Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)

Šie žaisliukai yra daryti ant kartoninių pagrindų. Jie kainuoja po 1,5 lt smile.gif esu mačiusi visokių formų. jų yra pirkti Virtualioje universalinėje arba kas iš Klaipėdos esu mačiusi Artmanijoje (Šimkaus g.)
user posted imageuser posted imageuser posted image

O toliau viskas labai paprasta. Man labai patiko viena servetėlė su aukso spalvos raštais baltame fone, tai pagal ją aš išsirinkau ir spalvas - auksą ir baltą. Galit ir be servetėlių daryt - bus greičiau tongue.gif Nusidažot tą visą žaisliuką akrliniais džais, galima ir kas antrą briauną skirtinga spalva, o po to kai pagrindas išdžiūsta puošiat smile.gif aš piešiau ant viršaus kita spalva ornamentus, kad man tiktų pagal tą servetėlę, nes vieni žaisliukai pas mane, kur pagrindas visas klijuotas servetėle, kitur kas antra briauna smile.gif ir po to aš paprastai tik su priklijuojamom akutėm ir kaspinėliu puošiau blush2.gif smile.gif ties, jei taškuosit ant viršaus su dažais, tai naudokit vašelį vietoj teptuko, nes bandžiau ir su teptuku, tai nieko gero lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2013 12 04, 14:50)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
kaip tvirtinote prie lango? 4u.gif


čia ne prie lango tvirtinta, o kabo nuo viršaus. kadangi tas langas ttuputį kaip tokioj nišoj tai virš lango, sukaliau du vinukus ir su siūlu visas šakas pritvirtinau wink.gif siūlas pilkas- todėl jo nesimato. Visa ta "eglė" kabo geras sprindis nuo stiklo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Insa: 04 gruodžio 2013 - 15:16
QUOTE(Insa @ 2013 12 04, 13:39)
pirmoji mano Kalėdinė dekoracija:
https://fbcdn-sphoto..._28212785_n.jpg[/img]

sunku nufotkint gražiai prieš langą doh.gif

Vienas iš labiausiai originaliausiai patikusi puošmena. Jaučiu rytoj bėgsiu ir aš rinkti pagaliukų, bo labai užpavydėjau tokio grožio. SUPER COOL - grožis paprastume
Atsakyti
Pradėjau puošti langą, čia tik idėjos pradžia, dar laukia namukas, bet tikėjausi, kad karpyti bus lengviau blush2.gif naivuolė hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2013 12 04, 12:39)
pirmoji mano Kalėdinė dekoracija:
https://fbcdn-sphoto..._28212785_n.jpg[/img]


Nu jau kaip gražu niekaip negaliu atsižiūrėti wub.gif
Atsakyti
ačiū labai už pagyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 12 04, 19:01)
Pradėjau puošti langą, čia tik idėjos pradžia, dar laukia namukas, bet tikėjausi, kad karpyti bus lengviau  blush2.gif naivuolė hihihi.gif

wub.gif
pasakykit su kuo tvarkot foto ax.gif
kažkada rankdarbių temas varčiau tai rekomendavo raižyti spec peiliuku,bet taip ir neįsigijau smile.gif
Atsakyti
Tomiene, mes vakar kaip tik tokius elniukus karpem drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kadangi seku tema, tai ikelsiu dar trefaretu karpiniams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2013 12 05, 09:57)
Sveikos 4u.gif  Kadangi seku tema, tai ikelsiu dar trefaretu karpiniams  ax.gif


Labai tau ačiū.. sakykit o su kuo prie lango tuos karpinukus klijuojat? blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti