Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės

O man vaistinėje sakė, kad vaikų iki 1 metų iš vis negalima jokiais kremais nuo saulės tepti, sakė reikia saugoti ir laikyti visada pavėsyje. Tai aš likau pasimetusi, juk 100 proc. vis tiek nenusaugosi sad.gif Belieka apsispręsti, kas blogiau ar kremas nuo saulės, ar pati saulė. Beje, Pampers, puslapyje parašyta, kad iki 6 mėn, kūdikėlių negalima tepti kremais nuo saulės, įdomu, kas tą info ruošia, gal kokie pediatrai, o gal ir ne?
Atsakyti
Aš tai vakar nupirkau "Camelios" vaistinėje "Microsan 20". Naudojom jį pernai, mums visai nieko. Dukrytės labai jautri oda, pvz. Sebamed pernai netiko. O šitas visai gerai. Tai va jei kam tokio reikia, Fabijoniškių IKI vaistinėje dar liko du tokie kremai. Beje kainavo apie 32 Lt.
Atsakyti
4u.gif Mes pirkom iš AVON , bandėm dar tik krtą šiaip vežioju nevisada išteptą tegu pratinas , bet kai pate[iau juo tai nei kiek neįdegę , manau gerai . Svarbu , kad apsauga 30 .
Atsakyti
QUOTE(Ija @ 2005 05 25, 11:21)
Nu zinokit su tais vaistininkiu pamastymais tai reikia atsargiai, nes man viena itikinejo kad Eucerin vaikams tinka ir kudikiams, o ten juodu ant balto parasyta kad iki 3 metu nerekomenduojama.


O mums pati pediatrė pasiūlė Eucerin kremą g.gif Sakė, kad labai efektyvus, pati ant savo vaiko išbandė. Mums to kremo reikia ne šiaip Lietovs saulei "atmušti", o tam, kad galėtume Kretoj ramiai sau vaikščioti ax.gif
Tai dabar ir nebežinau, kaip ten su tuo Eucerinu... Šiaip tai man jų produkcija, patinka, jie ypač orientuojasi į jautrią odą, tai gal ir vaikučiais - kūdikiais gerai rūpinasi... unsure.gif
Atsakyti
Jau trečias vasaros sezonas kai naudojam Microban 30, savo dukrytei, tai kai juo patepu, tai visiškai vaikas ir neįdega, vaikšto balta kaip sūris ax.gif 4u.gif Labai liuks apsauga thumbup.gif Šiemet dar jo neiškojau, tai nežinau ar yra pirkti, bet pernai tai buvo galima rast be problemų. Pabandykit paieškot šio kremuko kokiose mažesnėse vaistinėse, esančiose ne pagrindinėse gatvėse, manau pavyks rasti wub.gif Sėkmės wub.gif
Atsakyti
O mes turim Grnier vaikišką kremą 30SPF su dozatorium, žalias smile.gif Labai lengvai tepasi, atsparus vandeniui, greit susigeria ir rašo, kad smėlis nelimpa thumb_yello.gif Pirkau Sarmoj, bet ir Maximoj mačiau- didelė talpa, berods 250ml, kaina 39,90.
Atsakyti
Mes jau dvi vasaras naudojame Sebamed apsauginį saulės losjoną. Jis saugo nuo UVA ir UVB spindulių, pH 5,5, atsparus vandeniui, SPF 17 (pilnai užtenka Lietuvoje - išbandyta). Yra ir Sebamed kremas su SPF 28, bet jis mums nepatiko, nes riebesnis ir sunkiau tepasi bei įsigeria nei losjonas. Losjono vieno buteliuko (200 ml) mums pilnai užteko visai vasarai mozotis nuo galvos iki kojų thumbup.gif
Atsakyti
mamos zurnale raso kad 16 faktorius, toks saugos apie 8 valandas, faktorius 30+ saugo -15 valandu.
reklamuoja spiring firmos:
DAYLONG 16 25 50-tinka vaikams bei jautriai ir alergiskai veido ir kuno odai
MICRO BAN 30+emulsija tinka ir maziems vaikams
MICRO SUN 20 losjonas -sukurtas specialiai jautriai veido ir kuno odai, ypac tinka kudikiams ir maziems vaikams
kaune sake gedimino gatvej yra vaistine kurioj prekiauja vien tik sia produkcija (gaila tikslaus adreso nepasake verysad.gif )

Atsakyti
Savo mažyliui šiandien pirkau SPIRIG 30. Saugo 5 valandas - mano mažylio balta odytė. Mažas įpakavimas, kainavo 25 su centais.
Atsakyti
Kiek pastebėjau, nėra tokių kremukų, kurie būtų vaikams nuo metų, visi nuo 3m. sad.gif
[/quote]

As vakar perskaiciau ant Avon kremo: "Del naudojimo vaikams iki 6 menesiu amziaus pasitarti su gydytoju", tai gal tinka nuo puses metu, net nezinau, gal su gydytoju reikia pasitarti ar jie tinkami nuo 6 men. g.gif
Atsakyti
Mano kaimynė sakė, kad į tų kremų sudėtį įeina kažkokia nuodinga medžiaga... aišku, nedidelis kiekis, bet vistiek...
Mano zuikis kai buvo pas močiutę įdegė - veidukas rudas ir rankytės rudos, tai ir nežinau, ar verta tuos kremus pirkt... Gal geriau pavėsiuko ieškot unsure.gif
Atsakyti


Galiojimas nuo atidarymo datos yra nedidelis.

Vakar nuipirkau Eucerin. Nelabai buvo iš ko rinktis, o šia firma pasitikiu, tuo labiau, kad gaminys vaikams, bet amžius nenurodytas.. Nežadu ir aš labai piknaudžiauti nei kremu, nei saule.
Dar vienas pkiusas, kad be kvapniųjų ir dažomųjų medžiagų. Euro vaistinėj kaina 42.49. Nuo atidarymo galioja 12 mėn.

Pastebėjimas: atsparus vandeniui, bet po maudynių būtina iš naujo patepti g.gif

Atsakyti