Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės

as tai netepu, bet reikia butinai nusipirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozeta @ 2007 05 22, 22:43)
Ir as nupirkau Eucerin purskiama, ryt isbandysim. Bet koks tai riebus man pasirode jis kai sau uzpurskiau ant rankos. Na bus matyt kaip bus smile.gif


Mes irgi ta nusipirkom. Dar neisbandem. Labai tikiuosi, kad jis bus veiksmingas ir nenutekantis, kai mazius taskysis vandenuke. ax.gif
QUOTE(Angel99 @ 2007 05 23, 16:09)
Sebamed 30 losjonas vaikuciams  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tik va veidukui jo neuztenka, reikia pirkti kremuka 50+

O sebamed`as nenuteka po maudyniu? Mastau, jei jau toks thumbup.gif , tai turesim minyse. blush2.gif
Labai jau man nepatinka kai reikia pakartotinai tepti lėlyte papludimy, nes vis tiek smeliuko visur pilna. Baisu odele nutrint. O siaip del 50+ esu girdejusi (cia forume teko skaityt), kad blefas. Tik kaina kyla nuo skaiciuku, o rezultatas tas pats kaip 25+. doh.gif Pernai turejom 50+, tai is tiesu, nemaciau skirtumo nuo 25+. Greiciau atvirksciai- su 25 filtru stipresnis buvo (ne kiek odele neparaudo). Na matyt cia ir nuo firmos priklauso (mat pernai naudojom dvieju skirtingu firmu kremukus nuo saules).
Nesu eksperte, tiesiog vartotojiska nuomone ir tiek. Gal kam pravers. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ishdykusi: 23 gegužės 2007 - 23:24
QUOTE(ishdykusi @ 2007 05 23, 23:20)
Mes irgi ta nusipirkom. Dar neisbandem. Labai tikiuosi, kad jis bus veiksmingas ir nenutekantis, kai mazius taskysis vandenuke. ax.gif

O sebamed`as nenuteka po maudyniu? Mastau, jei jau toks  thumbup.gif , tai turesim minyse.  blush2.gif
Labai jau man nepatinka kai reikia pakartotinai tepti lėlyte papludimy, nes vis tiek smeliuko visur pilna. Baisu odele nutrint. O siaip del 50+ esu girdejusi (cia forume teko skaityt), kad blefas. Tik kaina kyla nuo skaiciuku, o rezultatas tas pats kaip 25+.  doh.gif  Pernai turejom 50+, tai is tiesu, nemaciau skirtumo nuo 25+. Greiciau atvirksciai- su 25 filtru stipresnis buvo (ne kiek odele neparaudo). Na matyt cia ir nuo firmos priklauso (mat pernai naudojom dvieju skirtingu firmu kremukus nuo saules).
Nesu eksperte, tiesiog vartotojiska nuomone ir tiek. Gal kam pravers.  mirksiukas.gif

mes turim eucerin, man jis thumbup.gif labai greit įsigeria į odą.
Atsakyti
QUOTE(Renata G @ 2007 05 23, 01:19)
AS dar nenupirkau, bet irgi jau eisiu pirkti. Siaip del kremuko kalbejau su gydytoja ir ji patare Garnier firmos su didziausiu SPF pirkti. Ji sake isbande ant savo vaiku ir galinti pasakyti, kad sios firmos kremas nuo saules tikrai yra geras  thumbup.gif Taigi, reiks ilgai nesukti galvos ir isbandyti. Tuo labiau, kad gydytoja zino, jog musu odele yra be galo lepi, todel sake mums turetu tikti. Pabandysim ir suzinosim, kaip ten yra is tikruju!  mirksiukas.gif



mes naudojam Garnier Ambre Solare SPF 50+.
nepigus. sumokejom gl 58 lt? nebepamenu, bet labai panasiai...
na, naudojom tik kelis kartus, bet atrodo,kad odytei tinka.
pries tai turejom irgi garnier, tik 40+ ir jis buvo purskiamas, tai leliukui nebutinas purkstukas, juk nelabai yra to kunelio daug, kad butu kur purkst biggrin.gif sau pradejau ji naudoti thumbup.gif
Atsakyti
nusipirkome sebamed thumbup.gif tik dar neisbandem blush2.gif
Atsakyti
na, o uzrasas "for kids" tikiuosi reiskia, kad tinka ir beibiukams? kaip manote?
Atsakyti
neapsisprendziu, kuri pirkti. Ar Sebamed(50lt), ar Eucerin(45lt), ar Kolastyna(~20lt). Kazkaip galvoju, gal brangesnis ir is vaistines labiau patikimesnis, bet kaina doh.gif Nors gal ir Kolastyna geras... Kas isbandet? Mums dabar 3,5men, ar galima tepliotis kremukais siais? 4u.gif
Atsakyti
gal ir kvailas klausimas blush2.gif bet ar veiduką vaikeliui irgi tepti?
Atsakyti
QUOTE(je_lenka @ 2007 05 25, 10:38)
gal ir kvailas klausimas  blush2.gif  bet ar veiduką vaikeliui irgi tepti?

Tikrai reikia
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 05 25, 11:26)
Tikrai reikia

Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Užrašas "for kids" tikrai nereiškia, kad tinka kūdikiams schmoll.gif . Reiškia, kad tinka vaikams nuo trijų metų. Jeigu kremukas tinka kūdikiams, tada tai būna parašyta konkrečiai...pvz.: nuo 6mėn, nuo 2 metų...
Man gydytoja rekomendavo Spirig Daylong 16, kuris parduodamas tik vaistinėje ir yra gana brangus. Abu mano vaikučiai alergiški, turi sausą, jautrią odelę, todėl mums buvo aktualu, kad būtų be emulgatorių, kvapų ir dažiklių. Atkreipkite dėmesį, kad jeigu ant pakuotės rašoma, kad kremas turi spalvą - kad matytųsi, kur dar netepta - tai jau dažiklis...
Iš patirties nepatariu pirkti purškiamų, nes labai greitai nuo smėlio užsikemša skylutė ir nė velnio nepurškia.
Dėl skaičiukų: vaikams rekomenduojama iki 25 berods. Nes didesni filtrai PATYS gali sukelti alergiją, suerzinti odą net ir suaugusiems, o ką jau vaikams... Juos gaminant dedamos metalo dulkelės, atspindinčios spindulius. 50 tikrai nebent į kalnus tinkamas...
O apie natūralius filtrus - tai kiek pamenu, išsitepus paprastu aliejum, na ar kokiu migdolų, jau gauname kokius SPF 8 lotuliukas.gif Bet negi vaikščiosi visa taukuota... biggrin.gif
Na, nežinau, gal dabar dar kokios naujos technologijos atsirado, reiks pasidomėt... g.gif
Atsakyti
Mes irgi nupirkom kažkokį specialų vaikams austarlų firmos, 25 SPF smile.gif
Atsakyti