Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 4

Pora zaisliuku
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dovaneles Kaledu proga maziesiems 4u.gif Pries pabaiga ir jau galutinis rezultatas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MSM: 03 sausio 2013 - 15:31
fainuciai zuikiai ! thumbup.gif
Atsakyti
Pagal aprašymą turėjo būti kiškis, bet nosis vaizdą sugadino ir siūlų ausims pritrūko. Dukra nusprendė, kad gavosi surikata smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2013 01 10, 22:19)
Pagal aprašymą turėjo būti kiškis, bet nosis vaizdą sugadino ir siūlų ausims pritrūko. Dukra nusprendė, kad gavosi surikata smile.gif



Labai graži surikata! Ypač snukutis smile.gif
Atsakyti
Sveikos, labai šaunūs žaislai smile.gif


aš vieną kaiptik sumeistravau, bet susidūriau su netikėta problema- kuo ir kaip gražiai tą žaislą prikimšti. nusipirkau sintetinio pašiltinimo kur į paltus deda ir jį smulkiai suplėšiau, bet kemšant jis jau iškart į gumulus metasi ir per mezginį vazdas nekoks gaunasi. ar yra kažkoks geresnis kamšalas to g.gif g.gif g.gif kiems darbeliams?
Atsakyti
As perku is audiniu stora sintapona (paltini-striukini), smulkiai karpau-ne dideniais gabaliukais kaip 1.5x1.5 cm ir kemsu. Gaunasi lygiai, be gumulu
Atsakyti
Man tai mama perka sintepona kazkokioj pardotuvej Klaipedoj (net nezinau kokioj blush2.gif ) ir jo net karpyt nereikia, jis toks purus, i maisus sukistas, tai labai puikiai zaisliukai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2013 01 11, 12:25)




Jau buvau lygtais sioje temoje kazkada rasiusi, jog pigiausias variantas yra nuvaziuoti i Senukus ir tenais poralono jau susmulkinta gana mazais gabaliukais nusipirkti, ten buna jo dideeeeelis maisas ir kai as kazkada pirkau tai tas maisas kainavo 7 lt. Bet su tuo paralonu minkstu prikimsite kokius 15 tokiu zuikiu mirksiukas.gif
vadinasi uzteks laaabai ilgam
Atsakyti
Mano naujausias ir kol kas didziausias (50cm) zaisliukas... Nors cia gal daugiau Kaledine dekoracija nei zaisliukas... g.gif
user posted image
Atsakyti
Mazylei. Ideja ne mano.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Superiniai žaisliukai.
Atsakyti