Įkraunama...
Įkraunama...

Lazerinė depiliacija namuose

QUOTE(Vika333 @ 2012 08 31, 14:16)
juodi netinka, reikia baltu  biggrin.gif

kazkur maciau ir baltus ir sidabrinius, kurie turetu geriausiai atspindeti sviesa smile.gif

bet o kaip tokiu atveju - nusitaikai, uzsidedi akinius ir sauni, po to vel nusiemi, nusitaikai, uzsidedi ir sauni smile.gif ir taip su kiekvienu blyksniu....

Atsakyti
man irgi jau nebe pirma karta su tom lempom bedos....depiliacija.lt keite brokuota, o is ebejaus tai mazai sansu, bet bandysiu, tikrai nekainuoja paklaust, gal bent i 1 normalia sutiktu apkeist
Atsakyti
QUOTE(Vika_KLP @ 2012 08 31, 13:50)
viliuosi dekui uz tokia issamia informacija ir smagu, kad atsiliepe kazkas megines ir veidui smile.gif Vadina snera taip jau blogai, o kiek laiko jau naudojates siuo aparatu? Nes kaip supratau jus pasiekete puikius rezultatus smile.gif

Apie 1,5 metų.

QUOTE(Vika333 @ 2012 08 31, 14:18)
juodi netinka, reikia baltu  biggrin.gif

Papildyta:
Oj ne, pas jus cia panasu, kad aparatas perkaista. Pas mane grynai lempos durnavotos, nes nei 1 blyksnio neduoda

Na nežinau ar aparatas, nes kai tos iš ebay buvo tokios nevykę, nusipirkau jau Lietuvoje. Iš karto puikiai lemputės vėl šaudė. Tas iš ebay sunaudojau vis tarpais tarp tų gerųjų g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vika333 @ 2012 08 31, 14:22)
man irgi jau nebe pirma karta su tom lempom bedos....depiliacija.lt keite brokuota, o is ebejaus tai mazai sansu, bet bandysiu, tikrai nekainuoja paklaust, gal bent i 1 normalia sutiktu apkeist

Tai jums vadinasi su Lietuvos pardavėju geriau pasisekė. Man va matot tik kokį atsakymą atrašė doh.gif Kitą kartą perkant reikės kitur pasiieškoti lempų.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 08 31, 14:24)
Apie 1,5 metų.
Na nežinau ar aparatas, nes kai tos iš ebay buvo tokios nevykę, nusipirkau jau Lietuvoje. Iš karto puikiai lemputės vėl šaudė. Tas iš ebay sunaudojau vis tarpais tarp tų gerųjų  g.gif



aaa, jei taip, tada jo, ne aparatas o lempos kazkokios lievos....nesugeba 750 normaliu lempu pagamint doh.gif
Papildyta:
QUOTE(viliuosi @ 2012 08 31, 14:26)
Tai jums vadinasi su Lietuvos pardavėju geriau pasisekė. Man va matot tik kokį atsakymą atrašė  doh.gif  Kitą kartą perkant reikės kitur pasiieškoti lempų.


Man syki buvo, kad cponktelejo lempa ir tie vamzdeliai iskart juodi pasidare, tai as staigiai paskambinau, apkeite. Bet kazin ar keistu, jei va taip kaip su ebejum man, jau daug laiko praejo...viskas, einu fotkint lempas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 31 rugpjūčio 2012 - 13:31
Sveikos merginos 4u.gif

pradėjau domėtis depiliacija lazeriu namuose, radau daug visokios informacijos ir tiesiog esu pasimetusi, tiesiog nesinorėtų išmesti tiek pinigėlių blush2.gif Ir štai kai tik šiandien randu žinutę, kad lazerinis aparačiukas šiandien tik 450Lt Merginos patarkit ar verta? Taip plotas čirškinimo nedidelis, bet .... gal dar čia kas nors ne taip, o gal viskas ok ir reikia čiupt biggrin.gif

http://www_westfold_...8...=173&CTID=0

Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 08 31, 11:05)
Dar buvo klausimas dėl naudojimo veidui. Pas mane Silk'n SensEpil. Naudoju smakrui. Plaukelių gal ir neapmažėjo, bet ir nepadaugėjo. Augimas sulėtėjo tikrai. Dabar kur kas mažiau vargina mane jie. Aišku būtų idealu visai išnykę. Bet deja dar ne. Kojos, bikini jau visai pakankamai gerai. Pažastys pasiduoda sunkiau. Bet man tai geras daiktas, nes dabar nėra nei bėrimo, nei įauginėjimo. Auga tie keli kur liko lėtai. Apsišaudau kas keli mėn. Tik aišku lempos brangios pakeitimui  doh.gif


viliuosi, o norejau paklaust - pazastis, bikini ir kojas vis dar reikia skusti ar uztenka "apsaudymo" sviesa karta per kelis menesius?

t.y. domina ar uztenka vieno SensEpil'o, ar visgi reikia papildomos prieziuros tarp jo naudojimo seansu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 06 rugsėjo 2012 - 15:46
QUOTE(lisik @ 2012 09 06, 16:45)
viliuosi, o norejau paklaust - pazastis, bikini ir kojas vis dar reikia skusti ar uztenka "apsaudymo" sviesa karta per kelis menesius?

t.y. domina ar uztenka vieno SensEpil'o, ar visgi reikia papildomos prieziuros tarp jo naudojimo seansu  smile.gif

Reikia skusti, nes tie plaukeliai kurie neiškrenta, matosi. Tačiau dabar man užtenka 1 k. per sav. nuskusti.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 09 06, 18:36)
Reikia skusti, nes tie plaukeliai kurie neiškrenta, matosi. Tačiau dabar man užtenka 1 k. per sav. nuskusti.


aciu! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Na zodziu, merginos, tyli tas pardavejas, nei zodzio neatrase, pakartosiu dar sian laiska, bet mazai vilciu, kad pakeis verysad.gif



Viliuosi, as tai atvirai nesuprantu, ka jus ten dar skutat kas savaite. Va net specialiai jum parodyt nufotkinau puse blauzdos, kur absoliuciai nieko nedaryta, nei skusta, nei liesta nebuvo visa pusmeti. Suskaiciavau ten net 7 plaukus, tai jau laikau save apzeltuke ir vel noriu pasicirskint.

Neisigaskit baisaus vaizdo, fotkinta su labai labai stipriu priartinimu, nes kitaip plaukai isvis nesimato, o oda atrodo idealiai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2012 09 07, 11:25)

o sakykit, jūs tas apgamėles uždengiat prieš procedūrą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tercinta: 07 rugsėjo 2012 - 10:42
QUOTE(Tercinta @ 2012 09 07, 11:42)
o sakykit, jūs tas apgamėles uždengiat prieš procedūrą?


Ne. Nieko neuzdengdavau, tik stengdavaus apeiti ir nepataikyt tiesiai ant apgamo, nors buvo ir taip, kad pataikiau kelis kartus, tada apgamas juodas pasidaro keliom savaitem, o po to vel normalus atrodo kaip ir visad buvo. Vienas apgamas pasviesejo man biski. Ir dar - labai labai stipriai degina, kai ant apgamo uztaikai, geriau to nedaryt, aplink apeit arba pridengt
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2012 09 07, 11:25)
[img]http://www.part.lt

tai puikus rezultatas bigsmile.gif thumbup.gif tikrai nera ka skust ! o kiek laiko pries tai naudojot fotoepiliatoriu? smile.gif metus ar daugiau?

as va dabar net nzn, ar pirkti vis delto foto ar uzsirasyt elektroepiliacijai salone doh.gif doh.gif nes kiek ziuriu foto tikrai ir pigiau ir rezultatas matau geras...

del elektroepiliacija siandien skambinau sake reikia 30 valandu po 150 lt vien bikini sriciai (4500 lt gaunasi), uztat cia lyg butu visam gyvenimui, niekad neataugtu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 07 rugsėjo 2012 - 10:48