Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečiai stato svajonių namus

QUOTE(Sssavana @ 2012 02 02, 11:17)
Man tai toks zidinio dekoras labai grazus, bet mes kai pirkom zidini nerekomendavo deti kampinio, o man taip fainai atrodo  rolleyes.gif pas mus su panoraminiu stiklu jotul zidinukas. Jau db pakurenam namucius, taip smagu bedirbant pietus prie jo pavalgyt.

O kodel kampinio nerekomendavo? Kokie argumentai?
Atsakyti
Sausi kurenau granulemis, rezultatas "maloniai nuteikiantis gomuri" blink.gif - 900kg ~500Lt siu dienu kainom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sssavana @ 2012 02 02, 02:17)
Man tai toks zidinio dekoras labai grazus, bet mes kai pirkom zidini nerekomendavo deti kampinio, o man taip fainai atrodo  rolleyes.gif pas mus su panoraminiu stiklu jotul zidinukas. Jau db pakurenam namucius, taip smagu bedirbant pietus prie jo pavalgyt.


Labai idomu kodel nerekomendavo kampinio??? as kaip tik kampini nusipirkau tai baisiai idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2012 02 02, 21:58)
Labai idomu kodel nerekomendavo kampinio??? as kaip tik kampini nusipirkau tai baisiai idomu g.gif

O kokios firmos kapsule nusipirkot? As pas save irgi isivaizduoju tik kampini wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2012 02 02, 21:00)
Sausi kurenau granulemis, rezultatas  "maloniai nuteikiantis gomuri"  blink.gif  - 900kg ~500Lt siu dienu kainom  ax.gif

O pvz granulem kaitriau ar atvirsciai? Kaip suprantu su jom mažiau darbo nei su malkomis, ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 02 03, 08:03)
O pvz granulem kaitriau ar atvirsciai? Kaip suprantu su jom mažiau darbo nei su malkomis, ar klystu?


Nezinau tiksliai del kaitrumo ar kaloringumo, taciau tai vsisikai kitas kurenimo budas. Gal jus granules maisote su briketais g.gif
Granules ne i peciu reikia pilti, o i bunkeri, tokia spec. talpa. Jos dega specialiose degikliuose, pasiduoda i ji per sneka, o valdomas vienokio ar kitokio lygio "kompiuteriuku" ir programa. Su standartiniu KKK ju nepakurensi.
Degimo laikas priklauso nuo bunkerio dydzio. Realiai man uztenka bunkerio savaitei - cia siuo neefektyviu periodu, nes yra tiketinu problemu problemos sistemoje. Jas issprendus sumazes sanaudos ir naudosis daug ilgiau.
Aisku, kadangi jos brangesnes nei malkos, tai ir ju kurenimo kaina didesne, bet kaip minejau, pas mane gaunasi pereboras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2012 02 03, 08:47)
Nezinau tiksliai del kaitrumo ar kaloringumo, taciau tai vsisikai kitas kurenimo budas. Gal jus granules maisote su briketais  g.gif
Granules ne i peciu reikia pilti, o i bunkeri, tokia spec. talpa. Jos dega specialiose degikliuose, pasiduoda i ji per sneka, o valdomas vienokio ar kitokio lygio "kompiuteriuku" ir programa. Su standartiniu KKK ju nepakurensi.
Degimo laikas priklauso nuo bunkerio dydzio. Realiai man uztenka bunkerio savaitei - cia siuo neefektyviu periodu, nes yra tiketinu problemu problemos sistemoje. Jas issprendus sumazes sanaudos ir naudosis daug ilgiau.
Aisku, kadangi jos brangesnes nei malkos, tai ir ju kurenimo kaina didesne, bet kaip minejau, pas mane gaunasi pereboras  ax.gif


nemaisau su briketais mirksiukas.gif Nes pries dedant geotermini granulinis pecius buvo vienas is variantu - nes su juo irgi nereikia but juodadarbiu kaip su malkom, kaip pats sakai uzpylei ir pamirsai.

Kalbant apie sildyma tai baisu pagalvot kiek uz buta reikes moket uz si menesi - nes radiatoriai tokio karstumo, kad rankos neina nulaikyt, vaikstom namie su maikem... ir langus prasidarom nakciai.
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2012 02 03, 08:47)
....Realiai man uztenka bunkerio savaitei - cia siuo neefektyviu periodu, nes yra tiketinu problemu problemos sistemoje. Jas issprendus sumazes sanaudos ir naudosis daug ilgiau.
......


O tai kokio didumo tavo bunkeriukas? Kiek ten supilate granuliu kad uztenka savaitelei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2012 02 02, 14:04)
O kokios firmos kapsule nusipirkot? As pas save irgi isivaizduoju tik kampini  wub.gif


Kapsule Ceku Romotop su pakeliamu stiklu is desines puses
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2012 02 02, 22:00)
Sausi kurenau granulemis, rezultatas  "maloniai nuteikiantis gomuri"  blink.gif  - 900kg ~500Lt siu dienu kainom  ax.gif


Zojux, paaiškink, čia sausio mėnesio sąnaudos? Jeigu taip, tai sunku patikėti, 4 k. daugiau? Ar granulės mažiau teršia orą?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti