Įkraunama...
Įkraunama...

Lazerinė depiliacija namuose

Jau pradedu galvoti kad visi fotoepiliatoriai nieko verti sad.gif kaip issirinkti tinkama?
Atsakyti
QUOTE(Vika_KLP @ 2012 08 30, 16:01)
Jau pradedu galvoti kad visi fotoepiliatoriai nieko verti sad.gif

Kodėl? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GCT @ 2012 08 30, 17:16)



Nes nevykdo pilnai savo funkciju, nes nera pilnai ismeginta naujove ir t.t.
Kaip issirinkti ta viduriuka kur ir aptarnavimas priimtinas butu ir kas kokybe butu
Atsakyti
QUOTE(Vika_KLP @ 2012 08 30, 17:12)
Nes nevykdo pilnai savo funkciju, nes nera pilnai ismeginta naujove ir t.t.
Kaip issirinkti ta viduriuka kur ir aptarnavimas priimtinas butu ir kas kokybe butu


Rinkites sertifikuotus aparatus, laikykites gamintoju rekomendaciju ir bus rezultatas. Jeigu bus paveiktas plauko svogunelis, jei proceduros apims visa plauko augimo cikla, tai ir plaukuciu neliks. Kas dar lemia fotoepiliacijos efektyvuma: http://www.depiliaci...os-efektyvumas/ 4u.gif
Atsakyti
na va, pasidariau pirmmą procedūrą pažastims su tuo naujuoju XXL aparatu... dariausi žemiausiu lygiu, neskaudėjo, tik toks šilumos jausmas. kas nepatiko - tai labai akinami tie blyksniai, jaučiu reikės papildomai dar akinius apsauginius nusipirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tercinta @ 2012 08 30, 21:52)
na va, pasidariau pirmmą procedūrą pažastims su tuo naujuoju XXL aparatu... dariausi žemiausiu lygiu, neskaudėjo, tik toks šilumos jausmas. kas nepatiko - tai labai akinami tie blyksniai, jaučiu reikės papildomai dar akinius apsauginius nusipirkt  g.gif


Aš tai labai stipriai užsimerkiu kiekvieno blyksnio metu, nes kitaip, tiktai nekas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika_KLP @ 2012 08 30, 18:12)
Nes nevykdo pilnai savo funkciju, nes nera pilnai ismeginta naujove ir t.t.
Kaip issirinkti ta viduriuka kur ir aptarnavimas priimtinas butu ir kas kokybe butu

Jei tu tikiesi efekto visam likusiam gyvenimui, tai reikia šiek tiek daugiau pasidomėti smile.gif Mėginta ji yra ne tiek ir mažai, jau buvau dėjusi tyrimų informacijos, o jos yra tikrai žymiai daugiau.
Kiek skaičiau, tai jei viskas daroma pagal rekomendacijas, tavo "duomenys" tinkami šiam plaukų šalinimo būdui, tai efektas tikrai bus. Tik jis nebus visam laikui, bejėgis mokslas prieš tuos nelemtus plaukus - į mėnulį nuskristi lengviau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GCT @ 2012 08 30, 15:01)
Nufotografuok pakuotes...


o, aciu labai, teisingai, reiks nufotkinti lempas, sian parasysiu vakare

Papildyta:
QUOTE(ironic @ 2012 08 30, 21:57)
Aš tai labai stipriai užsimerkiu kiekvieno blyksnio metu, nes kitaip, tiktai nekas.. smile.gif



Uzsimerkti tai ne iseitis, ta sviesa laisvai praeina pro oda. Juk kai plaukus salinam, irgi svieciam ant odos, bet odos ta sviesa nepamato, pagauna tik kur yra pigmento, o per oda laisvai praeina
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2012 08 31, 09:44)
Uzsimerkti tai ne iseitis, ta sviesa laisvai praeina pro oda. Juk kai plaukus salinam, irgi svieciam ant odos, bet odos ta sviesa nepamato, pagauna tik kur yra pigmento, o per oda laisvai praeina
gal pries kiekviena blyksni uzsidet tokius juodus medziaginius akinius (raisti), skirtus miegui? biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vika_KLP @ 2012 08 27, 23:46)
Kaip tai pradedu mastyti, kad labiausiai apsimoka pirkti siai dienai naujove Silk'n Sensipil XXL su 40 000 blyksniu, kaip manot patirti turincios paneles? Ir pasibaigus kazkada tai lempai visada bus toliau ji galima naudoti su paprasta 750 blyksniu lempa. Skaiciavau, kad tas 40 000 blyksniu atstoja apie 53 lempas paprastam aparatui kas gaunas apie 8000 lt vien uz jas, ar as kazka vel ne taip supratau? smile.gif Kol pasibaigs tie 40 000 blyksniu per ta laika, gal prekyboje atsiras ir XXL lempu pakeitimu smile.gif

Aš irgi tiek suskaičiavau lempų. Jei tikrai tiek būtų, būtų puiku.

QUOTE(Vika333 @ 2012 08 30, 14:07)
ner uz ka  ax.gif
panos, kaip manot, ka man su tom dviem lempom daryt?jau nebera sansu nei grazint, nei ka? Rasyt tam is ebejaus? tiek laiko praejo...nu blin, taip gaila.... verysad.gif jos visai naujos, su pakuote, ir matos kad nenaudotos

Buvau ir aš iš ebay pirkusi. Man irgi nekaip veikė tos lemputės. Nesakau, kad neveikė visai, bet vis reikėdavo joms pailsėti. Tarpai vis po kokia 100 blyksnių, o po to nustoja blyksėti. Po kiek laiko vėl galėjau tą lemputę naudoti. Bet vargino toks naudojimas. Net nežinau ar tie bluksniai buvo tiek pat veiksmingi. Buvau pirkusi tris vienoje pakuotėje. Visos buvo nekokios. Pardavėjas neatrašė kai parašiau. Po to karto perku tik Lietuvoje. Du kartus buvo geros lemputės. Dabar nusipirkusi paskutinį kartą nusivyliau. Pirkau aišku iš anksto dar turėdama viena lemputę. Tai prisireikė man jos po kokių 4 mėn. Na ir paimta lemputė po kažkur 300 blyksnių pradėjo streikuoti. Galvoju gal negerai paskaičiavau. Pakeičiau kita lempute. Vėl šaudė iki 300 blyksnių kažkur. Ir vėl tas pats. Trečios lemputės nedėjau, nes jau buvau beveik pabaigusi šaudymą. Taigi parašiau viską pardavėjui, ir gavau atsakymą štai tokį "visos mūsų parduodamos prekės yra originalios, visiškai naujos, todėl negalime pakomentuoti Jūsų situacijos.
Pagarbiai,
Internetinės parduotuvės Hairfree.lt administracija"



QUOTE(Tercinta @ 2012 08 30, 21:52)
na va, pasidariau pirmmą procedūrą pažastims su tuo naujuoju XXL aparatu... dariausi žemiausiu lygiu, neskaudėjo, tik toks šilumos jausmas. kas nepatiko - tai labai akinami tie blyksniai, jaučiu reikės papildomai dar akinius apsauginius nusipirkt  g.gif

Būtinai po kiek laiko parašykite atsiliepimus kiek blyksnių užtenka 4u.gif

Dar buvo klausimas dėl naudojimo veidui. Pas mane Silk'n SensEpil. Naudoju smakrui. Plaukelių gal ir neapmažėjo, bet ir nepadaugėjo. Augimas sulėtėjo tikrai. Dabar kur kas mažiau vargina mane jie. Aišku būtų idealu visai išnykę. Bet deja dar ne. Kojos, bikini jau visai pakankamai gerai. Pažastys pasiduoda sunkiau. Bet man tai geras daiktas, nes dabar nėra nei bėrimo, nei įauginėjimo. Auga tie keli kur liko lėtai. Apsišaudau kas keli mėn. Tik aišku lempos brangios pakeitimui doh.gif
Atsakyti
viliuosi dekui uz tokia issamia informacija ir smagu, kad atsiliepe kazkas megines ir veidui smile.gif Vadina snera taip jau blogai, o kiek laiko jau naudojates siuo aparatu? Nes kaip supratau jus pasiekete puikius rezultatus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2012 08 31, 10:13)
gal pries kiekviena blyksni uzsidet tokius juodus medziaginius akinius (raisti), skirtus miegui?  biggrin.gif


juodi netinka, reikia baltu biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(viliuosi @ 2012 08 31, 11:05)
Aš irgi tiek suskaičiavau lempų. Jei tikrai tiek būtų, būtų puiku.
Buvau ir aš iš ebay pirkusi. Man irgi nekaip veikė tos lemputės. Nesakau, kad neveikė visai, bet vis reikėdavo joms pailsėti. Tarpai vis po kokia 100 blyksnių, o po to nustoja blyksėti.


Oj ne, pas jus cia panasu, kad aparatas perkaista. Pas mane grynai lempos durnavotos, nes nei 1 blyksnio neduoda
Atsakyti