Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečiai stato svajonių namus

QUOTE(veterane @ 2012 01 22, 15:24)
dazam tai tikrai bus, bet mes dar iki to nedaejom tai kaip ir nereikalingi. Bet rimtesniems pirkiniams nebus  smile.gif


O kas tie rimtesni? Ant dazu apie pora tukstanciu iseina, tai tikrai nemazai susitaupo - man cia jau rimtas pirkinys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 01 21, 09:48)
Mes daremes pas juos laiptus  bigsmile.gif  Viskas gerai, padaro greitai, kruopsciai, nusiskundimu neturim smile.gif Ir kaina gera, ir dar issiderejom saslykine kad padarytu i ta pacia kaina  biggrin.gif  O siaip dar i pora kreipemes, tai neapsieme daryt, kadangi mes tik pakopas keitem, o remo ne, tai daug sudetingiau jiems ten prisitaikyti prie to seno remo, daug kartu vaziavo matuotis...

Aciu, nuraminai 4u.gif Reikes dar pasidereti, nes siuo metu laiku jauciu darbu ne per daugiausiai turi visi, gal bus sukalbamesni... Gal ir mum kokia saslykine suraitys. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 01 22, 18:05)
O kas tie rimtesni? Ant dazu apie pora tukstanciu iseina, tai tikrai nemazai susitaupo - man cia jau rimtas pirkinys smile.gif

kam ju dabar reikia tai zinoma sutaupys drinks_cheers.gif man reikia stiklo vatos ir jai tikrai nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2012 01 23, 09:54)
kam ju dabar reikia tai zinoma sutaupys  drinks_cheers.gif man reikia stiklo vatos ir jai tikrai nebus  biggrin.gif


Na tokius dalykus bauhofe tikrai neapsimoka pirkt kaip bebutu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sekmadienio pavakare įsijunkite Lietuvos televiziją, labai gera laida apie įspūdingiausius ekologiškiausius pasaulio namus thumbup.gif Šiek tiek tolokai nuo lietuviškų, bet idėjų galima nusižiūrėti, vakar mano dėmėsį atkreipė tai, kad indaplovę patogiau montuoti aukštojoje spintoje, šiek tiek aukščiau nuo žemės, kad nereikėtų lankstytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2012 01 23, 11:10)
Sekmadienio pavakare įsijunkite Lietuvos televiziją, labai gera laida apie įspūdingiausius ekologiškiausius pasaulio namus  thumbup.gif Šiek tiek tolokai nuo lietuviškų, bet idėjų galima nusižiūrėti, vakar mano dėmėsį atkreipė tai, kad indaplovę patogiau montuoti aukštojoje spintoje, šiek tiek aukščiau nuo žemės, kad nereikėtų lankstytis  smile.gif




aulina ar virtuvinio dar nebaigiat? idomu butu pamatyti smile.gif
Atsakyti
gal kas turit pigiai parduot nebereikalingą normaliai atrodančią dujinę viryklę su orkaite,laikinam naudojimui reikėtų ,arba priseis pirkti naują,o kur ją paskui dėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 23 sausio 2012 - 21:14
Mergikes, kuri is jusu daretes termo nuotrauka, Jova dareis man atrodo, gal turit kontaktus ir kiek kaina.
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2012 01 23, 09:54)
kam ju dabar reikia tai zinoma sutaupys  drinks_cheers.gif man reikia stiklo vatos ir jai tikrai nebus  biggrin.gif


O kur desite stiklo vata?
Papildyta:
QUOTE(aulina @ 2012 01 23, 10:10)
Sekmadienio pavakare įsijunkite Lietuvos televiziją, labai gera laida apie įspūdingiausius ekologiškiausius pasaulio namus  thumbup.gif Šiek tiek tolokai nuo lietuviškų, bet idėjų galima nusižiūrėti, vakar mano dėmėsį atkreipė tai, kad indaplovę patogiau montuoti aukštojoje spintoje, šiek tiek aukščiau nuo žemės, kad nereikėtų lankstytis  smile.gif


manau kad nelabai realu, nebent kokia pagal spec uzsakyma is AEG indaplove butu kurios dureles atsidrao zemiau vertikalaus lygio.
is siaip kelis kart pataikiau ant tos laidos tai ten is esmes nelabai as izvelgiau tu namu ekoligiskumo, kaip daugiau prabangumo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(masajugi @ 2012 01 23, 22:27)
Mergikes, kuri is jusu daretes termo nuotrauka, Jova dareis man atrodo, gal turit kontaktus ir kiek kaina.


As ne mergike bet dariausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kreizzy @ 2012 01 23, 20:21)
aulina ar virtuvinio dar nebaigiat? idomu butu pamatyti smile.gif


Liko smulkmenos ir sala. MB labai užsiėmęs darbiniais reikalais, neprieina prie virtuvės smulkmenų... Salai reikia nusipirkti buko medienos stalviršį ir kojas, kurių nerandu, jeigu gaminsiu individualiai daug laiko užims. Įtariu, kad mano burbulinę pilkąją svetainę pamatysi greičiau nei virtuvę biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(airise @ 2012 01 23, 22:10)
gal kas turit pigiai parduot nebereikalingą normaliai atrodančią dujinę viryklę su orkaite,laikinam naudojimui reikėtų ,arba priseis pirkti naują,o kur ją paskui dėt.


aš pirkau laikinam naudojimui kilnojamą vienos skylės dujinę plytelę, ne iš karto, bet pardaviau per ekspress kontaktą. Mačiau būna ir su orkaitėmis, jeigu tau orkaitė būtina.
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2012 01 23, 22:27)
Mergikes, kuri is jusu daretes termo nuotrauka, Jova dareis man atrodo, gal turit kontaktus ir kiek kaina.


Nesidariau, atidejom ta reikala kol uzsikamsysim visas skyles ir mazdaug baigsim apsiltinimo darbus, tada darysiu 4u.gif Nes po kolkas patys zinom per kur eina saltis, bet poto butinai kviesimes. kaina apiue 500 mirksiukas.gif

Zojux, ar praverte termo foto? radot ka patobulint?

Aulina, labai laukiam foto 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti, ar turit kas nors susideje tas parketo imitacijos plyteles grindu. Gal zinot kur pigiau ju rasti/
Atsakyti