Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 11 tema

QUOTE(pelkių Monas @ 2012 06 07, 15:25)
Raimaa, kaip jus geliu krastelius taip graziai garbanojat?. Cia pirmas klausimas biggrin.gif , o antras, butu toks:
gavau uzsakyma padaryti akinius is saldainiu. Turiu tokiu sokoladuku kaip jus senovines masinas darot. Bet jeigu prilipdysiu ta sokoladuka, tai kaip paskui zmogus ji atlups? kaip suvalgys? Pvz. dviratuka galima suvalgyt, atlupi saldaini ir varai visus is eiles, o kaip suvalgyt senovine masina biggrin.gif  g.gif

ssl, paziurejau jusu darbelius, esat puoksciu meistre 4u.gif

Aciu blush2.gif
As tai rietimui naudoju medinius iesmukus, ant ju pasuku lapelius. O ant masinos klijuoju saldainius ne su klijais, o ant dvipuses lipnios juosteles ir jau maciau apvalgyta automobiliuka, labai lengvai jie issilupa ir vel susilanksto, atrodo kaip nebutu liestas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssl @ 2012 06 11, 11:11)
Aciu  blush2.gif
As tai rietimui naudoju medinius iesmukus, ant ju pasuku lapelius. O ant masinos klijuoju saldainius ne su klijais, o ant dvipuses lipnios juosteles ir jau maciau apvalgyta automobiliuka, labai lengvai jie issilupa ir vel susilanksto, atrodo kaip nebutu liestas thumbup.gif

užrietimui aš taip pat naudoju medinius iešmelius, bet garbanoju tai jau rankomis smile.gif
Atsakyti
Aciu, kad paaiskinot man. O akiniu as atsisakiau, nemoku dar tokiu darbu daryt, pasitarem su uzsakove ir ... padarysiu ir tada pamatysit biggrin.gif Vakare nuleksiu i parduotuve ko man truksta nusipirkt ir .. jau nagai niezti, uodega piestu, noriu lipdyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2012 06 11, 14:47)
Aciu, kad paaiskinot man. O akiniu as atsisakiau, nemoku dar tokiu darbu daryt, pasitarem su uzsakove ir ... padarysiu ir tada pamatysit biggrin.gif Vakare nuleksiu i parduotuve ko man truksta nusipirkt ir .. jau nagai niezti, uodega piestu, noriu lipdyt biggrin.gif

Gero darbo smile.gif , lauksim rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2012 06 05, 13:34)
Sveikos,
Kazkodel visos dinge?
Man labai patiko dviratuko ideja  thumbup.gif ir superiniai skaitliukai  wub.gif

Vasara kaip visuomet gausi vestuvemis ir krikstynomis, tad pasirodau kelis darbus skirtus joms ir kiti siaip daryti, kitoms progoms biggrin.gif  biggrin.gif

pirmi trys medeliai patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ssl @ 2012 06 04, 23:51)
Man kompozicija su buteliu patiko.
O via mano darbelis buhalterei

kaip fainai thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, darbstuoles
buvau jau ir uzmirsus sia tema, ''simtas metu'' kaip joje buvau blush2.gif (pirmose temose)
jus saunuoles, darbeliai pasakiski thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
man medeliai jau praeitas etapas, bet va tos geles is popieriaus uzkabino doh.gif ax.gif pirksiu ir bandysiu, gal ir pas jus pasirodysiu mirksiukas.gif

Atsakyti
Nemoku nuotrauku ikelt, o ir kokybe prasta, nenoriu pazorintis biggrin.gif

Vienzo, dekoravau alaus buteli pelesiniu suriu, pistasijomis, dziovinta zuvimi. Is popieriaus padariau kaspineli ir skrybele. Isejo labai puikus ponas, visiems patiko.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2012 06 08, 17:06)
Sveikos, mergaitės smile.gif Nerandu pas ką Vilniuje saldainių medį užsisakyti. Norėjau pas Ducky, bet jau nebepriėmė verysad.gif  Daugiau vilniečių nematau. Gal parekomenduosit ką? 4u.gif

As taip pat neradau vilnieciu daugiau, siustis nenorejau, todel darbeli darau pati. biggrin.gif Pagrindines sudedamosios dalys jau padarytos, beliko tik viska sukomponuoti. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pelkių Monas @ 2012 06 13, 14:22)
Nemoku nuotrauku ikelt, o ir kokybe prasta, nenoriu pazorintis biggrin.gif

Vienzo, dekoravau alaus buteli pelesiniu suriu, pistasijomis, dziovinta zuvimi. Is popieriaus padariau kaspineli ir skrybele. Isejo labai puikus ponas, visiems patiko.

Toki pona labai jau idomu butu pamatyti thumbup.gif
Atsakyti
sveikos.
esu naujoke siuose dalykuose..
tad noreciau jusu paklausti nuo ko reiktu pradeti tokius grozius gaminti? blush2.gif
kokiu priemoniu reikia ir pan... blush2.gif

kazkada bandziau daryti, tai savi nelabai suprato ir nugesino sita mano uzsiemima. o tai buvo pries gerus 10 metu...
tad saldainiu medziu ar geliu gamyba apleidau...

o taip noreciau ismokiti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bova: 18 birželio 2012 - 12:41
QUOTE(bova @ 2012 06 18, 13:28)
sveikos.
esu naujoke siuose dalykuose..
tad noreciau jusu paklausti nuo ko reiktu pradeti tokius grozius gaminti? blush2.gif
kokiu priemoniu reikia ir pan... blush2.gif

kazkada bandziau daryti, tai savi nelabai suprato ir nugesino  sita mano uzsiemima. o tai buvo pries gerus 10 metu...
tad saldainiu medziu ar geliu gamyba apleidau...

o taip noreciau ismokiti blush2.gif

Laba, smagu, kad nori prisijungti smile.gif o visa pagrindine info, apie tai ko reikia ir pan., rasi pirmame temos puslapyje smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti