Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės

Sveikutės, mes naudojamės " altermed " kosmetika, yra kremukas nuo saulės spec. kūdikiam vadinasi "derma_ sense SPF 25 sunblock milk". Pirkome Eurovaistinėje, kaina apie 40lt. mes l;abai patenkinti, thumbup.gif kosmetika
Atsakyti
Praeita vasara buvau nupirkusi vaikui Sebamed krema, bet ji visa isbere (nors ir hipoalerginis, ir jautriai odai skirtas...). Teko pirkti kita, apsistojau ties Eucerinu su didziausiu filtru, koki radau, tas tiko. Paskui kazkur perskaiciau, kad kudikiams geriausia pirkti su mineraliniu filtru, nes cheminiai daznai alergizuoja. Tas Eucerin ir yra su mineraliniu filtru. Ir kazkaip neatsirado jokiu riebiu demiu.
Atsakyti
Ir mes naudojam Eucerin40 vaikams,purskiama ax.gif Kol kas jokiu blogybių nepastebėjau ir rubelių netepa thumbup.gif
Atsakyti
gyd rekomendavo Spirig firmos kremukus, tikrai labai patenkinta, nes gerai įsigeria, netepa, nenusiplauna. Turim šios firmos Daylong ultra SPF 25, norėjau pirkt su didesniu SPF, bet prieš pora sav perlėkiau kelias vaistines ir neberadau...greit išperka sakė.
Atsakyti
Man vaistinėje patarė "Spirig" firmos apsauginį losjoną nuo saulės "MicroBan 30+". Jis skirtas jautriai odai, tinka ir vaikams. Naudojames ir esame labai patenkinti. thumb_yello.gif 50 ml tūbelės kaina ~ 24 Lt.


Ir apskritai, mano šeima patenkinta "Spirig" firma. Naudojames ir kita jų produkcija. thumbup.gif
Atsakyti
naudojam Spirig firmos Micro sun baby,esam patenkinti labai thumbup.gif
Atsakyti
Buvau nupirkusi mažiukei Nivea, bet ją išbėrė blink.gif likau maloniai nustebinta,k ad Kristianoje kremą priėmė atgal smile.gif Ir dabar naudojame Sebamed thumbup.gif
Atsakyti
Pirkom Eucerin, po to netycia pasibaige teko NIVEJOS PIRKTI, na taip ir naudojam ji purskiamas toks, patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
mes nusipirkom eucerino 40 apsaugos,junior.mum vaistinej pasake,kad tokio uztenka,o stipresni jau skirti vezininkam,kuriem negalima ant saules but ax.gif ir pasiule purskiama,sake toks patogiau smile.gif
Atsakyti
Aš tai Bubchen firmos nusipirkau.Gan neblogas, ir indelis mažas, ir nebrangus.
Atsakyti
mes naudojam, bet ne nerasysiu koki, nes nepamenu, o eit ziuret tingiu, bet kai buvau pirkt vaistinej, tai man pasake, ( 6 men buvo tada ), kad tokiu mazyliu is vis ant saules negalima laikyt, as sakau, kad o man daryt, kad jeigu saule kaitina ir ima ojojoj, o man reikia ant ranku mazyli kur nors nusinest, ka man ji visa ir net veiduka dengt g.gif

beto manau, kad tikreai reik, nes kai vasara buni visa diena lauke, nors ir stengiuosi, kad visai nebutu ant saules, o pavesyje, bet karts bnuo karto parejus namo pastebiu, kad idege truputi veidukas, kojytes, ir cia su apsauga, tai manau, kad tikrai jos reikia o juo labiau kai tokia si vasara karsta mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai dar maziukai, tai jokiu kremuku nenaudojam...
Atsakyti