur radau parasyta, kad visiems dydziams vienodas ilgis-41cm.(nuo rieso iki pazasties) Ar tai tiesa?

Paprasčiausias būdas - pamatuoti jau turimą gero dydžio drabužį. smile.gif
Atsakyti
Labas,
kazkuria diena nei is sio, nei is to uzsimaniau kanors megzti, galvoju gal kokia kojine pabandyti... siaip as esu mezgusi tik vidurinej mokykloj, o daugiau nemezgiau ax.gif
tai internete paieskojau ir pagal aprasyma bandziau vaikiskus batukus numegzti, ir kazkas gavosi blush2.gif

user posted image

tik nezinau kaip reikia batukams raistelius daryti, ar tiesiog siulas perveriamas, ar pynute reikia daryti? ir kaip reikia padaryti gerus bumbulus, man gavosi nekokie doh.gif
Atsakyti
ernestute, linksmi ir saulėti batukai, gerai padirbėjai thumbup.gif:

Bumbulams svarbiausia - siūlo negailėt, o virvelę (nertą, suktą iš kelių siūlų, pintą) galima tiesiog per puresnį mezginį pervert, galima - specialiai išmegzt kiaurinuką būsimo raištuko vietoje.

QUOTE(M@rgo @ 2011 12 05, 12:57)
Papildyta:
štai jau greitai pabaigsime šiuos namučius, bet norėjau paklausti kaip jus mezgate sages kur šaliam buna įvairios tokios rožytės visokios, gal galėtumete pasidalinti patirtimi. dėkoju. Va kaip pavyzdis ( nuotrauka skolinta) 4u.gif

user posted image


Gaminau tik mažesnes, bet principas - ilga pynutė, ir ant jos vis didėjančio užmetimų skaičiaus stulpiukų krūvelėmis formuot žiedlapius. Paskui ta ilga žiedlapių juostelė sukant susiuvama, ir vualia - roželė.

O va tokias user posted image user posted image

(kai skubi prieš padovanojimą fotografuot, būna, vaizdas nusislenka. Tikiuos, pakankamai matosi?}


galima mezgant apvaliai kaip servetėlę ir vis "užlipant" ant jau panertos vietos dar panert, pagaminti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 05 gruodžio 2011 - 14:11
QUOTE(ernestute @ 2011 12 05, 14:03)
tik nezinau kaip reikia batukams raistelius daryti, ar tiesiog siulas perveriamas, ar pynute reikia daryti? ir kaip reikia padaryti gerus bumbulus, man gavosi nekokie  doh.gif

bumbalams reikia daugiau siulo. (as tai dazniausiai siula apvynioju ant triju pirstu, paskui surisu, perkerpu, ir dailinu zirklems bumbulus)
raistelius as visad nusineriu pynutes su vaseliu.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2011 12 05, 14:08)
ernestute, linksmi ir saulėti batukai, gerai padirbėjai thumbup.gif:

Bumbulams svarbiausia - siūlo negailėt, o virvelę (nertą, suktą iš kelių siūlų, pintą) galima tiesiog per puresnį mezginį pervert, galima - specialiai išmegzt kiaurinuką būsimo raištuko vietoje.


skylutes, tai ismezgiau raistukams, tik nebuvo parasyta kaip juos daryti, nes ten pavyzdy duvo iverta juostele

QUOTE(kristynka* @ 2011 12 05, 14:10)
bumbalams reikia daugiau siulo. (as tai dazniausiai siula apvynioju ant triju pirstu, paskui surisu, perkerpu, ir dailinu zirklems bumbulus)
raistelius as visad nusineriu pynutes su vaseliu.


aciu uz patarimus abiems 4u.gif
Atsakyti