Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)

QUOTE(Rutele_S @ 2012 12 10, 14:20)
Aha dabar toks etapas kad bet kur bet kaip isikibt bando ir stotis. Ar tai kabanti sluota grindims sluoti ar uzuolaidos ar dar kas biggrin.gif  o kad duria ir daugiau nelys abejoju, nors gal biggrin.gif  ta pati sakiau kad su stalcium prisivers nagus, ir skaudes, daugiau nelys, nu bet kad nea schmoll.gif  o kris spygliai, daugiau ar maziau, kasdie su sluota ar siurbliu neturiu nei laiko nei noro eit, o mazius visur duodasi biggrin.gif  Bus turbut tikrai, dirbtine, geriausia iseitis siemet.


Oi kaip as jus suprantu, pas mane du tokie nenuoramos, tai irgi bus sunku nusaugoti. Siaip dirbtine eglute yra pakankamai gera iseitis, nes iuolaikines dirbtines egles yra tikrai laabai grazios. Aisku, nekvepia kaip tikros, bet tai tikrai nesumazina sventines nuotaikos smile.gif
Atsakyti
musu sunui 3.5m tai iki siol puosdavom tik gyvas egles. visada pamerkdavom i vandeni. iki 3 karaliu kuo puikiausiai issilaiko. spygliu tai tik keleta nukrenta ir viskas. man dirbtine eglute tai kaip dirbtinis saldainis. man reikia egles kvapo. nors nieko pries neturiu pries dirbtines
Atsakyti
O kaip apelsinų griežinėlius greičiau susidžiovinat? smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**sea** @ 2012 12 10, 12:33)
Buvo pradejas , tai truputi apkarpiau , tai dabar jau nepasiekia smile.gif!


o kaip tas sokancias snaiges daret? atrodo pasakiskai wub.gif 4u.gif
QUOTE(Gegytė @ 2012 12 11, 10:30)
O kaip apelsinų griežinėlius greičiau susidžiovinat? smile.gif mirksiukas.gif

orkaitej aant nedideles temperaturos dziovinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2012 12 11, 12:30)
O kaip apelsinų griežinėlius greičiau susidžiovinat? smile.gif mirksiukas.gif


orkaitej galima , pastoviai vartant
Atsakyti
Supratau. Nes mąstau, kad su cinamono lazdelėm ir kaspinais gerai ant eglės atrodytų. Daug geriau nei maximiniai burbulai.
wub.gif Dėkui.
Atsakyti
PAGALBOS!!!! vakar pastatėm eglutę (dirbtinę) ir turim katinuką jauną.. tai jis kaip tarzanas ja laipioja iki pat viršūnės ir po to nuo jos šoka! Ką daryti??? Ar įmanoma atpratinti??? Nes žaisliukus visus išmėtys.... doh.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaleduManiake: 11 gruodžio 2012 - 12:30
QUOTE(Gegytė @ 2012 12 11, 12:42)
Supratau. Nes mąstau, kad su cinamono lazdelėm ir kaspinais gerai ant eglės atrodytų. Daug geriau nei maximiniai burbulai.
wub.gif Dėkui.

thumbup.gif o taip pat ir naminiais meduoliais labai gražu wub.gif

QUOTE(KaleduManiake @ 2012 12 11, 13:29)
PAGALBOS!!!! vakar pastatėm eglutę (dirbtinę) ir turim katinuką jauną.. tai jis kaip tarzanas ja laipioja iki pat viršūnės ir po to nuo jos šoka! Ką daryti??? Ar įmanoma atpratinti??? Nes žaisliukus visus išmėtys....  doh.gif  verysad.gif  unsure.gif

linksma katinuką turit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 12 11, 13:29)
PAGALBOS!!!! vakar pastatėm eglutę (dirbtinę) ir turim katinuką jauną.. tai jis kaip tarzanas ja laipioja iki pat viršūnės ir po to nuo jos šoka! Ką daryti??? Ar įmanoma atpratinti??? Nes žaisliukus visus išmėtys....  doh.gif  verysad.gif  unsure.gif

tai gi linksmas katinukas biggrin.gif tik kitekat nekabink ant eglutės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 12 11, 13:47)
tai gi linksmas katinukas  biggrin.gif tik kitekat nekabink ant eglutės  biggrin.gif

Na pradžioj buvo linksma, bet dabar kai norim papuošti - nelabai... jis lipdamas išlanksto visas šakas, eglutė kaip sasiska pasidaro... doh.gif o kai bumbuliukus pamatys tai išvis jam rojus bus... aš neįsivaizduoju ką daryt, aš ir po eglute patepiau actu, katinai gi labai nemėgsta to kvapo, bet jam nei motais... schmoll.gif niekad neturėjau tokių problemų, mano katė tik pauostydavo eglę ir nueidavo arba po ja miegodavo, o šitą pidrių iš gatvės prieš kelis mėnesius paėmiau, priglaudžiau, tai dabar turiu dar vieną galvos skausmą biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaleduManiake: 11 gruodžio 2012 - 12:54
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 12 11, 12:53)
Na pradžioj buvo linksma, bet dabar kai norim papuošti - nelabai... jis lipdamas išlanksto visas šakas, eglutė kaip sasiska pasidaro...  doh.gif o kai bumbuliukus pamatys tai išvis jam rojus bus... aš neįsivaizduoju ką daryt, aš ir po eglute patepiau actu, katinai gi labai nemėgsta to kvapo, bet jam nei motais...  schmoll.gif niekad neturėjau tokių problemų, mano katė tik pauostydavo eglę ir nueidavo arba po ja miegodavo, o šitą pidrių iš gatvės prieš kelis mėnesius paėmiau, priglaudžiau, tai dabar turiu dar vieną galvos skausmą  biggrin.gif  doh.gif

turim ir mes tokia problema biggrin.gif katyte 6 mėn biggrin.gif kol kas nezinau ka darysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 12 11, 12:53)
Na pradžioj buvo linksma, bet dabar kai norim papuošti - nelabai... jis lipdamas išlanksto visas šakas, eglutė kaip sasiska pasidaro...  doh.gif o kai bumbuliukus pamatys tai išvis jam rojus bus... aš neįsivaizduoju ką daryt, aš ir po eglute patepiau actu, katinai gi labai nemėgsta to kvapo, bet jam nei motais...  schmoll.gif niekad neturėjau tokių problemų, mano katė tik pauostydavo eglę ir nueidavo arba po ja miegodavo, o šitą pidrių iš gatvės prieš kelis mėnesius paėmiau, priglaudžiau, tai dabar turiu dar vieną galvos skausmą  biggrin.gif  doh.gif

Ar ne Saimono katiną priglaudėt? http://www.youtube.c...h?v=nn2h3_aH3vo laugh.gif Šiaip tai manau tiesiog palaukit ir nepuoškit tos eglės kol kas-gal nusibos jam tas žaidimas? g.gif
Atsakyti