Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės

Mes naudojam ir labai mums patinka Bubchen firmos putas nuo saules melionu kvapo, pirkom vaistinej, mokejom kazkur apie 27lt 4u.gif Labai gerai tepasi, greitai isigeria ir vaikas visas kvepiantis tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lika: 18 gegužės 2005 - 10:53
QUOTE(mamusiuka @ 2005 05 17, 11:08)
O važiouojant į šiltus kraštus reikia turbūt didesnio nei 20 spf  g.gif Kaškokį Balto katino sveitainė reklamuoja, tik niekaip nepamenu pavadinimo blink.gif  doh.gif

tokiu atveju taip, yra ir su 35 spf toks pat, bet kadangi mums negresia išvykti į šiltus kraštus, tai manau Lietuvėlėj pilnai gana ir 20 mirksiukas.gif
Atsakyti
Praeitais metais mes naudojom Seba Med`ą, šiais metais norėsiu irgi jo. Labai gerai lengvai tepasi, didelė pakuotė. Ištepdavau vaiką visą - nuo galvos iki kojų ir thumbup.gif Be to užteko visai vasarai.
Atsakyti
aš naudojau Uriage su 90 spf, būnant prie juros dukra gražiai įdegė ir jokiu nusvylimų, tikrai thumbup.gif kremas. Kaina prieš 2 metus buvo apie 50 lt
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 05 23, 23:09)
Kūdikiams nerekomenduojama tepti kremų, taip pat ir būti saukėje.Taigi, bandyk apsaugoti nuo tiesioginių saukės spindukių- geriausia apsauga. kitą vasarą galėsit teptis ir lakstyti.

bet žiūriu, kad pas tave jau didelis lelius, tai tinka vaikiški. Iki pusės metukų nerekomenduojama.

Problema tame, kad saules spinduliu vistiek neisvengsi, kai vezioji vis tiek ptenka saulutes. Lauke, nors stengiausi laikyt seselyje, vistiek idegem zandus sad.gif

QUOTE(coco @ 2005 05 24, 07:54)
Visai neseniai Camelijos vaistinej nupirkau Eucerino losjona.Parasyta,kad jis tinka vaikams,su vaistininke pakalbejau,tai ji sake,kad tinka ir kudikiams.Apsaugos faktorius 30,kadangi jis losjonas,o ne kremas,tai lengvai tepasi.Kaina 36lt. smile.gif

O as kai kalbejau su vaistininke, sioji sake, kad tas kremas tik vaikams mirksiukas.gif (ji pabreze, kad vaikai- tai nuo 1 m. mazyliai).
Tiesa, vakar vakare nupirkau tiesiog vaikiska krema, kadangi mano mergyte nera alergiska unsure.gif , gal nieko nenutiks. Patepsiu zandukus ir stebesiu unsure.gif , juolab, kad ji nera, kaip Kopa rase, visai mazute wub.gif
Atsakyti
Nežinau kaip čia yra, bet paprastai vaikiškais kremais vadina su didžiausiu filtru.Sakykim paprasti būna 8, 12, 16 filtru, o koks nors didžiausiu filtru, sakykim 30, jau vaikiškas. Iš tikrųjų nemanau, kad tokio kremo sudėtis kažkuo skiriasi nuo suaugusių kremo nuo saulės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 24 gegužės 2005 - 08:44
O man atrodo, kad mažiems kūdikiams reikia kremo nuo saulės su Sunblock, kur visiškai apsaugo nuo saulės spindulių.
Aš tai daug neišlaidavau,ir nusipirkau paprastą kremuką su Sunblock, nemanau, kad tie kremai vaikams ir suaugusiems labai jau skiriasi.
Atsakyti
Nu zinokit su tais vaistininkiu pamastymais tai reikia atsargiai, nes man viena itikinejo kad Eucerin vaikams tinka ir kudikiams, o ten juodu ant balto parasyta kad iki 3 metu nerekomenduojama. Jos juk t.p. nori parduoti, o musu reikalas rinktis, pirkti ar ne. Jau turiu Spirig Macroban 30+, man jis pagal anotacija pasirode geriausias is visu kitu produktu ka siule, nes ir pasirinkimas nedidelis.
dar vienas dalykas, vaistines dar nepasiruosusios ir neturi ka pasiulyti, jauciu laukia vasaros vidurio doh.gif , viena vaistininke taip ir pasake, sako dabar uzsisakem priemones nuo uodu, o kita sav. darysim uzsakyma priemonem nuo saules.
Atsakyti
mes kadangi nusvilome pries keleta dienu tik pasivaikstineje sauleje, nupirkau Droge tokia purskiama emulsija - Miraculum firma, vadinasi Mirasol. Lenkiska, bet mums nebloga, parasyta, kad tinka vaikams nuo 6 menesiu. Mums metukai, todel rinkausi sita, be to, labai patogus, nes purskiamas. Spalvyte tos emulsijos zydra, todel matosi, kur patepta, kur ne. Tikrai isitikinau, kad veikia - vaikas tikrai nenudege raudonai thumbup.gif Ziuresim, kaip bus toliau unsure.gif
Atsakyti
Kas liečia vaistininkių siūlymus, tai beveik nesikalusau, nes mano brangiausiojo mama dirba vaistinėj ir žinau kaip ten viskas vyksta, kai platintojai joms kalnus dovanų priveža už tai, kad tik stumtų jų prekes, "turtingenės" kompanijos ir kelionėm į užsienį kartą per metus pasišvaisto. Tai galiu pasiklausti kas realiai yra geras daiktas, o kas tik reklama. Tai eucerinai tikrai geri yra. Aš juos seniai naudoju. Sebamed irgi super dalykėliai, tik nežinau ar jų yra apsauginių nuo saulės g.gif
Atsakyti
Matyt as vakar ant kazkokios nekomerciskos vaistininkes Euro vaistinej Hyper Maximoj uztaikiau. Is karto pasake, kad pas juos kazko specialiaus kudikiams nera, reiktu ziureti Spirig firmos krema ar emulsija su mineraliniais filtrais, bet ne Euro vaistiniu tinkle. Uzsukom i Farma vaistine, tai buvo Spirig firmos kazkoks kremas maziams, bet kaina apie 35-36 lt atrodo, turis 100 ml ir galioja iki 2006 m. Pasiule KLERASOL emulsija nuo saules, SPF 24, parasyta, kad tinka "ypac sviesiai ir jautriai odai atba toms kuno vietoms, kurios dar neidege, taip pat vaiku ir kudikiu odos apsaugai". Turis 200 ml, kaina 41.60, galioja iki 2008 m, nusipirkau, tik dar negaliu poveikio pakomentuot, nes neisbandem.
Atsakyti
Yra MicroSun ir MicroBun, irgi kudikiams bet dabar sako Lietuvoj ju nera,dar yra DayLong tik ten 16 faktoriu,todel jis apsaugo nuo saules tik 8 valandas,kaip tik tinka kudikiams.Tai mes naudojam,labai gerai mums ax.gif
Atsakyti