Įkraunama...
Įkraunama...

Vaflinės

QUOTE(mildaj @ 2009 04 27, 20:40)
na tai ryt lauksim atsiliepimu kaip pasiseke  ax.gif



Viskas thumbup.gif Greit iskepa. Galingumo tikrai pakanka net nereik ant maximumo kept. 4u.gif
Atsakyti
Siandien senukuose ir as nupirkau, ziuresim kaip keps, kam idomu maciau ju ten pilna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2009 05 06, 12:15)
Siandien senukuose ir as nupirkau, ziuresim kaip keps, kam idomu maciau ju ten pilna smile.gif

Nu pagaliau normaliai i LT uzsiveze, o tai galvoj netilpo - paklausa yra, o prekiu ner, visi tik galvom palinguoja, nebus greitai, tipo, nebus...
Beje, seniuose ir kaina beveik tokia pati kaip kad as pirkau is internetines firmos.
Atsakyti
QUOTE(Babusia @ 2009 05 06, 13:11)
Nu pagaliau normaliai i LT uzsiveze, o tai galvoj netilpo - paklausa yra, o prekiu ner, visi tik galvom palinguoja, nebus greitai, tipo, nebus...
Beje, seniuose ir kaina beveik tokia pati kaip kad as pirkau is internetines firmos.



Kaina mokejau 69 lt, o internetineje parduotuveje Clatronik pirkai ar kokia kita, nes pirkau dziaugiuosi dar nebandziusi, firma aisku ne is geriausiu, bet vokiska, gal ir nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2009 05 06, 15:13)
Kaina mokejau 69 lt, o internetineje parduotuveje Clatronik pirkai ar kokia kita, nes pirkau dziaugiuosi dar nebandziusi, firma aisku ne is geriausiu, bet vokiska, gal ir nieko  g.gif



Lygiai tokia pat Clatronic, jau nieko nelaukiau ir emiau, nes po to vel puse metu su ziburiu nerasiu:)))
67 mokejau.
Atsakyti
ši vaflinė tikrai gera, savaitgalį išbandžiau,išeina traškūs,ploni vafliai ir kepa greitai.
Atsakyti
Ieskojau ieskojau ir pagaliau radau sitoj temoj kabliuka bigsmile.gif , kur galiu ta vafline rasti thumbup.gif Labai gerai bandysiu dairytis senukuose, nes net seile bega man ir mano seimai kaip mes ju pasiilgom, pritepdavau rududu ir susukdavau mmmm skanumelis tongue.gif O dabar ner su kuom kept, tarybine uzsibaige... reikia naujos mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau ir as nuejus i senukus Klaipedoje,sake neturi....taip kad teks toliau ieskoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ricicinuke @ 2009 06 28, 16:34)
Buvau ir as nuejus i senukus Klaipedoje,sake neturi....taip kad teks toliau ieskoti verysad.gif

Aš Klaipėdoje Big'o Topocentre vaflinę atradau.Pabandykit tenais pasižiūrėti, gal vis dar tenais būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(stilla @ 2009 06 28, 19:37)
Aš Klaipėdoje Big'o Topocentre vaflinę atradau.Pabandykit tenais pasižiūrėti, gal vis dar tenais būtų g.gif

Aciukas uz info,leksiu ryt ziureti 4u.gif
Atsakyti
Norėjau Jums tokį klausimėlį užduoti, - gal žinot kur galima nusipirkti "sovietinių" (deja turbūt jos ir yra kokybiškiausios) vaflinių? Bet ne širdutėms kepti, o valfiams. Ieškojau parduotuvėse ir naujų valfinių, bet nusivyliau pamačiusi tik vienos firmos vaflinę, ir tai man pasirodė per maža tokia..
Taip pat norėčiau, kad pateiktumėt ir savo vaflių receptų, jeigu juos kepate wink.gif Manau ši tema bus gera proga toms kurios turi iš senų laikų prisiminti, išsitraukti ir vėl panaudoti apdulkėjusias vaflines =)

Atsakyti
QUOTE(_Ange_ @ 2009 11 25, 01:00)
Norėjau Jums tokį klausimėlį užduoti, - gal žinot kur galima nusipirkti "sovietinių" (deja turbūt jos ir yra kokybiškiausios) vaflinių? Bet ne širdutėms kepti, o valfiams. Ieškojau parduotuvėse ir naujų valfinių, bet nusivyliau pamačiusi tik vienos firmos vaflinę, ir tai man pasirodė per maža tokia..
Taip pat norėčiau, kad pateiktumėt ir savo vaflių receptų, jeigu juos kepate wink.gif Manau ši tema bus gera proga toms kurios turi iš senų laikų prisiminti, išsitraukti ir vėl panaudoti apdulkėjusias vaflines =)


oi tikrai tos sovietines vaflines geras dalykas bent jau man skaniau nei tos sirdeles, as pati turiu bet maniskei amzius jau pribrendo gesti dar vis pataiso smulkius gedimus bet va rankenu jau nebera, hihihi.gif ieskojau ir as pirkti tai aptikau Panevezio turguje pirkti atrodo virs 100lt kainavo, svajoju ir as nusipirkti. 4u.gif
Atsakyti