Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 11 tema

Virgilija, o tu siuskis is Lietuvos, manau galima surasti parduotuviu ir susitarti del siuntimo g.gif
Barbarux, vadinas jis ekstrudinis polistirenas, siaip dar penopleksu, putplasciu ji vadina. Jis dar naudojamas modelizme My Webpage mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virgilija157 @ 2012 01 24, 20:50)

Na,o as cia varkstu Anglijoje,nerandu to ko noreciau,nera nei krepinio popieriuko pasirinkimo,nei kokiu graziu paukstuku ar gyvuniuku,apejau visas beveik imanomas parduotuves,nieko cia nera.Yra to ko man nereikia tongue.gif


na bet juk pas jus yra tokie dalykai kaip ebay. čia pas mus visi pripratę parduotuvėse pirkt, o užsienyje juk viskas internete ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2012 01 24, 22:58)
Virgilija, o tu siuskis is Lietuvos, manau galima surasti parduotuviu ir susitarti del siuntimo  g.gif
Barbarux, vadinas jis ekstrudinis polistirenas, siaip dar penopleksu, putplasciu  ji vadina. Jis dar naudojamas modelizme My Webpage  mirksiukas.gif

Niu jau labai išsamiai, ačiūūū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virgilija157 @ 2012 01 24, 20:50)
Sveikos merginos smile.gif ,senukai dar yra lyros parduotuveje,pietiniame rajone,ten didelis pasirinkimas smile.gif .
Na,o as cia varkstu Anglijoje,nerandu to ko noreciau,nera nei krepinio popieriuko pasirinkimo,nei kokiu graziu paukstuku ar gyvuniuku,apejau visas beveik imanomas parduotuves,nieko cia nera.Yra to ko man nereikia tongue.gif

na airijoj panasi situacija... aisku cia begale daikciuku graziu ir mielu galimu panaudojimui ir kaina gera nu bet dazniausiai nerandu to ko man reik ... todel perku is lietuvos ta ko zinau kad nerasiu airijoj arba zinau kad kaina kosmine ... o ir siaip yra daug internetiniu pardziu ebay jau minetas ir t.t. bet man ten kaina per didele palyginti ka uz tokia kaina gali gauti lt ...

Atsakyti
Aš dar su vienu laivu, šį kart tikrai jūreivei smile.gif

user posted image
Atsakyti
super , labai grazus laivas bigsmile.gif
Atsakyti
Koks originalus. Turiu keleta klausimeliu:
Kaip tvirtini juostelles prie buriu?
Is ko inkara darei?
Kaip fainiai buteliukas aprengtas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 01 25, 19:12)
super , labai grazus laivas  bigsmile.gif


ačiūū bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(Ssl @ 2012 01 25, 19:53)
Koks originalus. Turiu keleta klausimeliu:
Kaip tvirtini  juostelles prie buriu?
Is ko inkara darei?
Kaip fainiai buteliukas aprengtas  thumbup.gif


Ačiū bigsmile.gif juosteles tvirtinu karštais klijais, inkaras iš modelino, po to nudažytas smile.gif šį kartą dar iš užsienio parsivežiau kėdutę ir originalią skrynelę, pavertus iš eurų gaunasi kosminė kaina, bet ko tik nepadarysi dėl idėjos biggrin.gif
Atsakyti
Nusibosiu jums matyt, bet gal būt kas nors pasinaudos idėja smile.gif

user posted image
Atsakyti
super ideja ir darbas , manau as ateityje tikrai pasinaudosiu ideja thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai superine ideja thumbup.gif
Atsakyti
Ducky labai gražus laivas o "mediko buteliukas" tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga 28: 26 sausio 2012 - 18:03